جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱۴ اسفند ۱۳۹۹

لهستان 3 ، کانادا یک - نمایش محتوای خبر

 

 

لهستان 3 ، کانادا یک

ارومیه/خبرگزاری صداوسیما/ورزشی

 تیمهای ملی والیبال کانادا و لهستان در حالی در ارومیه به مصاف هم می روند که در هفته سوم والیبال لیگ ملتها در ارومیه هیچ بردی رو کسب نکردند. لهستان بازی اول خود مقابل روسیه را با امتیاز 3 بر یک واگذار و بازی دوم را با نتیجه 3 بر 2 به ایران واگذار کرد . کانادا نیز روز اول در مصاف با تیم ملی ایران 3 بر صفر شکست خورد و در روز دوم نیز مقابل روسیه بازی را با نتیجه 3 بر یک واگذار کرد. تیم های ملی کانادا و لهستان در جدول لیگ ملتها به ترتیب در رده هفتم و هشتم قرار دارند. این دیدار را تاکاشی ایشتا از ژاپن علی فدیلی از تونس داوری می کنند. کد ویدیو دانلود فیلم اصلی آغاز دست اول والیبال کانادا و لهستان 15:30 شاگردان هاینن سرمربی تیم لهستان در دست اول این دیدار با امتیاز 25 بر 20 بر تیم کانادا غلبه کردند. کونارسکی و ژالپوک از لهستان و ایوانس و نیکولاس هاگ امتیاز آورترین بازیکنان این دست بودند. آغاز دست دوم والیبال لهستان و کانادا 16:00 شاگردان گلن هوک موفق شدند در دست دوم باخت دست اول را جبران و با امتیاز 27 بر 25 بر تیم لهستان غلبه کنند. نام استفان مار از تیم کانادا در این دست به جمع امتیازآورترین بازیکنان اضافه شد. آغاز دست سوم والیبال کانادا و لهستان 16:38 تا کنون تیم لهستان با 41 اسپک زده ، در مجموع با 63 امتیاز نسبت به تیم کانادا تیم برتر میدان است. لهستان در دست سوم دوباره به بازی بازگشت و با امتیاز ۲۵ بر ۲۰ دست را از آن خود کرد. آغاز دست چهارم والیبال کاناد و لهستان 17:09 الکساندر اسلیوکا در این دست به جمع امتیاز آورترین بازیکنان پیوست. در دست سوم لهستانی ها با امتیاز 28 بر 26 تیم کانادا را شکست دادند و در مجموع با نتیجه 3 بر یک پیروز این دیدار شدند. تیم لهستان در این دیدار 61 اسپک زده و در مجموع 103 امتیاز کسب کرد.


جدیدترین اخبار

توزیع اقلام غذایی رایگان در مناطق زلزله زده
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
توزیع اقلام غذایی رایگان در مناطق زلزله زده
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان‌غربی گفت: به اهتمام وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اقلام غذایی و کفش رایگان در مناطق زلزله‌زده قطور خوی توزیع شد.
ورود مسافران به منطقه آزاد ماکو ممنوع شد
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
ورود مسافران به منطقه آزاد ماکو ممنوع شد
جاده های ورودی به منطقه آزاد ماکو در راستای پیشگیری از ورود بیماری و پایش سلامت منطقه برای مهار این بیماری به روی مسافران و ورود خودروهای غیر پلاک سه شهرستان ماکو، شوط و پلدشت مسدود شد.
ابتلای 30 تن به ویروس کرونا در آذربایجان غربی
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
ابتلای 30 تن به ویروس کرونا در آذربایجان غربی
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان: با راه اندازی آزمایشگاه تست ابتلا به ویروس کرونا در مرکز استان و تسریع در روند انجام آزمایشات اولیه، امروز 18 مورد ابتلا به ویروس کرونا مثبت گزارش شد.