اقتصاد مقاومتی؛ تولید - اشتغال | سه‌شنبه، ۲۹ اسفند ۱۳۹۶

نقش بی بدلیل وموثر رسانه ملی در اطلاع رسانی - نمایش محتوای خبر

 

 

نقش بی بدلیل وموثر رسانه ملی در اطلاع رسانی

ارومیه/خبرگزاری صداوسیما/اجتماعی

نقش بی بدلیل وموثر رسانه ملی در اطلاع رسانی

فرمانده سپاه شهدای استان در نشست مشترک با مدیر کل و معاونان نصدا و سیمای مرکز آذربایجان غربی با تاکید بر این مهم و با اشاره به حضور حماسی مردم انقلابی در راهپیمائی 22 بهمن امسال افزود :

صدا و سیما نقش مهمی در انعکاس این حماسه ملی داشت . سردار شهسواری همچنین از تلاش شبکه استانی برای نشرو تحقق آرمان های انقلاب اسلامی در استان قدردانی کرد. وی با اشاره به تلاش دشمنان برای ایجاد خدشه در اعتقادات مردم همزمان با چهلمین سال انقلاب اسلامی گفت : حضور مردم ایران اسلامی در راهپیمائی 22 بهمن و خلق حماسه ای دیگر نشانگر ولایت مداری و بصیرت مردم است و پیام کوبنده ای به دشمنان داد که راه انقلاب پر شور تر از گذشته همچنان ادامه دارد . فرمانده سپاه شهدای استان مسائل اقتصادی و فرهنگی را نقطه هدف دشمنان انقلاب در ضربه زدن به نظام اسلامی ارزیابی کرد و افزود : حوزه های جنگ سخت و نرم جدایی ناپذیر است و تقویت و توسعه فعالیت در حوزه جنگ نرم یکی از ضرورت های امروز جامعه اسلامی است. مدیر کل صدا و سیمای مرکز آذربایجان غربی نیز دفاع از ارزش های انقلاب و پاسداری از نظام اسلامی را از مهمترین وظایف سپاه دانست و افزود : رسانه ملی نیز سعی دارد در کنار سپاه مأموریت های خود در عرصه جنگ نرم و پاسداری از ارزش های انقلاب اسلامی را به نحو احسن ایفا کند . مجرد توجه به مطالبات رهبر معظم انقلاب و اجرای فرامین ایشان در حوزه فرهنگی استان ، تولید آثار فاخر در حوزه های انقلاب اسلامی و دفاع مقدس و مقابله با استحاله آرمان ها و ارزشهای انقلاب از سوی شبکه های مختلف ماهواره ای و اجتماعی را از رسالت های مهم رسانه ملی دانست و تأکید کرد : این حرکت مهم نیازمند همراهی بیش از پیش سپاه پاسداران است . معاونین مدیر کل صدا و سیمای مرکز آذربایجان غربی هم در این نشست به بیان دیدگاهها و ارائه نظرات خود در خصوص مسائل مورد بحث پرداختند .جدیدترین اخبار

تمام حاشیه های یک بازی فوتبال
اروميه/خبرگزاري صداوسيما/ورزشي
تمام حاشیه های یک بازی فوتبال
در پایان بازی بين تيم فوتبال سردار بوکان و شهرداری بندر عباس که در ورزشگاه پنج هزار نفري بوکان برگزار شد چندین نفر مصدوم و روانه بیمارستان شدند.
رجب ؛ ماه خدا
اروميه/خبرگزاري صداوسيما/اجتماعي
رجب ؛ ماه خدا
حضرت رسول اکرم( صلى الله علیه و آله) فرمودند : ماه رجب ماه استغفار امت من است پس در این ماه بسیار طلب آمرزش كنید كه خدا آمرزنده و مهربان است .
تنظیم بازار شب عید و تامین اقلام مورد نیاز مردم
اروميه/خبرگزاري صداوسيما/اقتصادي
تنظیم بازار شب عید و تامین اقلام مورد نیاز مردم
اقلام مورد نیاز شب عید مردم در حال توزیع است

پربیننده ترین اخبار

معرفی فرمانده جدید سپاه مهاباد وبوکان 96/12/23
معرفی فرمانده جدید سپاه مهاباد وبوکان 96/12/23
معرفی فرمانده جدید سپاه مهاباد وبوکان
آئین چهارشنبهِ آخرسال در دیار آذربایجان 96/12/23
آئین چهارشنبهِ آخرسال در دیار آذربایجان 96/12/23
آئین استقبال از بهار در گذشته در آذربایجان بسیار متنوع بود و اکنون نیز برخی از این آئینها از جمله «چرشنبه بایرامی» در گوشه و کنار این دیار پابرجاست.
به یاددلیرمردان خطه آذربایجان 96/12/23
به یاددلیرمردان خطه آذربایجان 96/12/23
به یاددلیرمردان خطه آذربایجان