رونق تولید ملی | یک‌شنبه، ۴ اسفند ۱۳۹۸

مراسم افتتاحِ طرح های محرومیت زدایی سپاه - نمایش محتوای خبر

 

 

مراسم افتتاحِ طرح های محرومیت زدایی سپاه

ارومیه/خبرگزاری صداوسیما/سیاسی

فرمانده قرارگاه حمزه سید الشهدا ع مراسم افتتاح طرح های محرومیت زدایی با حضور سردار سلامی با اشاره به این که یکی از ماموریت های مهم سپاه نهضت خدمات رسانی به مناطق محروم است گفت: در آذربایجان غربی ۳۲۰۰ طرح عمرانی برای مناطق محروم آماده ارائه است و ۱۲۵۰ طرح عمرانی نیز کلنگ زنی می شود. سردار اوصانلو افزود: ۲۷۰۰ طرح محرومیت زدایی و هزار خانه مسکونی تیز برای مددجویان استان در مناطق محروم اجرا می شود. اوگفت:لبیک به فرمان رهبر انقلاب اسلامی در خصوص محرومیت زدایی هدف اصلی از این خدمات رسانی به مردم محروم است حجت الاسلام و المسلمین قریشی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ارومیه نیز در این مراسم با اشاره به خدمات بی نظیر سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در طول چهل سال گذشته در حوزه های مختلف خصوصا هشت سال دفاع مقدس گفت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در حوزه محرومیت زدایی نیز عملکرد درخشانی از خود نشان داده است. حجت الاسلام والمسلمین سید مهدی قریشی نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان غربی و امام جمعه ارومیه در این مراسم گفت: رسیدگی به اوضاع محرومان از ویژگیهای ائمه معصومین علیهم السلام بود و نظام اسلامی نیز رسیدگی به محرومان را سرلوحه امور خود قرار داده است . حجت الاسلام والمسلمین سید مهدی قریشی نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان غربی و امام جمعه ارومیه در این مراسم گفت: رسیدگی به اوضاع محرومان از ویژگیهای ائمه معصومین علیهم السلام بود و نظام اسلامی نیز رسیدگی به محرومان را سرلوحه امور خود قرار داده است . حجت الاسلام والمسلمین سید مهدی قریشی نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان غربی و امام جمعه ارومیه در این مراسم گفت: رسیدگی به اوضاع محرومان از ویژگیهای ائمه معصومین علیهم السلام بود و نظام اسلامی نیز رسیدگی به محرومان را سرلوحه امور خود قرار داده است . او گفت: رسیدگی به اوضاع محرومان از ویژگیهای ائمه معصومین علیهم السلام بود و نظام اسلامی نیز رسیدگی به محرومان را سرلوحه امور خود قرار داده است . آقای شهریاری استاندار آذربایجان غربی نیز در این مراسم با بیان این که از امکانات دولت برای وحدت بیش از پیش و توسعه در حوزه های مختلف استفاده می کنیم گفت: این که در دوران سخت اقتصادی شاهد افتتاح و کلنگ زنی ۴۴۰۰ طرح عمرانی و محرومیت زدایی در آذربایجان غربی هستیم مایه افتخار است و دولت نیز برای توسعه بیش از پیش استان در کنار پاسداران غیور این سرزمین است.


جدیدترین اخبار

زلزله شدید در آذربایجان غربی
ارومیه/خبرگزاری صداوسیما/اجتماعی
زلزله شدید در آذربایجان غربی
زلزله‌ای به بزرگی ۵.۷ ریشتر حدفاصل سلماس و خوی رخ داد؛ این زلزله در شهر‌های تبریز، اسکو، سهند، ارومیه و‌برخی دیگر از شهر‌های آذربایجان احساس شد.
تعطیلی مدارس آذربایجان‌غربی
ارومیه/خبرگزاری صداوسیما/سیاسی
تعطیلی مدارس آذربایجان‌غربی
مدیرکل آموزش‌وپرورش آذربایجان‌غربی گفت: تمامی مدارس و مراکز پیش‌دبستانی استان یکشنبه به منظور پیشگیری از شیوع کرونا تعطیل است.
اعلام نتایج انتخابات مجلس یازدهم
ارومیه/خبرگزاری صداوسیما/سیاسی
اعلام نتایج انتخابات مجلس یازدهم
ستاد انتخابات کشور، نتایج انتخابات مجلس یازدهم در ۱۰ حوزه انتخابیه آذربایجان غربی را اعلام کرد.

پربیننده ترین اخبار

تعطیلی مدارس آذربایجان غربی
ارومیه/خبرگزاری صداوسیما/اجتماعی
تعطیلی مدارس آذربایجان غربی
با توجه به بارش شدید برف، مدارس برخی شهرستان‌های استان در نوبت بعداظهر تعطیل شد.
تعطیلی مدارس آذربایجان غربی
ارومیه/خبرگزاری صداوسیما/اجتماعی
تعطیلی مدارس آذربایجان غربی
با توجه به بارش شدید برف، مدارس برخی شهرستان‌های استان در نوبت صبح تعطیل شد.
انتخاب ۱۱
انتخاب ۱۱
در این بسته خبری آخرین اخبار و حواشی انتخابات مجلس یازدهم را مشاهده کنید.