جهش تولید | شنبه، ۳ آبان ۱۳۹۹

فعالیت 24 ساعته پایانه های مرزی استان در ایام نوروز - نمایش محتوای خبر

 

 

فعالیت 24 ساعته پایانه های مرزی استان در ایام نوروز

ارومیه/خبرگزاری صداوسیما/اجتماعی

مدیر کل راهداری و پایانه های مرزی استان آذربایجانغربی در ماکو در گفتگو با فعالیت 24 ساعته پایانه های مرزی استان در ایام نوروزخبرگزاری صدا و سیما با اعلام این خبر گفت : در دو پایانه مرزی پلدشت و رازی هم که 24 ساعته فعال نیستند بر اساس برنامه ریزی های به عمل آمده تا خروج و ورود آخرین مسافر این پایانه به ارائه خدمت به مسافران خواهد پرداخت . شکری همچنین به ارائه خدمات لازم برای بارهای صادراتی از پایانه ها اشاره کرد وافزود : در طی این مدت مراحل اسناد حمل و نقلی بارها انجام خواهد شد . وی همچنین به آمادگی کامل این اداره کل برای اجرای طرحهای نوروزی در جاده های استان اشاره کرد و گفت : طرح نوروزی این اداره کل از اواسط بهمن ماه در تمامی شبکه راهها و پایانه های استان شروع شده است . شکری ایمن سازی ، خط کشی ، ساماندهی علایم و لکه گیری جاده ها و نصب بنرهای هشدار و راهنمایی اطلاع رسانی مرکز مدیریت راهها در استان را از دیگر اقدامات انجام شده برای راحتی سفر و تردد مسافران در جاده های استان آذربایجنغربی اعلام کرد .


جدیدترین اخبار

توزیع اقلام غذایی رایگان در مناطق زلزله زده
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
توزیع اقلام غذایی رایگان در مناطق زلزله زده
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان‌غربی گفت: به اهتمام وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اقلام غذایی و کفش رایگان در مناطق زلزله‌زده قطور خوی توزیع شد.
ورود مسافران به منطقه آزاد ماکو ممنوع شد
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
ورود مسافران به منطقه آزاد ماکو ممنوع شد
جاده های ورودی به منطقه آزاد ماکو در راستای پیشگیری از ورود بیماری و پایش سلامت منطقه برای مهار این بیماری به روی مسافران و ورود خودروهای غیر پلاک سه شهرستان ماکو، شوط و پلدشت مسدود شد.
ابتلای 30 تن به ویروس کرونا در آذربایجان غربی
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
ابتلای 30 تن به ویروس کرونا در آذربایجان غربی
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان: با راه اندازی آزمایشگاه تست ابتلا به ویروس کرونا در مرکز استان و تسریع در روند انجام آزمایشات اولیه، امروز 18 مورد ابتلا به ویروس کرونا مثبت گزارش شد.