جهش تولید | جمعه، ۲۰ تیر ۱۳۹۹

معرفی امام جمعه جدید ماکو - نمایش محتوای خبر

 

 

معرفی امام جمعه جدید ماکو

ارومیه/خبرگزاری صداوسیما/سیاسی

در جلسه شورای اداری ماکو که با حضور نماینده ولی فقیه در استان آذربایجانغربی و امام جمعه ارومیه و جمعی از مسئولان شهرستانی ترتیب یافت

بر اساس حکم حجت الاسلام علی اکبری رئیس شورای سیاست گذاری ائمه جمعه کشور و تائید رهبر معظم انقلاب با تقدیر از زحمات ده ساله حجت الاسلام رنجبری امام جمعه سابق ، حجت الاسلام هاشمی به مدت سه سال به عنوان امام جمعه جدید ماکو معرفی شد . نماینده ولی فقیه در استان آذربایجانغربی و امام جمعه ارومیه در این جلسه بر تلاش مسئولان نظام برای خدمت به مردم تاکید کرد و گفت : تمامی مسئولیتها به عنوان امانت در اختیار ما است . حجت الاسلام والمسلمین قریشی با اشاره به اینکه در حال حاضر دشمن شدید ترین حملات را در بخش اقتصاد و فرهنگ بر ما وارد می کند گفت : این صحنه آزمایش مردم بوده و نوعی آزمایش الهی است تا برخورد مردم و مسئولان با اینگونه مشکلات مشخص شود . علی زاده فرماندار ماکو هم در این جلسه با تقدیر از تلاشهای ده ساله حجت الاسلام رنجبری امام جمعه سابق ماکو گفت : حضور ایشان در این شهرستان و تلاشهایش قابل تقدیر است . حجت الاسلام هاشمی اما جمعه جدید ماکو هم در این جلسه از مردم و مسئولان خواست برای خدمت بیشتر و بهتر به مردم وحدت و اتحاد خود را حفظ کرده و بیش از پیش همدل و همگام باشند . حجت الاسلام رنجبری امام جمعه سابق هم با تقدیر از تمامی مسئولان شهرستان ماکو در مدت ده ساله خدمت گزارشی از فعالیتهای صورت گرفته در این مدت در زمینه های فرهنگی ، مذهبی و عمرانی به حاضران ارائه کرد .


جدیدترین اخبار

توزیع اقلام غذایی رایگان در مناطق زلزله زده
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
توزیع اقلام غذایی رایگان در مناطق زلزله زده
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان‌غربی گفت: به اهتمام وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اقلام غذایی و کفش رایگان در مناطق زلزله‌زده قطور خوی توزیع شد.
ورود مسافران به منطقه آزاد ماکو ممنوع شد
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
ورود مسافران به منطقه آزاد ماکو ممنوع شد
جاده های ورودی به منطقه آزاد ماکو در راستای پیشگیری از ورود بیماری و پایش سلامت منطقه برای مهار این بیماری به روی مسافران و ورود خودروهای غیر پلاک سه شهرستان ماکو، شوط و پلدشت مسدود شد.
ابتلای 30 تن به ویروس کرونا در آذربایجان غربی
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
ابتلای 30 تن به ویروس کرونا در آذربایجان غربی
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان: با راه اندازی آزمایشگاه تست ابتلا به ویروس کرونا در مرکز استان و تسریع در روند انجام آزمایشات اولیه، امروز 18 مورد ابتلا به ویروس کرونا مثبت گزارش شد.