سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۲۴ فروردین ۱۴۰۰

هدیه به همکلاسی هایم - نمایش محتوای خبر

 

 

هدیه به همکلاسی هایم

تولد فرزند شیرین ترین خاطره زندگی هر پدر و مادری است، آن قدر شیرین که هرسال این روز بخصوص را با خرید بهترین هدیه ها و شادی جشن می گیریم. امروز سالروز تولد آیلین دانش آموز کلاس دوم ابتدایی هست و خانواده برای او جشن گرفتند بااین تفاوت که در خانه آنها خبری از هدیه های رنگ و وارنگ و بریز و بپاش های معمول جشنهای تولد نیست.  دانش آموز کلاس دوم ابتدایی تصمیم گرفته مبلغ 4 میلیون تومان پول هدایایی که قرار بود خانواده به او بدهند را صرف کار خیر کند. آیلین می گوید، خیلی دوست داشتم که کلاس درس مدرسه رنگ آمیزی خوب و شادی داشته باشد و همراه دوستانم از نشستن در کلاس لذت ببرم، به همین خاطر با مشورت والدینم تصمیصم گرفتم هزینه برپایی جشن تولدم را برای رنگ آمیزی و زیباسازی مدرسه هدیه بدهم. والدین آیلین هم از تصمیم دخترشان استقبال می کنند و برای اجرای نیت خیر همراه و مشوق او می شوند. حالا چندروزی است که کار رنگ آمیزی و مرمت کلاسهای درس مدرسه شهید صدوقی ارس به اتمام رسیده و دانش آموزان از این که در کلاس تمیز و مرتب درس می خوانند احساس بهتری دارند. در آستانه عید نوروز قرار داریم روزهایی که به نظر میرسه باید کمی بیشتر از قبل هوای همدیگر را داشته باشیم و مثل آیلین کوچولو بهانه های کوچکی برای شادکردن دیگران پیدا کنیم.


جدیدترین اخبار

توزیع اقلام غذایی رایگان در مناطق زلزله زده
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
توزیع اقلام غذایی رایگان در مناطق زلزله زده
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان‌غربی گفت: به اهتمام وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اقلام غذایی و کفش رایگان در مناطق زلزله‌زده قطور خوی توزیع شد.
ورود مسافران به منطقه آزاد ماکو ممنوع شد
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
ورود مسافران به منطقه آزاد ماکو ممنوع شد
جاده های ورودی به منطقه آزاد ماکو در راستای پیشگیری از ورود بیماری و پایش سلامت منطقه برای مهار این بیماری به روی مسافران و ورود خودروهای غیر پلاک سه شهرستان ماکو، شوط و پلدشت مسدود شد.
ابتلای 30 تن به ویروس کرونا در آذربایجان غربی
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
ابتلای 30 تن به ویروس کرونا در آذربایجان غربی
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان: با راه اندازی آزمایشگاه تست ابتلا به ویروس کرونا در مرکز استان و تسریع در روند انجام آزمایشات اولیه، امروز 18 مورد ابتلا به ویروس کرونا مثبت گزارش شد.