جهش تولید | سه‌شنبه، ۴ آذر ۱۳۹۹

نشستی از جنس فرهنگی و امنیتی در صداوسیمای آذربایجان غربی - نمایش محتوای روابط عمومی

 

 

اخبار داخلی مرکز

نشستی از جنس فرهنگی و امنیتی در صداوسیمای آذربایجان غربی

نشستی از جنس فرهنگی و امنیتی در صداوسیمای آذربایجان غربی


روابط عمومی / رویدادهای مرکز

در نشست مشترک مدیران کل صدا و سیما و اطلاعات آذربایجان غربی بر ایجاد زمینه مشارکت باشکوه مردم  در انتخابات آتی مجلس تأکید شد .

مدیرکل صدا و سیمای آذربایجان غربی  در این  نشست که با حضور  مدیران  اداره کل اطلاعات و صدا و سیمای استان برگزار شد ، با تقدیر از اقدامات  سربازان گمنام امام زمان ( عج ا... ) برای  تأمین امنیت و آرامش در کشور و همچنین آذربایجان غربی گفت :  نهادهای امنیتی و نظامی کشور شهدای والامقامی در راه تأمین امنیت ایران اسلامی تقدیم کرده اند و اقتدار ، رشد و شکوفایی امروز نظام اسلامی نیز در سایه همین امنیت است .

مجرد با اشاره به برگزاری انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در اسفندماه سالجاری افزود : علیرغم توطئه های دشمنان پس از انقلاب اسلامی در سایه تدابیررهبری انقلاب انتخابات متعددی باحضورحماسی مردم موقعیت شناس و بصیر با امنیت و سلامت کامل برگزار شده که به ثبات کشور  منجر شده است . 

وی از عزم رسانه ملی و شبکه استانی برای تحقق مشارکت حداکثری مردم  ، اطلاع رسانی به موقع و صحیح ، بیان انتظارات و مطالبات مردمی از مسئولان و نمایندگان و تبیین ویژگیهای مجلس در تراز انقلاب اسلامی دوره ثبت نام داوطلبین تا برگزاری باشکوه انتخابات مجلس یازدهم خـبر داد .

مدیرکل اطلاعات استان نیز در این دیدار تأمین امنیت کشور و مردم را دغدغه اصلی و مهم وزارت اطلاعات و سربازان گمنام امام زمان ( عج ا... ) عنوان کرد و با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والامقام و شهدای امنیت ،  تلاش روزافزون و مجاهدانه در تأمین امنیت کشور به ویژه در انتخابات اسفند ماه امسال را از افتخارات سربازان گمنام امام زمان ( عج ا... ) دانست .

وی با اشاره به توطئه های مختلف دشمنان برای سوء استفاده از رویدادهای مختلف کشور و ضربه زدن به نظام اسلامی ، حوادث اخیر را نمونه ای از  فرصت طلبی دشمنان و مزدوران آنان برای به چالش کشیدن امنیت  انقلاب اسلامی دانست و عامل اصلی نابود شدن این توطئه خصمانه را تدبیر رهبر معظم انقلاب ، هوشیاری و موقعیت شناسی  مردم و جدا کردن صف اعتراض از اغتشاش و آمادگی نهادهای مختلف تأمین امنیت در کشور  عنوان کرد . 

مدیرکل اطلاعات استان همچنین عزم جدی مردم و مسئولان در حضور باشکوه و دشمن شکن در انتخابات مجلس یازدهم را نشان از آگاهی و شعور سیاسی مردم انقلابی ایران اسلامی دانست .

 

 

آدرس کوتاه :