رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۳ اردیبهشت ۱۳۹۸

نمایش اقتدار نیروهای مسلح، در 7 شهر آذربایجان غربی - نمایش محتوای خبر

 

 

نمایش اقتدار نیروهای مسلح، در 7 شهر آذربایجان غربی

ارومیه/خبرگزاری صداوسیما/اجتماعی

فرمانده قرارگاه منطقه‌ای شمال غرب نیروی زمینی ارتش امروز در نشست خبری در ارومیه گفت:

در روز 31 شهریورهمزمان با نخستین روز از هفته گرامیداشت دفاع مقدس نیرو های ارتشی مستقر در 21 شهر استانهای اذربایجان غربی و شرقی،اردبیل،زنجان و قزوین به همراه نیروهای مسلح دیگر توان و امادگی رزمی و دفاعی خود را به نمایش می گذارند که این مراسم در اذربایجان غربی از ساعت 9 صبح در 7 شهر‌ ارومیه، خوی، سلماس، نقده، پیرانشهر، پسوه و مهاباد برگزار می شود. امیر سرتیپ دوم علی حاجیلو افزود:در این روز نمایشگاه ویژه دفاع مقدس درپارک ائللر باغی ارومیه افتتاح می شود که در ان ایثارگریهای هشت سال دفاع مقدس،تجهیزات و توانمندی‌های نظامی ارتش و نیرو های مسلح دیگر به نمایش گذاشته خواهد شد. وی غبار روبی مزار شهدا و دیداربا خانواده های شهدا وجانبازان ، دیدار جمعی از فرماندهان ارتش با نماینده، ولی فقیه در آذربایجان غربی، اعزام سخنران به دانشگاهها و مدارس، یرگزاری مسابقات تیراندازی، معاینه رایگان و اعزام تیمهای پزشکی به روستاها را از دیگر برنامه های بزرگداشت هفته دفاع مقدس در اذربایجان غربی عنوان کرد. فرمانده قرارگاه منطقه‌ای شمال غرب نیروی زمینی ارتش با بیان اینکه با تلاش نیروهای مسلح امنیت پایدار در اذربایجان غربی برقرار است تاکید کرد:در زمینه تجهیزات نظامی و توان و اقتدار رزمی نیروهای ارتشی مستقر در منطقه در اوج امادگی برای مقابله با تهدیدات دشمنان قرار دارند.جدیدترین اخبار

برف و باران و کاهش محسوس دما
ارومیه/خبرگزاری صداوسیما/اجتماعی
برف و باران و کاهش محسوس دما
برف و باران در راه آذربایجان غربی است و دمای هوا در این استان تا 8 درجه کاهش خواهد یافت.
نشست هم اندیشی برنامه های معارفی
نشست هم اندیشی برنامه های معارفی
راهکارهای ارتقاءکیفی برنامه های معارف اسلامی صدا و سیمای مرکز آذربایجان غربی در نشست هم اندیشی با جمعی از کارشناسان این حوزه بررسی شد .
شفای مرگ آلود !
ارومیه/خبرگزاری
شفای مرگ آلود !
دخالت برخی عطاری های متخلف در امر درمان با تولید کپسولهای به ظاهر گیاهی مشکلات متعددی برای شهروندان به وجود آورده که اعتیاد و بیماری های وخیم جسمی از جمله عوارض ناخوشایند آنهاست.

پربیننده ترین اخبار

وحدت نیروهای مسلح مصداق بارز ولایت پذیری
ارومیه/خبرگزاری صدا وسیما/سیاسی
وحدت نیروهای مسلح مصداق بارز ولایت پذیری
حجت الاسلام والمسلمین قریشی گفت: در شرایطی که دشمنان به دنبال برهم زدن اتحاد ملت ایران هستند، وحدت بین نیروهای مسلح مایه مباهات و مصداق بارز ولایت پذیری و اقتدار آنهاست.
آبگرفتگی معابر در ارومیه
ارومیه/خبرگزاری صداوسیما/اجتماعی
آبگرفتگی معابر در ارومیه
بارش باران که از شب گذشته در اغلب نواحی استان آغاز شده موجب آبگرفتگی معابر در برخی مناطق شهر ارومیه شد.
خروش گدار چای
ارومیه/خبرگزاری صداوسیما/اجتماعی
خروش گدار چای
بارش مناسب باران در شبانه روز گذشته رودخانه دایمی گدار چای در مسیر خود در اشنویه را خروشان کرد.