رونق تولید ملی | شنبه، ۲ شهریور ۱۳۹۸

مراسم افتتاحِ طرح های محرومیت زدایی سپاه - نمایش محتوای خبر

 

 

مراسم افتتاحِ طرح های محرومیت زدایی سپاه

ارومیه/خبرگزاری صداوسیما/سیاسی

فرمانده قرارگاه حمزه سید الشهدا ع مراسم افتتاح طرح های محرومیت زدایی با حضور سردار سلامی با اشاره به این که یکی از ماموریت های مهم سپاه نهضت خدمات رسانی به مناطق محروم است گفت: در آذربایجان غربی ۳۲۰۰ طرح عمرانی برای مناطق محروم آماده ارائه است و ۱۲۵۰ طرح عمرانی نیز کلنگ زنی می شود. سردار اوصانلو افزود: ۲۷۰۰ طرح محرومیت زدایی و هزار خانه مسکونی تیز برای مددجویان استان در مناطق محروم اجرا می شود. اوگفت:لبیک به فرمان رهبر انقلاب اسلامی در خصوص محرومیت زدایی هدف اصلی از این خدمات رسانی به مردم محروم است حجت الاسلام و المسلمین قریشی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ارومیه نیز در این مراسم با اشاره به خدمات بی نظیر سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در طول چهل سال گذشته در حوزه های مختلف خصوصا هشت سال دفاع مقدس گفت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در حوزه محرومیت زدایی نیز عملکرد درخشانی از خود نشان داده است. حجت الاسلام والمسلمین سید مهدی قریشی نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان غربی و امام جمعه ارومیه در این مراسم گفت: رسیدگی به اوضاع محرومان از ویژگیهای ائمه معصومین علیهم السلام بود و نظام اسلامی نیز رسیدگی به محرومان را سرلوحه امور خود قرار داده است . حجت الاسلام والمسلمین سید مهدی قریشی نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان غربی و امام جمعه ارومیه در این مراسم گفت: رسیدگی به اوضاع محرومان از ویژگیهای ائمه معصومین علیهم السلام بود و نظام اسلامی نیز رسیدگی به محرومان را سرلوحه امور خود قرار داده است . حجت الاسلام والمسلمین سید مهدی قریشی نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان غربی و امام جمعه ارومیه در این مراسم گفت: رسیدگی به اوضاع محرومان از ویژگیهای ائمه معصومین علیهم السلام بود و نظام اسلامی نیز رسیدگی به محرومان را سرلوحه امور خود قرار داده است . او گفت: رسیدگی به اوضاع محرومان از ویژگیهای ائمه معصومین علیهم السلام بود و نظام اسلامی نیز رسیدگی به محرومان را سرلوحه امور خود قرار داده است . آقای شهریاری استاندار آذربایجان غربی نیز در این مراسم با بیان این که از امکانات دولت برای وحدت بیش از پیش و توسعه در حوزه های مختلف استفاده می کنیم گفت: این که در دوران سخت اقتصادی شاهد افتتاح و کلنگ زنی ۴۴۰۰ طرح عمرانی و محرومیت زدایی در آذربایجان غربی هستیم مایه افتخار است و دولت نیز برای توسعه بیش از پیش استان در کنار پاسداران غیور این سرزمین است.جدیدترین اخبار

یکم شهریور؛ روز بزرگداشت ابوعلی سینا و روز پزشک
یکم شهریور؛ روز بزرگداشت ابوعلی سینا و روز پزشک
در تقویم رسمی کشورمان اول شهریور روز بزرگداشت ابوعلی سینا حکیم، فیلسوف، طبیب و دانشمند بزرگ ایرانی بعنوان روز پزشک نامگذاری شده است.
ذخیره سازی خون بندناف، ضرورتی که باید ترویج شود
ارومیه/خبرگزاری صداوسیما/اجتماعی
ذخیره سازی خون بندناف، ضرورتی که باید ترویج شود
کاربرد وسیع سلول‌های بنیادی در درمان بیماری‌های صعب العلاج، ترویج فرهنگ ذخیره سازی خون بندناف در بانک‌های عمومی خون بندناف نوزادان در سراسر کشور را اجتناب ناپذیر کرده است.
اعزام نیرو‌های امدادی تیپ ۳۲۱ ارتش برای مهار آتش سوزی جنگل‌های ارسباران
ارومیه/خبرگزاری صداوسیما/اجتماعی
اعزام نیرو‌های امدادی تیپ ۳۲۱ ارتش برای مهار آتش سوزی جنگل‌های ارسباران
فرمانده قرارگاه عملیاتی لشکر ۲۱ حمزه آذربایجان ارتش جمهوری اسلامی ایران از اعزام یگان بلیات تیپ ۳۲۱ ارتش به منطقه آتش سوزی جنگل های ارسباران خبر داد.

پربیننده ترین اخبار

جشنواره آفتابگردان در خوی
جشنواره آفتابگردان در خوی
ششمین جشنواره آفتابگردان همزمان با برداشت دانه های آفتابگردان و بااستقبال پرشور مردم در خوی برگزار شد.
جشنواره ملی گردشگری در ارومیه
جشنواره ملی گردشگری در ارومیه
دومین جشنواره ملی گردشگری و ششمین نمایشگاه سراسری صنایع دستی در یکصد غرفه در ارومیه برپا شده و تا 29 مرداد در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی پذیرای خانوادهاست.
مشارکت سران عشایر و طوایف آذربایجان غربی در باز سازی عتبات عالیات
ارومیه/خبرگزاری صداوسیما/اجتماعی
مشارکت سران عشایر و طوایف آذربایجان غربی در باز سازی عتبات عالیات
سران و طوایف عشایر کوچ رو شهرستانهای شمال آذربایجان غربی با اهداء کمک های مالی خود در باز سازی عتبات عالیات در کشور عراق مشارکت داشتند .