سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۲۴ فروردین ۱۴۰۰

نشست مدیران فرهنگی و گردشگری سازمان مناطق آزاد کشور - نمایش محتوای خبر

 

 

نشست مدیران فرهنگی و گردشگری سازمان مناطق آزاد کشور

ارومیه/خبرگزاری صداوسیما/اجتماعی

محمدرضا رستمی معاون فرهنگی،گردشگری وصنایع خلاق دبیرخانه شورای نشست مدیران فرهنگی و گردشگری سازمان مناطق آزاد کشورعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی در بدو ورو به منطقه آزاد ماکو در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری صداوسیما گفت: هجدهمین نشست معاونان و مدیران فرهنگی و گردشگری سازمان مناطق آزاد کشور با هدف توسعه مشارکت های اجتماعی در حوزه فرهنگ و گردشگری در منطقه آزاد ماکو برگزار می شود. وی با اشاره به اینکه محور اصلی این نشست توسعه صنایع خلاق است افزود: موضوع خلاقیت در صنایع دستی، تولید و فرهنگ اسباب بازی در مناطق آزاد بررسی می شود که در این خصوص از توانمندی های کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان نیز بهره مند می شویم. رستمی گسترش همکاری با سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور را از دیگر موضوعات این نشست برشمرد و تصریح کرد: مرمت آثار تاریخی و توسعه گردشگری در مناطق آزاد بررسی می شود. وی ادامه داد: بازدید ازطرح های های گردشگری، آموزش و سلامت در کنار این نشست ها اجرامی شود و همچنین نیازهای مربوط به صنایع خلاق در مناطق آزاد بررسی و تصویب می شود.


جدیدترین اخبار

توزیع اقلام غذایی رایگان در مناطق زلزله زده
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
توزیع اقلام غذایی رایگان در مناطق زلزله زده
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان‌غربی گفت: به اهتمام وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اقلام غذایی و کفش رایگان در مناطق زلزله‌زده قطور خوی توزیع شد.
ورود مسافران به منطقه آزاد ماکو ممنوع شد
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
ورود مسافران به منطقه آزاد ماکو ممنوع شد
جاده های ورودی به منطقه آزاد ماکو در راستای پیشگیری از ورود بیماری و پایش سلامت منطقه برای مهار این بیماری به روی مسافران و ورود خودروهای غیر پلاک سه شهرستان ماکو، شوط و پلدشت مسدود شد.
ابتلای 30 تن به ویروس کرونا در آذربایجان غربی
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
ابتلای 30 تن به ویروس کرونا در آذربایجان غربی
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان: با راه اندازی آزمایشگاه تست ابتلا به ویروس کرونا در مرکز استان و تسریع در روند انجام آزمایشات اولیه، امروز 18 مورد ابتلا به ویروس کرونا مثبت گزارش شد.