رونق تولید ملی | دوشنبه، ۲۸ بهمن ۱۳۹۸

معارفه مدیر جدید حوزه علمیه خواهران چایپاره - نمایش محتوای خبر

 

 

معارفه مدیر جدید حوزه علمیه خواهران چایپاره

ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی

معارفه مدیر جدید حوزه علمیه خواهران چایپاره

 

همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید حوزه های علمیه استان و آغاز سال تحصیلی جدید حوزه علمیه خواهران شهرستان چایپاره ، مدیر جدید این حوزه نیز معرفی شد .

در آئینی که به همین مناسبت در نماز خانه این حوزه برگزار شد حجت الاسلام راحلی مدیر حوزه های علمیه استان با بیان اینکه در استان آذربایجان غربی 2 هزار طلبه خواهر مشغول تحصیل علوم دینی هستند افزود : امسال 800 طلبه خواهر فارغ التحصیل شده اند و 750 طلبه جدید نیز در این حوزه ها پذیرش شده اند که نشان دهنده توجه ویژه خانواده ها و جوانان برای تحصیل در رشته های علوم دینی هستند .

وی با بیان اینکه امسال ساختمان حوزه های علمیه خواهران الزهرای ارومیه و الزهرای میاندوآب با 80 میلیارد ریال به بهره برداری رسیده اند از کلنگ زنی ساختمان 4 حوزه خواهران از جمله ساختمان مدیریت حوزه های علمیه استان در ارومیه و همچنین حوزه ریحانة النبی و زینب کبری در ارومیه و حوزه خواهران تکاب خبر داد و گفت : این 4 حوزه نیز تا دوسال آینده به بهره برداری خواهند رسید .

حجت الاسلام ابراهیمی امام جمعه چایپاره نیز در این مراسم گفت : در شهرستان چایپاره هم اکنون بیش از 60 طلبه خواهر مشغول تحصیل هستند و بزودی ساختمان این حوزه در زمینی بمساحت 4500 متر مربع احداث خواهد شد .

مرتضی اصغری فرماندار چایپاره نیز در این مراسم از آمادگی مسئولان دولتی این شهرستان برای احداث ساختمان این حوزه خبر داد و گفت : سعی می شود با تدارک امکانات لازم این حوزه در کمترین زمان ممکن به بهره برداری برسد .

در پایان این مراسم ضمن تقدیر از خانم صادق زاده مدیر سابق ، خانم فاطمه رزمی به عنوان مدیر جدید حوزه علمیه فاطمة الزهرای شهرستان چایپاره معرفی شد .


جدیدترین اخبار

انتخاب ۱۱
انتخاب ۱۱
در این بسته خبری آخرین اخبار و حواشی انتخابات مجلس یازدهم را مشاهده کنید.
خلع ید ۲ هزار و ۶۰۰ هکتار مراتع ملی
ارومیه/خبرگزاری صداوسیما/اقتصادی
خلع ید ۲ هزار و ۶۰۰ هکتار مراتع ملی
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیز داری شهرستان خوی گفت:۲ هزار و ۶۰۰ هکتار از مراتع ملی در شهرستان خوی از افراد سودجو بازپس گرفته شد.
تعطیلی مدارس آذربایجان غربی
ارومیه/خبرگزاری صداوسیما/اجتماعی
تعطیلی مدارس آذربایجان غربی
با توجه به بارش شدید برف، مدارس برخی شهرستان‌های استان در نوبت صبح تعطیل شد.

پربیننده ترین اخبار

همه به عشق ایران و انقلاب آمدند
همه به عشق ایران و انقلاب آمدند
صد ثانیه امروز به حضور حماسی مردم در یوم الله ۲۲ بهمن پرداخته است.
همه می آییم...
ارومیه/خبرگزاری صداوسیما/سیاسی
همه می آییم...
نهاد‌ها، گروه‌ها و تشکل‌های استان با صدور بیانیه‌هایی بر حضور گسترده مردم در راهپیمایی بزرگ ۲۲ بهمن تاکید کردند.
دشمنان مایوس‌تر از گذشته
ارومیه/خبرگزاری صداوسیما/سیاسی
دشمنان مایوس‌تر از گذشته
نماینده، ولی فقیه در استان و امام جمعه ارومیه دشمنان انقلاب این حضور پرشور را می‌بینند و مطمئنا مایوس‌تر از همیشه از عظمت این ملت بزرگوار در هراس خواهند بود.