جهش تولید | شنبه، ۳ آبان ۱۳۹۹

همایش بصیرتی اعضای روشنگری سپاه در خوی - نمایش محتوای خبر

 

 

همایش بصیرتی اعضای روشنگری سپاه در خوی

ارومیه/خبرگزاری صداوسیما/سیاسی

 سرهنگ پاسدار الهیارلو معاون فرهنگی و هنری سپاه خوی هدف از برگزاری این همایش را روشنگری در زمینه اهداف شوم دشمنان نسبت به سپاه وتبین نقش بسیج در جهت حضور حداکثری مردم در انتخابات دوم اسفند ماه دانست و افزود: در این همایش 500 نفر از اعضای شبکه روشنگری بسیج حضور داشتند. سردارشهسواری فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی در این همایش با تجلیل ازحضور گسترده مردم در تشییع شهید سپهبد سردار سلیمانی گفت: این تشییع خاری برچشم دشمنان بود و نشان داد که ملت ایران قدران قهرمانان واسطورهای خود در سنگرهای دفاع از انقلاب واسلام هستند. وی بااشاره به حمله موشکی سپاه به پایگاه عین الاسد آمریکا آنرا سیلی محکمی بر استکبار جهانی دانست و افزود: با این اقدام سپاه ابهت و عظمت آمریکا شکست. سردار شهسواری با بیان اینکه امروز سپاه در اوج اقتدار در زیر خیمه ولایت آماده مقابله با هرگونه توطئه دشمنان است افزود: امروزمهمترین وظیفه و رسالت مهم سپاه پشت سر رهبری و کنار مردم ، دفاع و صیانت از دستاوردهای انقلاب اسلامی و مقابله با دسیسه های دشمنان است. فرمانده سپاه شهدای استان در ادامه به انتخابات مجلس شورای اسلامی در دوم اسفند اشاره کرد و افزود: انتخابات نماد مردمسالاری دینی است و تنها وظیفه بسیج در آستانه این رویداد مهم تبین شاخصه های یک نماینده ولایی با تکیه بردیدگاههای رهبری در جهت حضور حداکثری مردم است. حجت الاسلام سرایی مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهدای استان هم در این همایش با بیان فضایل و ثمرات خون شهید سردار سپهبد سلیمانی پرداخت و گفت: تحکیم حلقه های وحدت و یکدلی ملت از مهمترین ثمرات شهادت این سردار رشید اسلام است. وی بااشاره به توطئه های دشمنان در هجمه به سپاه تاکید کرد: سپاه بازوی ولایت است به همین خاطر دشمن بفکر هجمه علیه این نهاد مردمی است. حجت الاسلام سرایی با بیان اینکه سپاه و بسیج وامدار هیچ کس وجناحی نیستند افزود: مهمترین وظیفه بسیج در انتخابات پیشروی مجلس بستر سازی برای مشارکت حداکثری مردم در این انتخابات است . برپایی کارگاههای تخصصی در زمینه شاخت توطئه های دشمنان از بخشهای دیگر این همایش بود.


جدیدترین اخبار

توزیع اقلام غذایی رایگان در مناطق زلزله زده
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
توزیع اقلام غذایی رایگان در مناطق زلزله زده
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان‌غربی گفت: به اهتمام وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اقلام غذایی و کفش رایگان در مناطق زلزله‌زده قطور خوی توزیع شد.
ورود مسافران به منطقه آزاد ماکو ممنوع شد
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
ورود مسافران به منطقه آزاد ماکو ممنوع شد
جاده های ورودی به منطقه آزاد ماکو در راستای پیشگیری از ورود بیماری و پایش سلامت منطقه برای مهار این بیماری به روی مسافران و ورود خودروهای غیر پلاک سه شهرستان ماکو، شوط و پلدشت مسدود شد.
ابتلای 30 تن به ویروس کرونا در آذربایجان غربی
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
ابتلای 30 تن به ویروس کرونا در آذربایجان غربی
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان: با راه اندازی آزمایشگاه تست ابتلا به ویروس کرونا در مرکز استان و تسریع در روند انجام آزمایشات اولیه، امروز 18 مورد ابتلا به ویروس کرونا مثبت گزارش شد.