اخبار داخلی مرکز

مهندس مجرد : تبیین آرمان ها و راه شهداء وظیفه اصلی رسانه استانی

مهندس مجرد : تبیین آرمان ها و راه شهداء وظیفه اصلی رسانه استانی


 

مدیر کل صدا و سیمای مرکز آذربایجان غربی در پنجمین روز ایام الله دهه مبارک فجر بهمراه جمعی از معاونان و مدیران با خانواده شهیدان محمد حسین اسدی و شهید کوچک حسینی از شهدای انقلاب اسلامی دیدار کرد .

مهندس مجرد مدیر کل صدا و سیمای مرکز آذربایجان غربی در این دیدار ها ، با تبریک ایام الله دهه فجر ، نقش شهیدان را در تداوم انقلاب اسلامی بسیار مؤثر ذانست و مهمترین رمز ماندگاری و پیروزی انقلاب در مقابل نظام سلطه را خون شهداء عنوان کرد و گفت : کسانیکه در دوران خفقان طاغوت شهید شدند مردان جسوری بودند که غریبانه هجرت کردند در حالیکه خانواده های آنان نیز توسط رژیم پهلوی در فشار بودند.

مدیر کل مرکز آذربایجان غربی دهه فجر را بهترین فرصت برای طرح و بیان افکار و آرمان های والای شهداء دانست و افزود : یاد و خاطره شهداء همیشه زنده است و مردم همواره در کنار خانواده این عزیزان به عنوان اسوه صبر و استقامت خواهند بود .

مجرد امنیت و آسایش مهین اسلامی را مدیون جانفشانی شهداء و بردباری خانواده های آنان دانست و بر آشنایی نسل جوان با آرمان های شهیدان تأکید نمود وی در بخش پایانی صحبت های خود انعکاس رشادتهای شهداء و صبر و استقامت خانواده های آنان را از مهمترین وظایف رسانی استانی بر شمرد .

در این دیدار خانواده های شهیدان اسدی و حسینی ضمن گفتن خاطراتی از این شهیدان والامقام و قدردانی از حضور مسئولان ، دفاع از آرمانهای شهداء و تبعیت از ولایت‌فقیه و حفظ یاد و خاطره این عزیزان  را مهمترین خواسته خانواده شهداء برشمردند .

خاطر نشان می شود شهید محمد حسین اسدی در سال 1350 بدست عوامل رژیم منحوس پهلوی به شهادت رسید و برادر بزرگوارش نیز در سال 1361 مفقود الاثر گردید و شهید کوچک حسینی نیز در مبارزه مسلحانه علیه رژیم شاه در  18 بهمن ماه سال 1357 چند روز قبل از پیروزی انقلاب اسلامی بهمراه همرزمش شهید صمد قنبری به فیض شهادت نائل آمد.


آدرس کوتاه :