جهش تولید | شنبه، ۳ آبان ۱۳۹۹

مجلس حافظ عزت ملت ایران باشد - نمایش محتوای خبر

 

 

مجلس حافظ عزت ملت ایران باشد

ارومیه/خبرگزاری صداوسیما/سیاسی

 نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی و امام جمعه ارومیه در خطبه‌های نماز جمعه این هفته ارومیه با گرامیداشت دهم آذر سالروز شهادت آیت الله سیدحسن مدرس و روز مجلس بر لزوم الگو گرفتن نمایندگان مجلس از این شهید بزرگوار تاکید کرد و گفت:

نمایندگان مجلس باید در تصمیم گیریهای مهم عالمانه و بامنطق رفتار کنند چرا که جهانیان مردم ایران را با تصمیمات نمایندگان مجلس می‌شناسند. حجت الاسلام و المسلمین قریشی با اشاره به پایین آمدن نرخ ارز و تثبیت بازار افزود: دولتمردان و مردم باید در کنترل بازار و خرید و فروش اجناس انصاف داشته باشند تا زمینه سوء استفاده از این اوضاع از بین رود. وی با قدردانی از برگزارکنندگان آئینهای هفته گرامیداشت وحدت از جمله برگزاری کنفرانس وحدت اسلامی در تهران و سخنرانی صریح رئیس‌جمهور در این کنفرانس علیه استکبار گفت: حفظ و تقویت وحدت موضوع مهم جهان اسلام است و برگزاری این همایشها در تحکیم وحدت بین مسلمانان حائز اهمیت است. خطیب نماز جمعه ارومیه خاطرنشان کرد: برای حفظ وحدت و همدلی در کشور نیز آحاد مردم و مسئولان باید از رهنمودهای رهبرمعظم انقلاب تبعیت کنند. نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی و امام جمعه ارومیه با اشاره به گرامیداشت هفته بسیج از رشادتهای بسیجیان و فرماندهان بسیجی قدردانی کرد و گفت: بسیجیان در این هفته با برگزاری برنامه های مختلف فرهنگی و رزمی اقتدار خود را به نمایش گذاشتند.


جدیدترین اخبار

توزیع اقلام غذایی رایگان در مناطق زلزله زده
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
توزیع اقلام غذایی رایگان در مناطق زلزله زده
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان‌غربی گفت: به اهتمام وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اقلام غذایی و کفش رایگان در مناطق زلزله‌زده قطور خوی توزیع شد.
ورود مسافران به منطقه آزاد ماکو ممنوع شد
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
ورود مسافران به منطقه آزاد ماکو ممنوع شد
جاده های ورودی به منطقه آزاد ماکو در راستای پیشگیری از ورود بیماری و پایش سلامت منطقه برای مهار این بیماری به روی مسافران و ورود خودروهای غیر پلاک سه شهرستان ماکو، شوط و پلدشت مسدود شد.
ابتلای 30 تن به ویروس کرونا در آذربایجان غربی
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
ابتلای 30 تن به ویروس کرونا در آذربایجان غربی
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان: با راه اندازی آزمایشگاه تست ابتلا به ویروس کرونا در مرکز استان و تسریع در روند انجام آزمایشات اولیه، امروز 18 مورد ابتلا به ویروس کرونا مثبت گزارش شد.