نقش ارزنده صدا وسیما در انعکاس فعالیتهای ورزشی در جامعه

دکتر چمن گلی مدیر کل ورزش و جوانان استان بهمراه معاونان و مدیران خود با حضور درصدا و سیمای آذربایجان غربی با مجرد مدیر کل مرکز دیدار و گفتگو کرد .

مهندس مجرد مدیر کل صدا وسیمای آذربایجان غربی نیز در ابتدای این دیدار ضمن خیر مقدم به انطباق فعالیتهای فرهنگی رسانه استانی و اداره کل ورزش و جوانان پرداخت و گفت: اهداف و مأموریت هایی که صدا و سیما در حوزه های فرهنگی ، جامعه سالم و ایجاد روحیه نشاط و امید آفرینی در جامعه دنبال می کند مکمل فعالیتهایی است که اداره کل ورزش و جوانان انجام می دهد که این اشتراک در بین دستگاهها کم نظیر است . مدیر کل صدا وسیمای مرکز آذربایجان غربی در بخش دیگری از صحبت های خود به توسعه ورزش در جامعه و همگانی نمودن آن در بین مردم تأکید کرد و گفت : حوزه ورزش و جوانان بویژه ورزش همگانی و ورزش قهرمانی بسیار مورد توجه رسانه استانی بوده که برنامه های سیری در ورزش و گزارش ورزش در سیما ، موج ورزش در صدا و پوشش و اطلاع رسانی مسابقات لیگ برتر والیبال جام شهدای منا و سایر مسابقات ورزشی در شهرستانها گواهی بر این مدعاست .

مدیر کل ورزش و جوانان آذربایجان غربی در این دیدار ضمن قدرانی از فعالیتهای رسانه استانی در حوزه ورزش به نقش ارزنده صدا وسیما در فرهنگ سازی و ایجاد نشاط و امید آفرینی در جامعه اشاره کرد و گفت : رسانه ای استانی تلاشهای چشمگیری در رشد و توسعه و اطلاع رسانی فعالیتهای ورزش داشته و می توان گفت محور اصلی فعالیتهای ورزشی در استان می باشد .

دکتر چمن گلی در ادامه صحبت های خود به تشریح فعالیهای اداره کل ورزش و جوانان پرداخت و گفت : استفاده از نیروهای جوان و تحصیل کرده در حوزه ورزش ، تشکیل کمیته فرهنگی در هیأتهای ورزشی در راستای توسعه اخلاق در ورزش ، تعامل با وزارت خانه ، برنامه محور نمودن امور ، خارج نمودن ورزش از حاشیه و آموزش مربیان از عمده فعالیتهای این اداره کل بوده است .

 در این جلسه معاونان امور ورزش و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان گزارش از فعالیت های خود در این حوزه ارائه نمودند .

 در پایان این جلسه از عوامل و دست اندرکاران برنامه های ورزشی رسانه استانی با اهداء لوح تقدیر از سوی دکتر چمن گلی قدردانی شد .

 


آدرس کوتاه :