اخبار داخلی مرکز

نشست صمیمی مدیر کل با همکاران معاونت صدا به مناسبت روز رادیو

نشست صمیمی مدیر کل با همکاران معاونت صدا به مناسبت روز رادیو


 

بمناسبت چهارم ارديبهشت سالروز تاسیس راديو در ایران ، نشست صميمي مدير كل مركز با مدیران ، تهیه کنندگان ودست اندرکاران راديو چي چست برگزار شد .

در اين مراسم مهندس مجرد مديركل مركز آذربايجان غربي با تبريك روز راديو گفت : اهمیت جايگاه رادیو  با  وجود تعدد رسانه ها بر كسي پوشيده نيست  و دارا بودن مخاطبان بسیار از اقصی نقاط کشور ، استان و مناطق روستایی و شهری نشان از عدالت محور بودن رادیو در میان مخاطبان است که توانسته حس اعتماد را در میان اقشار جامعه منتشر نموده و گستردگی ایجاد نماید . وی در بخش دیگری از صحبت های خود به کمبودها و سختی های کار در رادیو اشاره کرد و افزود : عموم همکاران و تلاشگران عرصه رادیو به ارزش فعالیت در رسانه بویژه رسانه رادیو واقف اند و به خدمت رسانی به مردم با وجود سختی آن و کمبود نیروی انسانی با علاقه ادامه داده و از ایجاد خلل در تولید برنامه با وجود رقابت سنگین رسانه ای جلوگیری نموده اند .

مدیرکل مرکز آذربایجان غربی با توجه به مطالبات همکاران خاطرنشان کرد : یکی از اصلی ترین وظایف و پیگیریهای روزانه مربوط به امور ساماندهی همکاران حق الزحمه شاغل در رادیواست که با اهتمام و جدیت ریاست محترم سازمان ساماندهی بیمه همکاران حق الزحمه با وجود کمبودهای موجود ادامه یافته و به نتیجه رسید . مهندس مجرد از تلاشهای صورت گرفته در سال 97 قدردانی کرد و بر ضرورت ادامه فعالیت ها در راستای مقابله و ناکام گذاشتن اهداف دشمنان در ایجاد یاس و ناامیدی در جامعه و همراهی رسانه در کاهش آلام مردم و پیگیری مطالبات آنان تاکید نمود . در ابتدای اين جلسه هريك از همكاران حوزه صدا به بيان نظرات ، ديدگاهها و خاطرات خود در خصوص برنامه سازي پرداختند.


آدرس کوتاه :