سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۲۸ فروردین ۱۴۰۰

مجلس قدرتمند عامل تقویت و استحکام نظام اسلامی - نمایش محتوای خبر

 

 

مجلس قدرتمند عامل تقویت و استحکام نظام اسلامی

ارومیه/خبرگزاری صداوسیما/سیاسی

 

حجت الاسلام و المسلمین سید مهدی قریشی ظهر امروز در آئین عبادی و سیاسی نماز جمعه بر حضور پرشور در انتخابات آتی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد و ادامه داد:

این حضور ضمن ایجاد یاس در دشمنان انقلاب، باعث تقویت و استحکام نظام مقدس جمهوری اسلامی شده و عزت، اقتدار و امنیت ما را تضمین خواهد کرد. نماینده، ولی فقیه در آذربایجان غربی با تاکید بر اینکه هیچ‌کس حق تضعیف شورای نگهبان را ندارد، افزود: تایید و رد صلاحیت نامزد‌های انتخابات بر اساس قانون بوده و همه باید تابع قانون باشیم. وی تاکید کرد:

البته رد صلاحیت نمایندگان مجلس از حضور در جمع کاندیدا‌های مجلس یازدهم به منزله عدم صلاحیت در تمام شئون زندگی نیست و این امر باید مد نظر مردم و خود کاندیدا‌ها باشد. حجت الاسلام و المسلمین قریشی، در بخش دیگری از سخنان خود، با تاکید بر لزوم حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن، گفت: مراسم راهپیمایی سال جاری بسیار حائز اهمیت است و بابد در این حوزه با قدرت وارد شویم.

وی ابراز داشت: حضور پرشور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن سیلی محکمی بر دهان یاوه گویان و دشمنان نظام خواهد بود. نماینده، ولی فقیه در آذربایجان غربی با اشاره به دستاورد‌های ۴۱ ساله‌ی جمهوری اسلامی ایران گفت:

تمام دستاورد‌ها و پیشرفت‌هایی که امروز شاهد آن هستیم، در سایه نظام اسلامی و حکومت جمهوری اسلامی ایران بوده است. وی، افزود: بیان پیشرفت‌ها و دستاورد‌های پس از انقلاب اسلامی و مقایسه آن با دوران پیش از انقلاب وظیفه سخنرانان و کارشناسان است و باید این امر در منابر و تریبون‌ها ارائه شود. نماینده، ولی فقیه در آذربایجان‌غربی، با اشاره به سرعت قابل توجه پیشرفت‌های کشور پس از پیروزی انقلاب اسلامی، عنوان کرد: آمریکا و دشمنان نظام اسلامی در تلاش هستند تا در مورد وضعیت کشور سیاهنمایی کرده و مردم را نسبت به اوضاع موجود ناامید کنند.

اشاره به موضوع معاد و اهمیت خانواده از دیگر محور‌های خطبه‌های نماز جمعه ارومیه بود.

همچنین قبل از خطبه‌های نماز جمعه ارومیه امیر سرتیپ دوم حاجیلو فرمانده قرارگاه منطقه‌ای شمالغرب نزاجا نیز با اشاره به نقش ارتش در پیروزی انقلاب اسلامی ایران گفت:انقلاب اسلامی ایران با رهبری معمار کبیر انقلاب اسلامی به پیروزی رسید و راه این انقلاب نیز هم اکنون با رهبری‌های مقام معظم رهبری ادامه دارد.


جدیدترین اخبار

توزیع اقلام غذایی رایگان در مناطق زلزله زده
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
توزیع اقلام غذایی رایگان در مناطق زلزله زده
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان‌غربی گفت: به اهتمام وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اقلام غذایی و کفش رایگان در مناطق زلزله‌زده قطور خوی توزیع شد.
ورود مسافران به منطقه آزاد ماکو ممنوع شد
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
ورود مسافران به منطقه آزاد ماکو ممنوع شد
جاده های ورودی به منطقه آزاد ماکو در راستای پیشگیری از ورود بیماری و پایش سلامت منطقه برای مهار این بیماری به روی مسافران و ورود خودروهای غیر پلاک سه شهرستان ماکو، شوط و پلدشت مسدود شد.
ابتلای 30 تن به ویروس کرونا در آذربایجان غربی
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
ابتلای 30 تن به ویروس کرونا در آذربایجان غربی
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان: با راه اندازی آزمایشگاه تست ابتلا به ویروس کرونا در مرکز استان و تسریع در روند انجام آزمایشات اولیه، امروز 18 مورد ابتلا به ویروس کرونا مثبت گزارش شد.