رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۲۹ بهمن ۱۳۹۸

نشست مدیرکل صدای استانها با مدیرکل وهمکاران صدای مرکز آذربایجان غربی - نمایش محتوای روابط عمومی

 

 

نشست مدیرکل صدای استانها با مدیرکل وهمکاران صدای مرکز آذربایجان غربی

نشست مدیرکل صدای استانها با مدیرکل وهمکاران صدای مرکز آذربایجان غربی


 

کمالی مدیرکل صدای استانهای سازمان با حضور درصداو سیمای مرکز آذربایجان غربی و بازدید از معاونت صدا در نشستی با مهندس مجرد مدیرکل مرکز ،معاون و مدیران و همکاران حوزه صدا با اشاره به مزیت های نسبتی رادیو چی چست برحفظ و ارتقاء آن تاکید نمود.

 

مدیرکل صدای استانها در این نشست با گرامیداشت 9دی آن را روز بصیرت افزایی برشمرد و خاطر نشان کرد: 9 دی به لحاظ تجدید میثاق امت با ولایت و خنثی شدن  توطئه دشمنان از سوی مردم ، در تاریخ انقلاب روز ماندگاری است.

 

کمالی در بخشی سخنان خود با اشاره به چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب گفت: بازگویی هنرمندانه کارهای انجام شده در طول انقلاب اسلامی با پرهیز از حجیم سازی یکی از اصلی ترین وظایف رادیو در بیان موفقیت ها وپیشرفت های کشور است.وی برضرورت توسعه محور بودن شبکه های استانی هم تاکید کرد و افزود : شما برنامه سازان باید شاخص های توسعه استان  را احصاء کرده و با مطالبه گری از مسئولان ، درخدمت توسعه و پیشرفت استان باشید. مدیرکل صدای استانهای سازمان میزان مخاطب و رضایتمندی از رادیو چی چست را از میانگین کشوری بالا دانست و گفت  : این مزیت نسبی صدای مرکز آذربایجان غربی است که ضمن حفظ این مزیت ها باید آن را ارتقاء بخشید . کمالی حضور درفضاهای جدید رسانه ای و افزایش جذابیت رادیونما را یکی از اولویت ها خواند و گفت :استراتژی اصلی رادیو ، استودیوگریزی و حضور دربین مخاطبان است و با توجه به اینکه رادیو درسخت ترین شرایط بویژه بحرانها و زلزله همراه مخاطب است، می توان از این فرصت به نحو احسن استفاده نمود. مهندس مجرد مدیرکل مرکز آذربایجان غربی هم در این نشست ضمن خیر مقدم به مدیرکل صدای استانها و هیات همراه گفت : استان آذربایجان غربی به لحاظ جغرافیایی ، تاریخی و فرهنگی دارای موقعیت منحصر بفردی است و این ویژگی کار رسانه ای و تولید برنامه به چهار زبان را با سختی ها ومشکلاتی همراه ساخته است .وی اهمیت کار رسانه ای با وجود قومیت ها ،مذاهب و ادیان مختلف را بسیار مهم و حساس برشمرد و خاطرنشان کرد : با وجود تنوع قومیتی همه ادیان ومذاهب باصلح و دوستی و اتحاد در این استان زندگی می کنند و در دوران دفاع مقدس همچون دژی مستحکم درمقابل بدخواهان نظام ایستادند. مدیرکل مرکز آذربایجان غربی به اولویت های برنامه سازی رادیو درحوزه توسعه ، گردشگری ،محیط زیست ،کشاورزی و ترانزیت کالا اشاره کرد و گفت: پیگیری مطالبات مردمی ،پرداخت به فولکلور ، تقویت مبانی دینی و مذهبی ،ایجاد نشاط و امید دردستور کار برنامه سازی رادیو می باشد.

 

دراین نشست برنامه سازان رادیو نظرات و دیدگاههای خود را درخصوص برنامه سازی بیان نمودند.در پایان این نشست از سوی مدیرکل صدای استانها به دو نفر از همکاران  ایثارگر (فرزند شهید ) و مدیر رادیو آشوری لوح تقدیر اهداء گردید.

 

 

آدرس کوتاه :