جهش تولید | شنبه، ۳ آبان ۱۳۹۹

فرشاد احمدزاده - نمایش محتوای تولیدات ویژه

 

 

فرشاد احمدزاده

فرشاد احمدزاده - بازیکن فوتبال

 

شناسنامه

نام کامل

فرشاد احمدزاده

زادروز

۱ مهر ۱۳۷۱

زادگاه

ارومیه، ایران

قد

۱۷۶سانتی‌متر

اطلاعات باشگاهی

باشگاه کنونی

پرسپولیس تهران

شمارهٔ پیراهن

10

پُست

هافبک

باشگاه‌های جوانان

۲۰۰۴۲۰۰۸
۲۰۰۸۲۰۱۰
۲۰۱۱۲۰۱۲
۲۰۱۲۲۰۱۳

مقاومت ارومیه
صنام تهران
داماش گیلان
پرسپولیس تهران

باشگاه‌های حرفه‌ای

سال‌ها

باشگاه‌ها

بازی (گل(

۲۰۱۱۲۰۱۲
۲۰۱۲
۲۰۱۳۲۰۱۵
۲۰۱۵-

پارسه
پرسپولیس تهران
تراکتورسازی تبریز (سربازی)
پرسپولیس

۱۸ (۲)
۱ (۰)
۵۴ (۵)

تیم ملی

۲۰۱۲−۲۰۱۴

زیر ۲۲ سال ایران

 
 

 

فرشاد احمدزاده

)زاده ۱ مهر ارومیه ۱۳۷۱ ) بازیکن فوتبال اهل ایران است.

این بازیکن پس از گذراندن دو سال خدمت سربازی در تیم تراکتورسازی مجدداً در سال ۱۳۹۴ به تیم پرسپولیس تهران بازگشت .

وی سابقه بازی در تیم‌های داماش گیلان،پارسه تهران، پرسپولیس تهران وتراکتورسازی تبریز را دارد.

سابقه باشگاهی

پارسه تهران

او در لیگ آزادگان ۹۰۹۱ برای پازسه تهران در مجموع ۱۸ بازی ۸ پاس گل داد و ۲ گل به ثمر رساند.

پرسپولیس تهران

بعنوان بازیکن سهمیه زیر ۲۳ سال و نظر سرمربی وقت این تیم مانوئل ژوزه، جذب پرسپولیس تهران گردید وی در دیدار پرسپولیس مقابل ملوان بندر انزلی در قالب رقابتهای جام حذفی از دقیقه ۸۲ بجای محمد نوری به زمین رفت.

تراکتورسازی تبریز

وی در تابستان ۱۳۹۲ با جلب نظر  مجید جلالی سرمربی تیم بعنوان بازیکن سرباز به تراکتور سازی تبریز پیوست. برای اولین بار بطور رسمی در سومین هفته رقابت‌های  لیگ برتر فوتبال ایران  )فصل ۹۲–۹۳)، در ترکیب اصلی تیم تراکتورسازی مقابل ذوب آهن اصفهان به میدان رفت. در دقیفه ۶۷ از زمین خارج گردید و بجای وی بازیکن صربستانی  مارکو باسارا وارد زمین شد. نتیجه نهایی این دیدار ۴ بر ۲ به نفع تراکتور سازی به اتمام رسید احمدزاده اولین گل خود را در لیگ برتر در ترکیب تیم تراکتور در هفته هشتم رقابتهای لیگ سیزدهم در مقابل صبای قم به ثمر رساند. این گل از روی پاس علی کریم بازیکن مجرب تراکتور سازی در دقیقه ۱۲ بازی از داخل محوطه جریمه به ثمر رسید. این بازی در پایان با نتیجه ۳ بر ۱ به نفع تراکتورسازان پایان یافت.

مجموع ۱۸ بازی ۸ پاس گل داد و ۲ گل به ثمر رساند.

پرسپولیس تهران

بعنوان بازیکن سهمیه زیر ۲۳ سال و نظر سرمربی وقت این تیم مانوئل ژوزه، جذب پرسپولیس تهران گردید. وی در دیدار پرسپولیس مقابل ملوان بندرانزلی در قالب رقابتهای جام حذفی از دقیقه ۸۲ بجای محمد نوری به زمین رفت. نتیجه نهایی این دیدار شش بر صفر به سود پرسپولیس به پایان رسید.

وی در تابستان ۱۳۹۲ با جلب نظر مجید جلالی سرمربی تیم بعنوان بازیکن سرباز به تراکتور سازی تبریز پیوست. برای اولین بار بطور رسمی در سومین هفته رقابت‌های لیگ برتر فوتبال ایران (فصل ۹۲-۹۳)، در ترکیب اصلی تیم تراکتورسازی مقابل ذوب آهن اصفهان به میدان رفت. در دقیفه ۶۷ از زمین خارج گردید و بجای وی بازیکن صربستانی مارکو باسارا وارد زمین شد. نتیجه نهایی این دیدار ۴ بر ۲ به نفع تراکتور سازی به اتمام رسید. احمد زاده اولین گل خود را در لیگ برتر در ترکیب تیم تراکتور در هفته هشتم رقابتهای لیگ سیزدهم در مقابل صبا قم به ثمر رساند. این گل از روی پاس علی کریمی بازیکن مجرب تراکتور سازی در دقیقه ۱۲ بازی از داخل محوطه جریمه به ثمر رسید. این بازی در پایان با نتیجه ۳ بر ۱ به نفع تراکتورسازان پایان یافت .

گل زیبا به العین امارات

فرشاد احمدزاده در دوربرگشت از بازیهای ليگ قهرمانان آسيا در سال ۱۳۹۳، گل تساوی تراکتورسازی را در تبریز به ثمر رساند. در این گل، احمدزاده از نزدیکی نقطه کرنر توپ را تصاحب و بعد از دریبل کردن تمام بازیکنان نامدار العین امارات، گل دوم تراکتورسازی را به زیبایی هر چه تمامتر به ثمر رساند. این گل موجب تمجید سرمربی العین از وی شد.

 

 

 جواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ
اشتباه نوشتید فرشاد احمد زاده قد:۱۶۹ است. آرمان ۱۳۹۷/۰۱/۲۹ ۱۱:۲۱

آرمان
اشتباه نوشتید فرشاد احمد زاده قد:۱۶۹ است.
+1 (1 رای)
پست شده در ۱۳۹۷/۰۱/۲۹ ۱۱:۲۱