جهش تولید | دوشنبه، ۵ خرداد ۱۳۹۹

نتایج روز نخست لیگ برتر کبدی کشور در گروه یک - نمایش محتوای خبر

 

 

نتایج روز نخست لیگ برتر کبدی کشور در گروه یک

ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / ورزشی

نتایج روز نخست لیگ برتر کبدی کشور در گروه یک

 

 

درپایان روز نخست دور برگشت مسابقات لیگ برترکبدی کشور در گروه یک تیم دانشگاه آزاد سیستان بلوچستان در صدر قرار گرفت.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری صداوسیما در این مسابقات ابتدا تیم دانشگاه آزاد سیستان بلوچستان با اقتدار با نتیجه 105 بر 16 از سد کرمان گذشت ، تیم یزد با نتیجه 37 بر 35 بر ارومیه غلبه کرد و تیم استقلال ساری با امتیاز 33 بر 30 در مقابل تیم اندیمشک به برتری رسید.

در دیگر دیدارها سیستان و بلوچستان با نتیجه 52 بر 25 بر یزد پیروز شد و تیم استقلال ساری با امتیاز 73 بر 21 بر تیم کرمان غلبه کرد.

در حساس ترین دیدار روز نخست تیم ارومیه میزبان این مسابقات در مقابل تیم اندیمشک به میدان رفت و در حالی که دو تیم با امتیاز بسیار نزدیک و پایاپای پیش می رفتند، در نهایت تیم ارومیه در فاصله چند ثانیه مانده به پایان بازی توانست با نتیجه 23 بر 22 بر حریف خود غلبه کند.

دررقابتهای گروه یک این مسابقات که از دیروز به میزبانی ارومیه و به صورت دوره ای برگزار می شود، تیم هیات کبدی ارومیه، دانشگاه آزاد سیستان و بلوچستان، هیات اندیمشک، استقلال ساری، هیات یزد و هیات کرمان حضور دارند.

این دیدارها در سالن شماره یک ورزشگاه جهان پهلوان تختی ارومیه درحال برگزاری است و تا هشتم آبان ماه ادامه دارد.

همزمان با این رقابتها در گروه 2 هم تیم های ثامن الحجج(ع) کرمانشاه، جوانان حافظیه، رستوران خورشید سرحدی گلستان، دلند گلستان، رعد پدافند هوایی تهران و دولت آباد اصفهان مسابقات خود را به میزبانی گرگان آغاز کرده اند.

در پایان این مسابقات سه تیم برتر از هر گروه به مرحله نهایی راه می یابند.


جدیدترین اخبار

توزیع اقلام غذایی رایگان در مناطق زلزله زده
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
توزیع اقلام غذایی رایگان در مناطق زلزله زده
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان‌غربی گفت: به اهتمام وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اقلام غذایی و کفش رایگان در مناطق زلزله‌زده قطور خوی توزیع شد.
ورود مسافران به منطقه آزاد ماکو ممنوع شد
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
ورود مسافران به منطقه آزاد ماکو ممنوع شد
جاده های ورودی به منطقه آزاد ماکو در راستای پیشگیری از ورود بیماری و پایش سلامت منطقه برای مهار این بیماری به روی مسافران و ورود خودروهای غیر پلاک سه شهرستان ماکو، شوط و پلدشت مسدود شد.
ابتلای 30 تن به ویروس کرونا در آذربایجان غربی
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
ابتلای 30 تن به ویروس کرونا در آذربایجان غربی
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان: با راه اندازی آزمایشگاه تست ابتلا به ویروس کرونا در مرکز استان و تسریع در روند انجام آزمایشات اولیه، امروز 18 مورد ابتلا به ویروس کرونا مثبت گزارش شد.