رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۶ اسفند ۱۳۹۸

نشست خبری تیمهای حاضر در رقابت والیبال لیگ ملتها؛ تمام قد از تیم ایران حمایت کنید - نمایش محتوای خبر

 

 

نشست خبری تیمهای حاضر در رقابت والیبال لیگ ملتها؛ تمام قد از تیم ایران حمایت کنید

ارومیه/خبرگزاری صداوسیما/ورزشی

سرمربی تیم ملی والیبال ایران گفت: بازی های سختی در پیش داریم و از تمامی هواداران خود می خواهیم تمام قد از تیم شایسته ایران که تا بدین جای کار کارنامه موفقی داشته حمایت کنند.

 

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز آذربایجان غربی، نشست خبری سرمربیان تیم‌های حاضر در هفته سوم مسابقات والیبال لیگ ملتهای 2019 در محل سالن کنفرانس ورزشگاه غدیر ارومیه برگزاری شد.

تیمهای ملی والیبال ایران، لهستان، کانادا و روسیه برای برگزاری هفته سوم رقابتهای والیبال لیگ ملتها از روز گذشته در شهر ارومیه مستقر شده اند.

هم اکنون سرمربیان این تیمها در سالن کنفرانس ورزشگاه غدیر در نشست خبری حاضر شده اند.

آغاز نشست خبری:

ایگور کولاکوویچ سرمربی تیم ملی والیبال ایران در این نشست، حضور در مهد والیبال ایران شهر ارومیه را موجب افتخار و خوشحالی عنوان کرد و گفت: بازی های سختی در پیش داریم و از تمامی هواداران خود می خواهیم تمام قد از تیم شایسته ایران که تا بدین جای کار کارنامه موفقی داشته حمایت کنند.

کولاکوویچ در پاسخ به این سوال که چرا از همه ظرفیت والیبال ایران در مسابقات لیگ ملت‌ها استفاده نمی‌کند؟ گفت: در پنج بازی از شش مسابقه پیروز شده‌ایم و هدف ما پیروزی در مسابقات است. سطح تمامی بازیکنان ما به یک اندازه نیست. به عنوان سرمربی صربستان افتخارات زیادی کسب کردم و می‌خواهم این کار را در ایران هم انجام بدهم.

او در پاسخ به این سوال که آیا بیشتر شدن تعداد بازیکنان لژیونر ایران در بهتر شدن عملکرد تیم ملی در هفته‌های آغازین لیگ ملت‌ها تاثیرگذار بوده است؟ گفت: خیلی از بازیکنان تازه مسابقات باشگاهی خود را به پایان برده‌اند و این که مصدوم هم نشده اند.

کولاکوویچ در پایان درباره سه بازیکن مشترک با تیم ملی جوانان گفت: باید درباره این بازیکنان مشترک با تیم جوانان هماهنگی داشته باشیم، اما اولویت ما تیم ملی بزرگسالان است. تقویم تیم جوانان و بزرگسالان خیلی به هم نزدیک هست و سعی می کنیم بهترین تصمیم را بگیریم.

توماس ساملوو سرمربی تیم ملی والیبال روسیه در پاسخ به سوالی درخصوص ترکیب بازیکنان تیم خود گفت: ترکیب تیم را همیشه دستخوش تغییر کرده ایم و در دیدارهای پیش رو نیز از باریکنان جدید و کلیدی استفاده خواهیم کرد.

او افزود: لیگ ملتها برای تیم ملی ما یک آغاز خوب هست و قصد داریم در هر بازی پیشرفت کنیم و روبه جلو بازی کنیم.

ساملوو درباره غیبت برخی ستاره‌های والیبال روسیه در لیگ ملت‌ها گفت: به این بازیکنان استراحت داده‌ام تا هم مراحل درمانی خود را طی کنند و هم برای مسابقات مهمتری مثل انتخابی المپیک آماده شوند.

گلن هوگ سرمربی تیم ملی کانادا هم در این نشست خاطر نشان کرد: خیلی خوشحال هستم که برای این به ارومیه آمده‌ام از ستاد اجرایی مسابقات و مردم مهمان نواز ارومیه برای میزبانی تشکر می‌کنم.

او در ادامه افزود: بازی کردن مقابل تیم‌های بزرگ یک فرصت برای آموزش و تمرین دوباره برای ماست.

در ادامه ویتال هاینن سرمربی تیم ملی لهستان هم مهمان مردم ارومیه را مردمی مهمان نواز و دوستدارِ والیبال خواند و گفت: در دو روز حضور در ارومیه در سراسر شهر پیاده روی کردم و همه مردم در شهر به من خوش‌آمد می‌گفتند. خیلی خوب است که مردم والیبال را دوست دارند.

او درباره تغییرات زیاد در تیم لهستان در لیگ ملت‌های والیبال گفت: امسال چهار تورنمنت در پیش داریم که از نظر من، رقابت‌های انتخابی المپیک از همه مهم‌تر است و به برخی از بازیکنان اصلی در لیگ ملت‌ها استراحت داده‌ام.

تیم ملی والیبال ایران در هفته سوم رقابتهای والیبال لیگ ملتها، فردا جمعه با تیم ملی کانادا، شنبه 25 خرداد مقابل تیم ملی لهستان و یکشنبه 26 خرداد مقابل تیم روسیه صف آرایی خواهد کرد.

 


جدیدترین اخبار

وصل شبکه ارتباطی در مناطق زلزله‌زده خوی
ارومیه/خبرگزاری صداوسیما/اجتماعی
وصل شبکه ارتباطی در مناطق زلزله‌زده خوی
شبکه ارتباطی در مناطق زلزله‌زده خوی پایدار شد
رد شایعه هزینه میلیونی تست کرونا
ارومیه/خبرگزاری صداوسیما/اجتماعی
رد شایعه هزینه میلیونی تست کرونا
همه مراکز درمانی دولتی و خصوصی در استان موظف به انجام این تست به صورت رایگان هستند.
اعزام پنج امدادی از آذربایجان‌شرقی به منطقه زلزله‌زده قطور
ارومیه/خبرگزاری صداوسیما/اجتماعی
اعزام پنج امدادی از آذربایجان‌شرقی به منطقه زلزله‌زده قطور
پنج تیم امدادی از آذربایجان‌شرقی به منطقه زلزله‌زده قطوراعزام شدند .

پربیننده ترین اخبار

حضور چهار نسل پایه صندوق های رای
حضور چهار نسل پایه صندوق های رای
همه نسل ها در کنار هم برای ایران سربلند حضور دارند.
انتخاب ۱۱
انتخاب ۱۱
در این بسته خبری آخرین اخبار و حواشی انتخابات مجلس یازدهم را مشاهده کنید.
رقابت ۱۶۳ نامزد انتخاباتی
ارومیه/خبرگزاری صداوسیما/سیاسی
رقابت ۱۶۳ نامزد انتخاباتی
رئیس ستاد انتخابات آذربایجان غربی از رقابت ۱۶۳ نامزد انتخاباتی برای تصاحب ۱۲ کرسی بهارستان خبر داد.