سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۲۶ فروردین ۱۴۰۰

مهندس مجرد : بازنشستگان صدا وسیما سرآمدان فرهنگی و هنری جامعه اند - نمایش محتوای روابط عمومی

 

 

اخبار داخلی مرکز

مهندس مجرد : بازنشستگان صدا وسیما سرآمدان فرهنگی و هنری جامعه اند

مهندس مجرد : بازنشستگان صدا وسیما سرآمدان فرهنگی و هنری جامعه اند


روابط عمومی مرکز / رویدادهای مرکز

 

 به همت کانون بازنشستگان صدا وسیمای مرکز آذربایجان غربی و گرامیداشت ایام الله دهه فجر مراسمی با حضور مدیر کل مرکز ، جمعی از مدیران و معاونان و بازنشستگان صدا و سیما برگزار شد .

 مهندس مجرد در این مراسم ضمن تبریک ایام الله دهه فجر و سی و هشتمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ، بازنشستگان را سرمایه های معنوی رسانه و سرآمدان فرهنگی و هنری جامعه برخواند و افزود : شما بازنشستگان رسانه ملی همواره با حوادث گوناگون جامعه همراه  بوده و هستید و اکنون نیز جزء ذخایر اصلی مرکز به لحاظ توان و تخصص محسوب می شوید که تجربیات گرانسنگی دارید که باید از این تجربیات در برنامه سازی استفاده شود.

وی با قدردانی از برگزاری این مراسم ، بازنشستگان را گنجینه ارزشمند خرد و تجربه و توانایی برشمرد و گفت : تجربیات شما عزیزان بازنشسته سرمایه گرانبهایی برای مجموعه صدا وسیما محسوب می شود . تکریم این سرآمدان هنری چشم انداز روشنی برای آیندگان خواهد بود . مدیر کل مرکز با ترسیم فعالیتهای آینده مرکز توسعه امکانات رفاهی و فرهنگی ورزشی را در دستور کار مرکز برشمرد و خاطر نشان کرد : امیدوارم با رفع محدویت های مالی در آینده شاهد گسترش فضاهای رفاهی از جمله آمفی تئاتر مرکز باشیم در ابتدای این مراسم آقای انتظاری رئیس کانون بازنشستگان مرکز آذربایجان غربی نیز ضمن تقدیر و تشکر از حمایت های بی دریغ مهندس مجرد از بازنشستگان و ارائه گزارش از عملکرد در ساله اخیر این کانون خواستار ادامه این حمایت ها شدند .

گزارش تصویری خبر

آدرس کوتاه :