جهش تولید | دوشنبه، ۳ آذر ۱۳۹۹

فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی :عزت و اقتدار ملت ایران مرهون خون پاک شهدا است - نمایش محتوای خبر

 

 

فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی :عزت و اقتدار ملت ایران مرهون خون پاک شهدا است

ارومیه/خبرگزاری صداوسیما/اجتماعی

فرمانده سپاه شهدای استان در این نشست با اشاره به جان فشانی های مردم این استان در طول هشت سال دفاع مقدس گفت: عزت و اقتدار ملت ایران مرهون جان فشانی های رزمندگان و خون پاک شهداست . سردار شهسواری اضافه کرد : جوانان ایران اسلامی در دفاع از ارزشها و آرمان های انقلاب اسلامی نیز خوش درخشیدند که نمونه ی بارز آن راهپیمایی پرشکوه 22بهمن امسال بود. سردار نوعی اقدم فرمانده یکی از قرارگاه های جمهوری اسلامی ایران در سوریه نیز در این نشست با اعلام اینکه به برکت خون شهدا در سوریه در دفاع از حرم پیروز میدان هستیم افزود : جمهوری اسلامی ایران در چهارچوب قوانین سوریه در بازسازی سوریه حضور فعال خواهد داشت. حسینی معاون هاهنگی و توسعه ی استانداری آذربایجان غربی نیز این نشست را فرصتی مناسب برای تجار و سرمایه گذاران بخش اقتصادی استان دانست وگفت:این استان پتانسیل و ظرفیت بسیار مناسبی بویژه در حوزه سرمایه گذاری خارجی رادارد در ادامه این نشست جمعی از فعالین حوزه اقتصادی که در این نشست حضور داشتند نقطه نظرات خود را اعلام داشتند. پیمان سپاری "و حل مسائل بانکی" مسائل مهمی بودند که رییس اتاق اصناف استان به آن اشاره کرد. اولین هیئت اقتصادی فعال در این زمینه قرار است هفته ی اول اردیبهشت از این استان عازم سوریه شود.


جدیدترین اخبار

توزیع اقلام غذایی رایگان در مناطق زلزله زده
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
توزیع اقلام غذایی رایگان در مناطق زلزله زده
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان‌غربی گفت: به اهتمام وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اقلام غذایی و کفش رایگان در مناطق زلزله‌زده قطور خوی توزیع شد.
ورود مسافران به منطقه آزاد ماکو ممنوع شد
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
ورود مسافران به منطقه آزاد ماکو ممنوع شد
جاده های ورودی به منطقه آزاد ماکو در راستای پیشگیری از ورود بیماری و پایش سلامت منطقه برای مهار این بیماری به روی مسافران و ورود خودروهای غیر پلاک سه شهرستان ماکو، شوط و پلدشت مسدود شد.
ابتلای 30 تن به ویروس کرونا در آذربایجان غربی
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
ابتلای 30 تن به ویروس کرونا در آذربایجان غربی
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان: با راه اندازی آزمایشگاه تست ابتلا به ویروس کرونا در مرکز استان و تسریع در روند انجام آزمایشات اولیه، امروز 18 مورد ابتلا به ویروس کرونا مثبت گزارش شد.