سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۲۸ فروردین ۱۴۰۰

محدودیت‌های ترافیکی در روز طبیعت - نمایش محتوای خبر

 

 

محدودیت‌های ترافیکی در روز طبیعت

ارومیه/خبرگزاری صداوسیما/اجتماعی

 رئیس پلیس راه آذربایجان غربی با بیان اینکه پلیس راه استان با تمام قوا و توان عملیاتی در روز طبیعت جهت تأمین امنیت ترافیکی شهروندان در کلیه محور‌های مواصلاتی استان به خصوص جاده‌های منتهی به تفرجگاه‌ها، حضور فعال خواهد داشت افزود: پلیس راه با رانندگان متخلف و خطرآفرین و افرادی که نظم و امنیت جاده‌ها را مختل کنند برخورد شدید و بدون اغماض خواهد کرد. سرهنگ سعیدی ادامه داد: در این راستا از ساعت ۸ و ۳۰ دقیقه صبح روز سیزده فروردین تا ۱۲ ظهر از ارومیه محور انهر تا تقاطع ۱۴ شهید و از ارومیه به سمت دره شهدا محدودیت ترافیکی اعمال و یک طرفه می‌شود. رئیس پلیس راه آذربایجان غربی اضافه کرد: همچنین از ساعت ۱۷ و ۳۰ دقیقه عصر روز سیزده فروردین تا ساعت ۲۰ و ۳۰ دقیقه از تقاطع ۱۴ شهید محور انهر تا ارومیه و از دره شهدا به سمت ارومیه نیز یک طرفه و محدودیت ترافیکی اعمال می‌شود. سرهنگ سعیدی گفت: در راستای این محدودیت‌های ترافیکی عبور اتوبوس، کامیون و تریلی و موتورسیکلت از ساعت ۸ و ۳۰ دقیقه تا ساعت ۲۰ و ۳۰ دقیقه روز سیزده فروردین از محور‌های فوق ممنوع است. رئیس پلیس راه آذربایجان غربی گفت: اعمال محدودیت‌های ترافیکی در راستای ایجاد ترافیک روان و جلوگیری از بروز تصادفات و سوانح رانندگی صورت می‌گیرد.


جدیدترین اخبار

توزیع اقلام غذایی رایگان در مناطق زلزله زده
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
توزیع اقلام غذایی رایگان در مناطق زلزله زده
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان‌غربی گفت: به اهتمام وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اقلام غذایی و کفش رایگان در مناطق زلزله‌زده قطور خوی توزیع شد.
ورود مسافران به منطقه آزاد ماکو ممنوع شد
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
ورود مسافران به منطقه آزاد ماکو ممنوع شد
جاده های ورودی به منطقه آزاد ماکو در راستای پیشگیری از ورود بیماری و پایش سلامت منطقه برای مهار این بیماری به روی مسافران و ورود خودروهای غیر پلاک سه شهرستان ماکو، شوط و پلدشت مسدود شد.
ابتلای 30 تن به ویروس کرونا در آذربایجان غربی
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
ابتلای 30 تن به ویروس کرونا در آذربایجان غربی
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان: با راه اندازی آزمایشگاه تست ابتلا به ویروس کرونا در مرکز استان و تسریع در روند انجام آزمایشات اولیه، امروز 18 مورد ابتلا به ویروس کرونا مثبت گزارش شد.