جهش تولید | شنبه، ۹ اسفند ۱۳۹۹

معرفی دبیرشمال غرب جمعیت فرزندان شاهد و ایثارگر نواندیش خدمتگزار کشور - نمایش محتوای خبر

 

 

معرفی دبیرشمال غرب جمعیت فرزندان شاهد و ایثارگر نواندیش خدمتگزار کشور

ارومیه/خبرگزاری صداوسیما/اجتماعی

در این مراسم آقای روح ا... حضرت پور یکی از نمایندگان مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی به عنوان دبیر جمعیت فرزندان شاهد و ایثارگر نواندیش خدمتگزار کشور انتخاب شد .

آقای فعال مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان در این جلسه با اشاره به این که شهدا بهترین الگو و اسوه برای همه به شمار می آیندبه فرمایشات رهبر معظم انقلاب که فرمودند انگیزه هایی وجود دارد که در تلاش هستند یاد و خاطره شهدا را از یاد ها ببرند گفت: ما باید وظیفه خود را درماندگار کردن یاد و خاطره شهدا ادا کنیم. سردار اصلانی فرمانده انتظامی استان نیز در این جلسه گفت: خانواده معظم شهدا به گفته رهبر معظم انقلاب چشم و چراغ این ملت هستند و فعالیت جمعیت فرزندان شاهد و ایثارگر نواندیش خدمتگزار در حوزه های مختلف چشم گیر است . آقای اسماعیلی دبیرکل جمعیت فرزندان شاهد و ایثارگر نواندیش خدمتگزار کشور نیز در این جلسه با بیان این که حدود ده سال است که این جمعیت فعالیت خود را آغاز کرده است گفت: این جمعیت در حوزه های مختلف فرهنگی علمی و اقتصادی فعالیت می کند. سرهنگ وحیدی مسئول بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان ،آقای حضرت پور شهردار ارومیه ، حجت الاسلام بهرامی معاون توسعه دفاتر استانی جمعیت فرزندان شاهد و ایثارگر نواندیش خدمتگزار کشور ، امیر باجلانی معاون هماهنگ کننده قرارگاه منطقه ای شمال غرب نیروی زمینی ارتش نیز در این جلسه نکاتی ارائه کردند.


جدیدترین اخبار

توزیع اقلام غذایی رایگان در مناطق زلزله زده
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
توزیع اقلام غذایی رایگان در مناطق زلزله زده
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان‌غربی گفت: به اهتمام وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اقلام غذایی و کفش رایگان در مناطق زلزله‌زده قطور خوی توزیع شد.
ورود مسافران به منطقه آزاد ماکو ممنوع شد
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
ورود مسافران به منطقه آزاد ماکو ممنوع شد
جاده های ورودی به منطقه آزاد ماکو در راستای پیشگیری از ورود بیماری و پایش سلامت منطقه برای مهار این بیماری به روی مسافران و ورود خودروهای غیر پلاک سه شهرستان ماکو، شوط و پلدشت مسدود شد.
ابتلای 30 تن به ویروس کرونا در آذربایجان غربی
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
ابتلای 30 تن به ویروس کرونا در آذربایجان غربی
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان: با راه اندازی آزمایشگاه تست ابتلا به ویروس کرونا در مرکز استان و تسریع در روند انجام آزمایشات اولیه، امروز 18 مورد ابتلا به ویروس کرونا مثبت گزارش شد.