حمایت از کالای ایرانی | دوشنبه، ۴ تیر ۱۳۹۷

قدرت موشکی ایران کارآمد در مقابل تهدیدها - نمایش محتوای خبر

 

 

قدرت موشکی ایران کارآمد در مقابل تهدیدها

ارومیه/خبرگزاری صداوسیما/سیاسی

قدرت موشکی ایران کارآمد در مقابل تهدیدها

رئیس ستاد مشترک نیروهای مسلح در گفتگو با خبرگزاری صدا و سیما در ارومیه گفت :

توان موشکی جمهوری اسلامی ایران کاملا دفاعی است و قصد هیچگونه تهاجمی به هیچ کشوری ندارد اما در دفاع از کشور و منافع ملی اگر متجاوزی خطایی راهبردی کند و قصد دست اندازی به منافع کشور داشته باشد< جمهوری اسلامی ایران در به کارگیری این قدرت موشکی هیچ تردیدی ندارد و همه قوانین و مقررات کنگره و مجامع آمریکا برای اعمال تحریم ها هیچ تاثیری بر قدرت موشکی و اراده ملت ایران نخواهد گذاشت . سردار سرلشگر باقری با اشاره به توانایی های موشکی جمهوری اسلامی ایران از جهت انبوهی و تاکتیکی و تکنیکی افزود : موشک های ما در حد 2 هزار کیلومتر از سوی فرماندهی معظم کل قوا مجاز و دانشمندان ما توانسته اند این موشک ها را از لحاظ کمیت و در حد ضرورت کشور تولید کرده و در مناطق امن و شهرهای موشکی زیرزمینی مستقر کنند . رئیس ستاد مشترک نیروهای مسلح با عنوان اینکه در طراحی و ساخت موشک های جمهوری اسلامی ایران به دقت و نقطه زنی توجه بیشتری شده است ، افزود : در جهان معمولا موشک ها برای حمل کلاهک هسته ای تولید می شوند و این نیازی به دقت نداشته و مناطق وسیعی را پوشش می دهند اما جمهوری اسلامی ایران داشتن کلاهک هسته ای و تولید و به کارگیری اش را بر اساس شرع مقدس حرام دانسته ، لذا دانشمندان ما بر این اساس موشک های نقطه زن با قابلیت دقت بیشتری را طراحی کرده اند . سردار سرلشگر باقری توان بازدارندگی موشک های جمهوری اسلامی ایران را به روز شده و کارآمد بیان کرد و گفت : هر چقدر توان ضد موشکی دشمنان از جمله آمریکای جنایتکار و صهیونیست های آدمکش و کودک کش افزایش پیدا بکند نخواهند توانست به قدرت موشکی ما غلبه بکنند . رئیس ستاد مشترک نیروهای مسلح کشور با اشاره به امنیت قابل قبول مناطق مرزی آذربایجان غربی نسبت به سالهای گذشته گفت : حوادث امنیتی و نا امنی ها در مناطق مرزی آذربایجان غربی به حداقل کاهش یافته و به صفر رسیده است و این نوید را می دهد که بخش های دولتی و خصوصی به ویژه سرمایه گذاران داخلی و خارجی بتوانند با آرامش و اطمینان برای فعالیت های اقتصادی در این منطقه وارد عمل شوند . سردار سرلشگر باقری ارتقاء نیروهای مسلح مستقر در آذربایجان غربی به ویژه در حوزه انتظامی و مرزبانی را مهم عنوان کرد و گفت : در این خصوص تصمیمات مهمی مبنی بر سرمایه گزاری بیشتر و هم افزایی نیروی انتظامی ، سپاه و ارتش و سایر بخش های نیروهای مسلح گرفته شده است .جدیدترین اخبار

برگزاری محفل خاطره گویی و شعر گویی مجاهد نستوه آذربایجان
برگزاری محفل خاطره گویی و شعر گویی مجاهد نستوه آذربایجان
ششمین محفل خاطره گویی و شعر گویی مجاهد نستوه آذربایجان حجت الاسلام و المسلمین حسنی با حضور اصحاب قلم و شاعران و نویسندگان استان در تالار مهدیه ارومیه برگزار شد.
راه اندازی میز خدمت در آذربایجان غربی
راه اندازی میز خدمت در آذربایجان غربی
میز خدمت با هدف ارتقای رضایتمندی ارباب رجوع در استانداری اذربایجان غربی راه اندازی شد.
همایش تجلیل از مجریان قانون در آذربایجان غربی
همایش تجلیل از مجریان قانون در آذربایجان غربی
در همایش تجلیل از مجریان قانون آذربایجان غربی از 160 نفر از فعالان حوزه قضا در دادگستری های استان مورد تجلیل قرار گرفتند.

پربیننده ترین اخبار

تکثیر بچه ماهی در مرکز پرورش ماهیان گرم آبی پلدشت
تکثیر بچه ماهی در مرکز پرورش ماهیان گرم آبی پلدشت
5 میلیون قطعه بچه ماهی امسال در مرکز پرورش ماهی پلدشت تکثیر و به منابع آبی شمال غرب کشور رها سازی می شود
انهدام دو باند تهیه و توزیع مواد مخدر
ارومیه/خبرگزاری صداوسیما/اجتماعی
انهدام دو باند تهیه و توزیع مواد مخدر
دوباند تهیه و توزیع مواد مخدر در آذربایجان غربی متلاشی و 226 کیلوگرم انواع مواد مخدر از آنها کشف و ضبط شد.
برداشت کلزا در پلدشت
برداشت کلزا در پلدشت
پیش بینی می شود در سالجاری بیش از 5 هزار تن کلزا از اراضی دشت شیبلوی پلدشت برداشت شود.