حمایت از کالای ایرانی | دوشنبه، ۲۹ بهمن ۱۳۹۷

فراز چهلم؛ پیگیری آرمانها گواهی بر کارآمدی نظام - نمایش محتوای خبر

 

 

فراز چهلم؛ پیگیری آرمانها گواهی بر کارآمدی نظام

 وقوع انقلاب اسلامی ایران یکی از رخداد‌های مهم سیاسی و اجتماعی نیمۀ دوم قرن بیستم به شمار می‌آید، این رویداد بزرگ ضمن طرح اسلام به‌ عنوان یک نیروی جدید در جهان مدرن بر نظریه «پایان دورۀ دین» مهر بطلان زد. کد ویدیو دانلود فیلم اصلی ارمغان بزرگ انقلاب اسلامی برای مردم ایران و جهان، پی ریزی نظامی مبتنی بر آموزه های اسلام است. امام خمینی بارها در بیانات خود تاکید کردند، اسلام تنها شامل عبادات و تعالیم اخلاقی نیست، بلکه بخش عمده ای از تعالیم اسلام در مورد روابط افراد در جامعه و اداره حکومت است، به این ترتیب، با رأی مردم ایران، نظام جمهوری اسلامی بر پایه دین و معنویات تأسیس شد و در مقابل نظام لیبرالیستی غرب که بر حاکمیت سرمایه استوار است قرار گرفت. مردم ایران باتحمل مصائب مختلف برای تحقق پیروزی انقلاب کوشیدند و با تبعیت از علما و روحانیان به ویژه امام خمینی(ره) به عنوان مرجعیت دینی و ولی فقیه جامعۀ اسلامی، التزام خود به آموزه ها و ارزش های دینی را اثبات کردند. دین مداری و تلاش برای استقرار حکومت اسلامی به عنوان مقدمه ای برای زمینه سازی حکومت جهانی حضرت مهدی موعود(عج) مهمترین دغدغه ای بود که با تبعیت و پیروی مردم از روحانیت و حرکت در مسیر ولی فقیه به عنوان نایب امام زمان به پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی رهنمون شد.جدیدترین اخبار

اختتامیه نخستین جشنواره رسانه ای ابوذر در ارومیه
ارومیه/خبرگزاری صداوسیما/اجتماعی
اختتامیه نخستین جشنواره رسانه ای ابوذر در ارومیه
نخستین جشنواره رسانه ای ابوذر در ارومیه با معرفی اثرات برتر خاتمه یافت .
تولد در روز برفی ...
ارومیه/خبرگزاری صداوسیما/اجتماعی
تولد در روز برفی ...
زن باردار میاندوابی پس از9ساعت تلاش نجات یافت و راهی بیمارستان شد .
گرانفروشی ممنوع ،برخورد با محتکران
ارومیه/خبرگزاری صداوسیما/اقتصادی
گرانفروشی ممنوع ،برخورد با محتکران
دادستان عمومی وانقلاب شهرستان ارومیه بر حمایت قضایی برای جلوگیری از گرانفروشی واحتکار کالاهای مورد نیاز مردم تاکید کرد.

پربیننده ترین اخبار

ارومیه/خبرگزاری صداوسیما/سیاسی
"حق" مبداء قدرت ایران است
متکی گفت: صرف داشتن قدرت، ایجاد حق نمی کند، چرا که خودِ حق و حقیقت مبداء قدرت است و این مصاف همواره بین منطق امام و مستکبران جاری بود.
آغاز راهپیمایی 22 بهمن در آذربایجان غربی
آغاز راهپیمایی 22 بهمن در آذربایجان غربی
مردم ولایتمدار آذربایجان غربی از ماکو شمالی ترین شهر تا تکاب در جنوب استان باتجمع در میادین اصلی شهرها متحد و یکصدا راهپیمایی دشمن شکن 22 بهمن را آغاز کردند.
بررسی مسائل و مشکلات گمرک بازرگان و گوربلاغ
ارومیه/خبرگزاری صداوسیما/اجتماعی
بررسی مسائل و مشکلات گمرک بازرگان و گوربلاغ
ایجاد صفهای طولانی در برخی مواقع در دوسوی مرز بازرگان و گوربلاغ ترکیه مشکلاتی را برای رانندگان ایرانی و ترکیه به وجود می آورد.