نشست صمیمی مدیر کل با همکاران معاونت صدا به مناسبت روز رادیو

 

بمناسبت چهارم ارديبهشت سالروز تاسیس راديو در ایران ، نشست صميمي مدير كل مركز با مدیران ، تهیه کنندگان ودست اندرکاران راديو چي چست برگزار شد .

در اين مراسم مهندس مجرد مديركل مركز آذربايجان غربي با تبريك روز راديو گفت : اهمیت جايگاه رادیو  با  وجود تعدد رسانه ها بر كسي پوشيده نيست  و دارا بودن مخاطبان بسیار از اقصی نقاط کشور ، استان و مناطق روستایی و شهری نشان از عدالت محور بودن رادیو در میان مخاطبان است که توانسته حس اعتماد را در میان اقشار جامعه منتشر نموده و گستردگی ایجاد نماید . وی در بخش دیگری از صحبت های خود به کمبودها و سختی های کار در رادیو اشاره کرد و افزود : عموم همکاران و تلاشگران عرصه رادیو به ارزش فعالیت در رسانه بویژه رسانه رادیو واقف اند و به خدمت رسانی به مردم با وجود سختی آن و کمبود نیروی انسانی با علاقه ادامه داده و از ایجاد خلل در تولید برنامه با وجود رقابت سنگین رسانه ای جلوگیری نموده اند .

مدیرکل مرکز آذربایجان غربی با توجه به مطالبات همکاران خاطرنشان کرد : یکی از اصلی ترین وظایف و پیگیریهای روزانه مربوط به امور ساماندهی همکاران حق الزحمه شاغل در رادیواست که با اهتمام و جدیت ریاست محترم سازمان ساماندهی بیمه همکاران حق الزحمه با وجود کمبودهای موجود ادامه یافته و به نتیجه رسید . مهندس مجرد از تلاشهای صورت گرفته در سال 97 قدردانی کرد و بر ضرورت ادامه فعالیت ها در راستای مقابله و ناکام گذاشتن اهداف دشمنان در ایجاد یاس و ناامیدی در جامعه و همراهی رسانه در کاهش آلام مردم و پیگیری مطالبات آنان تاکید نمود . در ابتدای اين جلسه هريك از همكاران حوزه صدا به بيان نظرات ، ديدگاهها و خاطرات خود در خصوص برنامه سازي پرداختند.


آدرس کوتاه :