جهش تولید | دوشنبه، ۳ آذر ۱۳۹۹

فعالیت 90پایگاه امدادی در قالب طرح زمستانه در آذربایجان غربی - نمایش محتوای خبر

 

 

فعالیت 90پایگاه امدادی در قالب طرح زمستانه در آذربایجان غربی

ارومیه/خبرگزاری صداوسیما/اجتماعی

جعفری گفت:

طرح زمستانی در آذربایجان غربی از 22 آذرماه سالجاری شروع شده و تا 20 فرودین ماه ادامه خواهد داشت و از مجموع 90پایگاه های فعال سطح استان 68 پایگاه شامل راهدارخانه و 22 پایگاه نیز شامل پایگاه های ثابت و موقت جمعیت هلال احمر هستند که به صورت شبانه روزی فعالیت می کنند. وی با اشاره به فعالیت سامانه 141 در استان نیز افزود: توجه به اطلاعیه های این سامانه از سوی مردم نقش بسیار مهمی در ایجاد سفری ایمن و جلوگیری از انسداد محورها و آگاهی بخشی به کاربران جاده ای ایفا می کند. وی از آغاز فعالیت طرح زمستانی پلیس راه در سطح استان نیز خبر داد و اظهار داشت: طرح زمستانی پلیس راه با هدف کاهش سوانح رانندگی فصل زمستان در جاده های آذربایجان غربی آغاز شده است و تا اواخر اسفندماه امسال ادامه دارد. مدیرکل مدیریت بحران آذربایجان غربی گفت: نیروهای پلیس در گردنه های برف گیر و نقاط حادثه خیز جاده ای استقرار پیدا می کنند تا ضمن بررسی حوادث احتمالی نقش بازدارندگی را نیز ایفا کنند. وی از وجود 17 گردنه برف گیر در استان خبر داد و اضافه کرد: دربیشتر مواقع این گردنه ها در فصل زمستان دچار یخبندان شده و برفگیر هستند که رانندگان باید هنگام تردد در این گردنه ها به نکات ایمنی توجه لازم را داشته باشند.


جدیدترین اخبار

توزیع اقلام غذایی رایگان در مناطق زلزله زده
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
توزیع اقلام غذایی رایگان در مناطق زلزله زده
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان‌غربی گفت: به اهتمام وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اقلام غذایی و کفش رایگان در مناطق زلزله‌زده قطور خوی توزیع شد.
ورود مسافران به منطقه آزاد ماکو ممنوع شد
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
ورود مسافران به منطقه آزاد ماکو ممنوع شد
جاده های ورودی به منطقه آزاد ماکو در راستای پیشگیری از ورود بیماری و پایش سلامت منطقه برای مهار این بیماری به روی مسافران و ورود خودروهای غیر پلاک سه شهرستان ماکو، شوط و پلدشت مسدود شد.
ابتلای 30 تن به ویروس کرونا در آذربایجان غربی
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
ابتلای 30 تن به ویروس کرونا در آذربایجان غربی
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان: با راه اندازی آزمایشگاه تست ابتلا به ویروس کرونا در مرکز استان و تسریع در روند انجام آزمایشات اولیه، امروز 18 مورد ابتلا به ویروس کرونا مثبت گزارش شد.