جهش تولید | سه‌شنبه، ۶ خرداد ۱۳۹۹

مراسم گرامیداشت دهه فجر در دانشگاه ارومیه - نمایش محتوای خبر

 

 

مراسم گرامیداشت دهه فجر در دانشگاه ارومیه

ارومیه / خبرگزاری صدا و سیما / اجتماعی

مراسم گرامیداشت دهه فجر در دانشگاه ارومیه

به مناسبت گرامیداشت دهه فجر مراسمی در دانشگاه ارومیه برگزار شد .

فرمانده سپاه شهدای استان در این مراسم که در سالن آمفی تئاتر دانشگاه ارومیه و با حضور جمعی از مسولین و اساتید دانشگا ها برگزار شد ضمن گرامیداشت ایام مبارک د هه فجر و رشادتهای شهدا انقلاب گفت : جهان بینی ما جهان بینی الهی و اسلامی است و سنجش یک جامعه دانش – بینش و گرایش مردم به مسائل اجتماعی و دینی است که در این راستا باید مورد قضاو ت قرار گیرند و اساتید دانشگاه و علما برای تبیین و اگاه سازی به عنوان نهضت که نیازمند ان هستیم باید پیشتاز باشند .

سردار خرم با اشاره به پتانسیل های غنی کشورمان افزود : هر چند در جامعه ما از نظر مسائل فرهنگی و اقتصادی مشکلاتی داریم اما با انسجام و همبستگی و با نصرت الهی و رهنمود های مقام معظم رهبری می توان از طوفان های بزرگ عبور کرد و به اهداف انقلاب دست پیدا کرد .

وی اضافه کرد : دشمن با راهبرد های مختلفی از قبیل جنگ هویت و مذهب و اختلاف بین مردم و مسئو لان و ضعیف جلوه دادن نظام در صدد بر اندازی انقلاب است اما اساس مردم سالاری دینی خدا محوری است و باید به ان چنگ بیندازیم و پشتیبان و لایت و نظام باشیم و با حضوری موثر در صحنه های مختلف همچون انتخابات در مقابل استکبار جهانی بایستیم .

سردار ارجمند فر جانشین فرماندهی قرار گاه حمزه سید الشهداء نیز در این مراسم با اشاره قدرت جمهوری اسلامی در منطقه و رشادت های رزمندگان اسلام در دوران جنگ تحمیلی گفت : یکی از افتخارات دوران دفاع مقدس عملیات والفجر 8 و احداث پل بر روی رود خانه اروند رود بود که به همت اساتید دانشگاه در بررسی شرایط جغرافیا یی و تلاش رزمندگان صورت گرف که حضور انان بسیار موثر و نقش افرین بود .

وی در ادامه گزارشی از حضور استکبار جهانی در منطقه خاور میانه بخصوص جبهه های شمال و جنوب سوریه و جان فشانی های سر بازان اسلام را به حاضرین تشریح کرد .

در پایان مراسم از نفرات برتر مسابقه فرهنگی مقاله نویسی به مناسبت 9 دی روز ولایت مداری تجلیل شد.


جدیدترین اخبار

توزیع اقلام غذایی رایگان در مناطق زلزله زده
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
توزیع اقلام غذایی رایگان در مناطق زلزله زده
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان‌غربی گفت: به اهتمام وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اقلام غذایی و کفش رایگان در مناطق زلزله‌زده قطور خوی توزیع شد.
ورود مسافران به منطقه آزاد ماکو ممنوع شد
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
ورود مسافران به منطقه آزاد ماکو ممنوع شد
جاده های ورودی به منطقه آزاد ماکو در راستای پیشگیری از ورود بیماری و پایش سلامت منطقه برای مهار این بیماری به روی مسافران و ورود خودروهای غیر پلاک سه شهرستان ماکو، شوط و پلدشت مسدود شد.
ابتلای 30 تن به ویروس کرونا در آذربایجان غربی
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
ابتلای 30 تن به ویروس کرونا در آذربایجان غربی
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان: با راه اندازی آزمایشگاه تست ابتلا به ویروس کرونا در مرکز استان و تسریع در روند انجام آزمایشات اولیه، امروز 18 مورد ابتلا به ویروس کرونا مثبت گزارش شد.