جهش تولید | یک‌شنبه، ۵ بهمن ۱۳۹۹

نتایج نهمین دوره انتخابات اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ارومیه - نمایش محتوای خبر

 

 

نتایج نهمین دوره انتخابات اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ارومیه

ارومیه/خبرگزاری صداوسیما/اجتماعی

 جعفر صادق اسکندری مدیرکل سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان غربی افزود:

بالاخره در رقابتی فشرده از بین ۴۱کاندیدای انتخابات نهمین دوره هیئت نمایندگان اتاق ارومیه پس از شمارش آرا و تأیید هیئت نظارت اسامی ۱۵ کاندیدای راه یافته به هیئت نمایندگان مشخص شدند. وی افزود: از مجموع ۸۱۷واجد شرایط رای دادن ۴۳۲نفر دراین انتخابات شرکت کردند. اسکندری اظهار داشت: در گروه بازرگانی آقایان امیر مسعود فاتحی ۲۰۸رای، احمد دلیری با ۱۹۱رای، نجات سنگی با ۱۸۹رای، ابراهیم حق گویی با ۱۸۲رای و فریدون همتی با ۱۶۵ رای انتخاب شدند. وی ادامه داد: در بخش صنعت آقایان حسن انتظار با ۲۶۹رای، محمد رضا رستمی با ۲۵۱رای، مهدی زنجانی میاندوآب با ۲۰۱رای، کاظم مرتاض با ۱۹۶رای و علی اولاد دیلمقانیان با ۱۵۷رای انتخاب شدند. رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان غربی افزود: آقایان رضا سواری با ۲۱۷رای، بهنام تاج الدینی با ۲۰۸ و صمد پورسلطانی با ۱۶۶رای بعنوان متخبین گروه کشاورزی و آقایان قاسم کریمی با ۱۸۶ و محمدحسین قیسی با ۱۵۴رای بعنوان اعضای گروه معدن تعیین شدند.


جدیدترین اخبار

توزیع اقلام غذایی رایگان در مناطق زلزله زده
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
توزیع اقلام غذایی رایگان در مناطق زلزله زده
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان‌غربی گفت: به اهتمام وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اقلام غذایی و کفش رایگان در مناطق زلزله‌زده قطور خوی توزیع شد.
ورود مسافران به منطقه آزاد ماکو ممنوع شد
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
ورود مسافران به منطقه آزاد ماکو ممنوع شد
جاده های ورودی به منطقه آزاد ماکو در راستای پیشگیری از ورود بیماری و پایش سلامت منطقه برای مهار این بیماری به روی مسافران و ورود خودروهای غیر پلاک سه شهرستان ماکو، شوط و پلدشت مسدود شد.
ابتلای 30 تن به ویروس کرونا در آذربایجان غربی
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
ابتلای 30 تن به ویروس کرونا در آذربایجان غربی
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان: با راه اندازی آزمایشگاه تست ابتلا به ویروس کرونا در مرکز استان و تسریع در روند انجام آزمایشات اولیه، امروز 18 مورد ابتلا به ویروس کرونا مثبت گزارش شد.