جهش تولید | جمعه، ۷ آذر ۱۳۹۹

نتایج دومین روز المپیاد ورزشی دختران دانشجوی علوم پزشکی کشور - نمایش محتوای خبر

 

 

نتایج دومین روز المپیاد ورزشی دختران دانشجوی علوم پزشکی کشور

ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / ورزشی

نتایج دومین روز المپیاد ورزشی دختران دانشجوی علوم پزشکی کشور

 

نتایج روز دوم المپیاد ورزشی دانشجویان دختر دانشگاههای علوم پزشکی سراسر کشور در ارومیه اعلام شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاري صدا و سيما در رقابتهای ورزشی کاراته در سبک کاتای انفرادی سبا رمضانی از اصفهان موفق به کسب مقام اول شد الهام طهماسبی از کرمانشاه به مقام دوم دست یافت و فرشته میرفخرایی از یزد و مریم ابوعلی از شیراز بطور مشترک مقام سوم این مسابقات را کسب کردند .

در قسمت کاتای تیمی مریم ابوعلی ، ساحل خزایی و آنیتا امرالهی از شیراز مقام اول را به دست آوردند ام البنین شریفات ، ماریا احمدی راد و یاسمن رمی از اهواز مقام دوم این مسابقات را کسب کردند و ارمغان سادات صفوی، آیدا محمدی پور و سبا رمضامی از اصفهان و مینا خسروی فر، الهام طهماسبی و تارا مظاهری از کرمانشاه بطورمشترک به مقام سوم دست یافتند .

در رشته ورزشی تنیس روی میز تیمهای دانشگاههای علوم پزشکی سراسر کشور در 8 گروه به مصاف هم رفتند که به ترتیب در گروههای هشت گانه تیمهای دانشگاههای علوم پزشکی شیراز ، رفسنجان، گیلان، تبریز، شهید بهشتی ، اصفهان، ایران و بوشهر در جایگاههای نخست قرار گرفتند.

در دومین روز از رقابتهای ورزشی دانشجویان در رشته ورزشی بسکتبال تیمهای دانشگاههای علوم پزشکی  تبریز بر کرمان، اضفهان بر جهرم و شیراز بر گیلان پیروز شدند.

در رشته ورزشی والیبال تیمهای دانشگاههای علوم پزشکی  شهید بهشتی بر کرمانشاه، ایران بر اصفهان، اهواز بر همدان و یزد بر شیراز برتری یافتند.

در رشته ورزشی شطرنج تیمهای دانشگاههای علوم پزشکی تهران، اهواز، شیراز و شهید بهشتی بر رقبای خود دانشگاههای علوم پزشکی مشهد، زنجان، تبریز و کرمانشاه پیروز شدند و تیمهای اصفهان و همدان به نتیجه تساوی دست یافتند.

دوازدهمین المپیاد ورزشی دختران دانشجوی دانشگاههای علوم پزشکی کشور از 24 مرداد اغاز شده است و تا 30 مرداد ماه جاری در ارومیه ادامه می یابد.


جدیدترین اخبار

توزیع اقلام غذایی رایگان در مناطق زلزله زده
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
توزیع اقلام غذایی رایگان در مناطق زلزله زده
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان‌غربی گفت: به اهتمام وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اقلام غذایی و کفش رایگان در مناطق زلزله‌زده قطور خوی توزیع شد.
ورود مسافران به منطقه آزاد ماکو ممنوع شد
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
ورود مسافران به منطقه آزاد ماکو ممنوع شد
جاده های ورودی به منطقه آزاد ماکو در راستای پیشگیری از ورود بیماری و پایش سلامت منطقه برای مهار این بیماری به روی مسافران و ورود خودروهای غیر پلاک سه شهرستان ماکو، شوط و پلدشت مسدود شد.
ابتلای 30 تن به ویروس کرونا در آذربایجان غربی
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
ابتلای 30 تن به ویروس کرونا در آذربایجان غربی
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان: با راه اندازی آزمایشگاه تست ابتلا به ویروس کرونا در مرکز استان و تسریع در روند انجام آزمایشات اولیه، امروز 18 مورد ابتلا به ویروس کرونا مثبت گزارش شد.