جهش تولید | چهارشنبه، ۱۲ آذر ۱۳۹۹

مرزبان عامل ثبات امنیت در مرز - نمایش محتوای خبر

 

 

مرزبان عامل ثبات امنیت در مرز

فرمانده مرزبانی جمهوری اسلامی ایران در ارومیه با اشاره به اینکه امنیت پایدار در مرزهای آذربایجان غربیتعامل و همکاری مرزبانان و مرزنشینان کشور در سطح دنیا نمونه و بی نظیر است، گفت: موفقیت های مرزبانی نیز در سایه همکاری و همدلی مسئولان و مرزنشینان با این نیروها حاصل شده است. سردار سرتیپ پاسدار قاسم رضایی در سفر خود به استان آذربایجان غربی ، مرزنشینان را مرزبانان واقعی مرزهای ایران خواند و گفت : آذربایجان غربی در امتداد مرزهای ایران با سه کشور جمهوری آذربایجان، عراق و ترکیه قرار دارد ومرزهای آذربایجان غربی نسبت به گذشته از امنیت بالاتری برخوردار است و این استان در سایه امنیت ،آمادگی هر گونه سرمایه گذاری است. وی با اشاره به اینکه در سال جاری سه نشست در سطح ملی با فرماندهان مرزبانی ترکیه برگزار شده است، گفت: این نشست ها تعامل مرزبانان درجه یک و 2 ترکیه با مرزبانان ایران را ارتقا داده است. وی با بیان اینکه این تعامل قابل قیاس با سال های گذشته نیست، اضافه کرد: همچنین نشست مشترکی با فرمانده هان مرزبانی عراق برگزار شده و نشست های مشرک سه ماهه و 6 ماهه نیز در راستای تعامل برگزار می شود.


جدیدترین اخبار

توزیع اقلام غذایی رایگان در مناطق زلزله زده
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
توزیع اقلام غذایی رایگان در مناطق زلزله زده
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان‌غربی گفت: به اهتمام وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اقلام غذایی و کفش رایگان در مناطق زلزله‌زده قطور خوی توزیع شد.
ورود مسافران به منطقه آزاد ماکو ممنوع شد
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
ورود مسافران به منطقه آزاد ماکو ممنوع شد
جاده های ورودی به منطقه آزاد ماکو در راستای پیشگیری از ورود بیماری و پایش سلامت منطقه برای مهار این بیماری به روی مسافران و ورود خودروهای غیر پلاک سه شهرستان ماکو، شوط و پلدشت مسدود شد.
ابتلای 30 تن به ویروس کرونا در آذربایجان غربی
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
ابتلای 30 تن به ویروس کرونا در آذربایجان غربی
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان: با راه اندازی آزمایشگاه تست ابتلا به ویروس کرونا در مرکز استان و تسریع در روند انجام آزمایشات اولیه، امروز 18 مورد ابتلا به ویروس کرونا مثبت گزارش شد.