جهش تولید | شنبه، ۸ آذر ۱۳۹۹

مراسم گرامیداشت هفته بسیج در بوکان - نمایش محتوای خبر

 

 

مراسم گرامیداشت هفته بسیج در بوکان

ارومیه/خبرگزاری صداوسیما/اجتماعی

در این مراسم حجت الاسلام عسگر دیرباز نماینده استان اذربایجان غربی درمجلس خبرگان رهبری در سخنانی ضمن تبریک هفته وحدت و همچنین هفته بسیج تقارن این دو نام بزرگ را بسیار مبارک خواند و عنوان کرد:

وحدت و همبستگی در بین مسلمانان جهان یک امر حقیقی است زیرا که پیامبر اسلام (ص) بر آن تاکید داشته و آن را در بین امت خود توصیه کرده است. وی در بخش اول سخنان خود بوکان را شهر بزرگان و فرهیختگان دانست و عنوان کرد: با مروری بر تاریخ پر افتخار این شهر مردان و زنانی را می بینیم که در حوزه های مختلف ادبی، هنری، و حتی سیاسی در سطح کشور خوش درخشیدند. حجت السلام والمسلمین دیر باز ادامه داد: همین مردم بزرگوار در این روزها با درک واقعیت های موجود کشور تمام قد پشت انقلاب ایستاده اند و آن را در روز ۱۳ ابان به وضوح دیدیم. وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به دشمنی استکبار با انقلاب اسلامی عنوان کرد: دشمن با وحدت جهان اسلام مخالف است و انقلاب اسلامی ایران نیز در راستای وحدت جهان اسلام و تلاش برای صلحی جهانی گام برمی دارد که همین مهم سبب دشمنی استکبار با نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران شده است که به حول و قوه الهی و وحدت مردم و مسئولان تمام این دشمنی ها نقش بر اب خواهد شد. نماینده مردم استان در مجلس خبرگان رهبری افزود: پیامبر به ما یاد داده است که یاور مظلومان باشیم و در مقابل مستکبران ایستادگی کرده و ظلم و ستم ستمگران را برنتابیم.


جدیدترین اخبار

توزیع اقلام غذایی رایگان در مناطق زلزله زده
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
توزیع اقلام غذایی رایگان در مناطق زلزله زده
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان‌غربی گفت: به اهتمام وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اقلام غذایی و کفش رایگان در مناطق زلزله‌زده قطور خوی توزیع شد.
ورود مسافران به منطقه آزاد ماکو ممنوع شد
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
ورود مسافران به منطقه آزاد ماکو ممنوع شد
جاده های ورودی به منطقه آزاد ماکو در راستای پیشگیری از ورود بیماری و پایش سلامت منطقه برای مهار این بیماری به روی مسافران و ورود خودروهای غیر پلاک سه شهرستان ماکو، شوط و پلدشت مسدود شد.
ابتلای 30 تن به ویروس کرونا در آذربایجان غربی
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
ابتلای 30 تن به ویروس کرونا در آذربایجان غربی
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان: با راه اندازی آزمایشگاه تست ابتلا به ویروس کرونا در مرکز استان و تسریع در روند انجام آزمایشات اولیه، امروز 18 مورد ابتلا به ویروس کرونا مثبت گزارش شد.