حمایت از کالای ایرانی | شنبه، ۴ اسفند ۱۳۹۷

نمایش اقتدار نیروهای مسلح، در 7 شهر آذربایجان غربی - نمایش محتوای خبر

 

 

نمایش اقتدار نیروهای مسلح، در 7 شهر آذربایجان غربی

ارومیه/خبرگزاری صداوسیما/اجتماعی

فرمانده قرارگاه منطقه‌ای شمال غرب نیروی زمینی ارتش امروز در نشست خبری در ارومیه گفت:

در روز 31 شهریورهمزمان با نخستین روز از هفته گرامیداشت دفاع مقدس نیرو های ارتشی مستقر در 21 شهر استانهای اذربایجان غربی و شرقی،اردبیل،زنجان و قزوین به همراه نیروهای مسلح دیگر توان و امادگی رزمی و دفاعی خود را به نمایش می گذارند که این مراسم در اذربایجان غربی از ساعت 9 صبح در 7 شهر‌ ارومیه، خوی، سلماس، نقده، پیرانشهر، پسوه و مهاباد برگزار می شود. امیر سرتیپ دوم علی حاجیلو افزود:در این روز نمایشگاه ویژه دفاع مقدس درپارک ائللر باغی ارومیه افتتاح می شود که در ان ایثارگریهای هشت سال دفاع مقدس،تجهیزات و توانمندی‌های نظامی ارتش و نیرو های مسلح دیگر به نمایش گذاشته خواهد شد. وی غبار روبی مزار شهدا و دیداربا خانواده های شهدا وجانبازان ، دیدار جمعی از فرماندهان ارتش با نماینده، ولی فقیه در آذربایجان غربی، اعزام سخنران به دانشگاهها و مدارس، یرگزاری مسابقات تیراندازی، معاینه رایگان و اعزام تیمهای پزشکی به روستاها را از دیگر برنامه های بزرگداشت هفته دفاع مقدس در اذربایجان غربی عنوان کرد. فرمانده قرارگاه منطقه‌ای شمال غرب نیروی زمینی ارتش با بیان اینکه با تلاش نیروهای مسلح امنیت پایدار در اذربایجان غربی برقرار است تاکید کرد:در زمینه تجهیزات نظامی و توان و اقتدار رزمی نیروهای ارتشی مستقر در منطقه در اوج امادگی برای مقابله با تهدیدات دشمنان قرار دارند.جدیدترین اخبار

آخر هفته برفی است
ارومیه/خبرگزاری صداوسیما/اجتماعی
آخر هفته برفی است
هوای استان آذربایجان غربی تا اواسط هفته جاری پایدار و به تدریج از روز سه شنبه با ورود سامانه بارشی برفی می شود.
افزایش 34درصدی کمکهای خیران
ارومیه/خبرگزاری صداوسیما/اجتماعی
افزایش 34درصدی کمکهای خیران
خیران آذربایجان غربی امسال 880 میلیارد ریال برای حمایت از نیازمندان تحت پوشش کمیته امداد کمک کرده اند که نسبت به سال گذشته 34 درصد افزایش دارد.
دار قالی فرش افشار بر دار!
ارومیه/خبرگزاری صداوسیما/اجتماعی
دار قالی فرش افشار بر دار!
فرش دستباف تکاب از فرشهای اصیل آذربایجان این روزها درحالی از تب و تاب بازار آن کاسته شده که روزگاری نه چندان دور در هرخانه ای از این شهر دار قالی برپا بود و آوازهِ فرشهای آن بازارهای جهانی را درنوردیده بود.

پربیننده ترین اخبار

صنعت خوی آماده جذب سرمایه خارجی
ارومیه/خبرگزاری صداوسیما/اقتصادی
صنعت خوی آماده جذب سرمایه خارجی
با تکمیل زیر ساختهای شهرکها و نواحی صنعتی شهرستان خوی زمینه برای سرمایه گذاری خارجی در این مراکز صنعتی بیش از پیش فراهم شده است.
عشق به وطن سختی نمی‌شناسد
عشق به وطن سختی نمی‌شناسد
طاقت آوردن در این ارتفاعات از توان خیلی ها خارج است اما اراده مردان پولادین مرزبان بر همه سختی ها فائق آمده که نتیجه اش مرز و بومی امن و ایمن است
چشم انتظارِ پدر!
چشم انتظارِ پدر!
طاها کودک خردسال شهید حسین زاده، یک سالی است که چشم انتظار پدر است، اما او دیگر می داند از پسِ این انتظار طولانی اگر دلتنگ پدر شد، کجا نشانی از او بیابد.