سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۲۴ فروردین ۱۴۰۰

من رسانه، عضوی از خانواده هستم! - نمایش محتوای خبر

 

 

من رسانه، عضوی از خانواده هستم!

ارومیه/خبرگزاری صداوسیما/اجتماعی

من رسانه، عضوی از خانواده هستم!

 ترویج فرهنگ سبک زندگی اسلامی ایرانی و بالا بردن سطح دانش و آشنائی خانواده ها با رسانه و نقش رسانه ها در ترویج فرهنگ و سبک زندگی ایرانی اسلامی از مهم ترین اهداف این کارگاه آموزشی است.

فرامرزیانی از اساتید ارتباطات و رسانه در این نشست ضمن تببین جایگاه رسانه جمعی و شبکه های اجتماعی در زندگی روزمره گفت: توسعه وسایل ارتباطات جمعی، به ویژه گسترش شبکه های ماهواره ای، اگرچه به لحاظ اطلاع رسانی برای جامعه بشری مفید است، به علت دسترسی آسان و صادر کردن فرهنگ های گوناگون و بدون حدومرز برنامه های آن، در دهه های اخیر، سبک زندگی اجتماعی را در برخی جوامع دگرگون کرده است. این استاد دانشگاه با اشاره به اهمیت آموزش سواد رسانه ای در جامعه، افزود: زمانی که رسانه ای مورد اعتماد قرار گیرد از همه شیوه های بصری و خلاقانه استفاده می کند تا مخاطب جذب کند و نه تنها افکار و عقاید او را تحت تاثیر قرار دهد، بلکه در مورد اوقات فراغت، نوع پوشش و آرایش، نحوه و نوع غذا خوردن، نوع روابط با خانواده و اجتماع مخاطبان هم اعمال نفوذ می کند. فرامرزیانی تصریح کرد: نکته مهم که باید مورد توجه قرار داد، توجه به دغدغه های رهبر معظم انقلاب در زمینه رسانه و سبک زندگی است چرا که ایشان نسبت به ظرفیتهای رسانه در عصر حاضر و تاثیر آن در الگودهی سبک زندگی اسلامی و ایرانی اشراف کامل دارندو همچنین ایشان معتقدند هم سبک زندگی غربی را باید نقد کرد و هم باید در ترویج سبک زندگی اسلامی و ایرانی کوشید.


جدیدترین اخبار

توزیع اقلام غذایی رایگان در مناطق زلزله زده
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
توزیع اقلام غذایی رایگان در مناطق زلزله زده
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان‌غربی گفت: به اهتمام وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اقلام غذایی و کفش رایگان در مناطق زلزله‌زده قطور خوی توزیع شد.
ورود مسافران به منطقه آزاد ماکو ممنوع شد
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
ورود مسافران به منطقه آزاد ماکو ممنوع شد
جاده های ورودی به منطقه آزاد ماکو در راستای پیشگیری از ورود بیماری و پایش سلامت منطقه برای مهار این بیماری به روی مسافران و ورود خودروهای غیر پلاک سه شهرستان ماکو، شوط و پلدشت مسدود شد.
ابتلای 30 تن به ویروس کرونا در آذربایجان غربی
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
ابتلای 30 تن به ویروس کرونا در آذربایجان غربی
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان: با راه اندازی آزمایشگاه تست ابتلا به ویروس کرونا در مرکز استان و تسریع در روند انجام آزمایشات اولیه، امروز 18 مورد ابتلا به ویروس کرونا مثبت گزارش شد.