اخبار داخلی مرکز

نشست مشترک صدا و سیمای مرکز آذربایجان غربی با اعضای شورای شهر و شهردار ارومیه

نشست مشترک صدا و سیمای مرکز آذربایجان غربی با اعضای شورای شهر و شهردار ارومیه


 

نشست مشترک صدا و سیمای مرکز آذربایجان غربی با اعضای شورای شهر و شهردار ارومیه

در نشست مشترک مدیر کل و معاونان صدا و سیمای مرکز آذربایجان غربی با اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار ارومیه بر تعامل و همکاری رسانه ملی در زمینه برنامه سازی و ارتقاء فرهنگ و توسعه مدیریت شهری با شورای اسلامی شهر و شهرداری ارومیه تاکید شد .

مدیر کل صدا و سیمای مرکز آذربایجان غربی در این نشست با تقدیر از تلاش های اعضای سابق شورای اسلامی شهر ارومیه در دوره چهارم ، انتخاب اعضای شواری اسلامی شهر ارومیه در دوره پنجم را انتخابی شایسته عنوان کرد .

مجرد با اشاره به بالا رفتن سطح توقع مردم در نتیجه تلاش های گذشته انجام شده دوره کنونی را دوره ای پر مسئولیت برای خدمت رسانی مناسب و در خور شأن برای  شهروندان دانست .

مدیر کل صدا و سیمای مرکز آذربایجان غربی همچنین با اشاره به اینکه رسانه ملی پل ارتباطی مردم و مسئولان است بر تعامل و همکاری رسانه استانی با شورای اسلامی شهر و شهرداری ارومیه با هدف تحقق مدیریت شهری مطلوب ،  ترویج فرهنگ شهروندی ،  کاهش آسیب های اجتماعی و پاسخگویی به مطالبات به  حق مردم تاکید کرد .

وی در این نشست با اشاره به لزوم نکو داشت چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی از دهه مبارک فجر امسال تا دهه فجر  آینده بر همکاری و تعامل دستگاه های مختلف اجرایی و فرهنگی با رسانه ملی را با هدف معرفی و تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی در آذربایجان غربی ضروری دانست .

رئیس شورای اسلامی شهر ارومیه نیز در این نشست با قدردانی از عملکرد رسانه استانی در مطرح کردن مشکلات مردم و تلاش برای رفع آن با مشارکت مسئولان در استان ،  از تهیه و تدوین سند 2020 شهر ارومیه خبر داد و گفت :

بر اساس این سند ارومیه در سال 1399 به عنوان شهری هدف در گردشگری بین المللی معرفی خواهد شد .

اصغرزاده این مهم را منوط  به تلاش مردم و مسئولان برای فرهنگ سازی مناسب دانست و نقش رسانه استانی را در این زمینه مهم و غیر قابل انکار عنوان کرد .

شهردار ارومیه نیز در این نشست از تلاش شهرداری برای اجرای مصوبات برنامه سند چشم انداز 1404 در حوزه شهر ارومیه خبر داد و نقش رسانه استانی در اجرای هر چه بهتر این برنامه را مهم ارزیابی کرد .

حضرت پور همچنین بر استفاده از ظرفیت شبکه استانی در مدیریت مطلوب شهری ، رسیدگی به مطالبات به حق مردم و کاهش آسیب های اجتماعی تاکید کرد و خواستار تهیه برنامه های مختلف در این حوزه شد .

در ادامه این نشست اعضای شورای اسلامی شهر ارومیه نظرات و پیشنهادات خود را در حوزه های مختلف بیان کردند .

در این نشست بودجه لازم  با هدف برنامه سازی در حوزه مدیریت شهری به صدا و سیمای مرکز آذربایجان غربی اختصاص و مصوب شد .

در پایان این نشست اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار ارومیه از تعامل و همکاری مدیرکل صدا و سیمای مرکز آذربایجان غربی با شورا و مدیریت شهری تقدیر کردند .


آدرس کوتاه :