جهش تولید | سه‌شنبه، ۴ آذر ۱۳۹۹

مهندس مجرد: خبرنگاران پاسداران مرزهای هویتی و عقیدتی ایران اسلامی هستند . - نمایش محتوای روابط عمومی

 

 

اخبار داخلی مرکز

مهندس مجرد: خبرنگاران پاسداران مرزهای هویتی و عقیدتی ایران اسلامی هستند .

مهندس مجرد: خبرنگاران پاسداران مرزهای هویتی و عقیدتی ایران اسلامی هستند .


روابط عمومی / رویدادهای مرکز

 

مهندس مجرد مدیرکل صداوسیمای آذربایجان غربی  که در مراسم گرامیداشت روز خبرنگار در جمع خبرنگاران سخن می گفت ، یاد و خاطره شهدای خبر و رسانه را گرامی داشت و خبرنگاران را پیشتازان میدان مبارزه با دشمنان در میدان جنگ نرم و پاسداران مرزهای هویتی و عقیدتی ایران اسلامی عنوان کرد .

وی با اشاره به تشدید تحریمهای دشمنان در حوزه های مختلف ، مسئولیت خبرنگاران در مبارزه با این توطئه دشمنان را بسیار خطیر دانست و گفت : خبرنگاران در این مبارزه نیز خوش درخشیده اند و با وجود فشارهای اقتصادی دشمنان  و تبعات گوناگون آن در زندگی شخصی و اجتماعی  ، بی ادعا و پا به کار با سلاح قلم مکر دشمنان را به خودشان برگردانده اند .

مجرد با یادآوری تقارن روز خبرنگار با پنجاه  و یکمین سالروز تأسیس صدا و سیمای مرکز آذربایجان غربی گفت : در فراز و فرودهای تاریخی نیم قرن گذشته استان رادیو و تلویزیون همواره همپای مردم در شور و شعور انقلابی آنان همراه بوده است . وی در ادامه جایگاه کشوری صدا و سیمای مرکز آذربایجان غربی هم در تولیدات خبری و هم در تولیدات سایر حوزه ها قابل قبول و مطلوب برشمرد و بر ضرورت اهتمام فعالان این عرصه برای ارتقاء روزافزون جایگاه رسانه استانی تاکید نمود .

مدیرکل صدا و سیمای مرکز آذربایجان غربی برگزاری انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی را یکی از رویدادهای سیاسی مهم و حساس کشورمان در سالجاری دانست و با اشاره به حضور گسترده مردم همیشه در صحنه و آگاه در این انتخابات همچون وقایع سیاسی و ملی گذشته ، بر حفظ بی طرفی و انجام وظیفه صحیح رسانه ای تلاشگران شبکه استانی در انعکاس این رویداد مهم تأکید کرد .

روستا مدیر اتاق خبر نیز در این مراسم گزارشی از عملکرد واحد خبر ارائه کرد و رسالت و اولویت خبرنگاران خبرگزاری صدا و سیمای مرکز آذربایجان غربی را رعایت سرعت ، دقت و صحت در انعکاس رویدادهای مختلف و مطالبات مردمی چه در رسانه و چه در فضای مجازی عنوان کرد .

در ابتدای این مراسم خبرنگاران و فعالان خبرگزاری صدا و سیمای مرکز آذربایجان غربی نیز در این مراسم نظرات و پیشنهادات خود را برای افزایش کمی و کیفی خدمات این خبرگزاری مطرح کردند .
(گزارش تصویری.....)

آدرس کوتاه :