سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۲۶ فروردین ۱۴۰۰

مقام نخست تنیسورهای دختر آذربایجان غربی در بوشهر - نمایش محتوای خبر

 

 

مقام نخست تنیسورهای دختر آذربایجان غربی در بوشهر

ارومیه/خبرگزاریص داوسیما/ورزشی

دبیر هیات تنیس‌روی میز آذربایجان‌غربی با اشاره به درخشش پشت سرهم مقام نخست تنیسورهای دختر آذربایجان غربی در بوشهردختران نوجوان استان در این رشته ورزشی، گفت: این تیم در رنکینگ ملی نوجوانان کشور در بوشهر نیز به مقام نخست دست یافت. هادی ظهیری‌فر افزود: مسابقات رنکینگ ملی تیمی نوجوانان دختر کشور در رشته تنیس‌روی‌ میز با شرکت ۹۸ ورزشکار از سراسر کشور در بوشهر برگزار شد. وی گفت: در این مسابقات تیم آذربایجان‌غربی با ترکیب الینا رحیمی، تارا مهرزاد و آتنا ظهیری‌فرد حضور یافت و با کسب پنج هزار و ۵۵۵ به عنوان قهرمانی کشور دست یافت. ظهیری فرگفت : الینا رحیمی در این رقابت‌ها به امتیاز چهار هزار و ۳۵۰ دست یافت و مهرزاد و ظهیری‌فرد نیز به ترتیب ۷۸۰ و ۴۲۵ امتیاز کسب کردند. وی افزود: تیم‌های بوشهر و مازندران با پنج هزار و ۴۰۰ و چهار هزار و ۲۵۰ امتیاز در جایگاه‌های دوم و سوم قرار گرفتند؛ اصفهان و همدان نیز چهارم و پنجم شدند. تیم تنیس‌روی‌میز دختران آذربایجان‌غربی طی آبان‌ماه در مسابقات تور ایرانی در اردبیل نیز شرکت کرد و «الینا رحیمی» در این رقابت‌ها به مقام قهرمانی کشور دست یافت.


جدیدترین اخبار

توزیع اقلام غذایی رایگان در مناطق زلزله زده
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
توزیع اقلام غذایی رایگان در مناطق زلزله زده
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان‌غربی گفت: به اهتمام وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اقلام غذایی و کفش رایگان در مناطق زلزله‌زده قطور خوی توزیع شد.
ورود مسافران به منطقه آزاد ماکو ممنوع شد
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
ورود مسافران به منطقه آزاد ماکو ممنوع شد
جاده های ورودی به منطقه آزاد ماکو در راستای پیشگیری از ورود بیماری و پایش سلامت منطقه برای مهار این بیماری به روی مسافران و ورود خودروهای غیر پلاک سه شهرستان ماکو، شوط و پلدشت مسدود شد.
ابتلای 30 تن به ویروس کرونا در آذربایجان غربی
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
ابتلای 30 تن به ویروس کرونا در آذربایجان غربی
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان: با راه اندازی آزمایشگاه تست ابتلا به ویروس کرونا در مرکز استان و تسریع در روند انجام آزمایشات اولیه، امروز 18 مورد ابتلا به ویروس کرونا مثبت گزارش شد.