سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۲۳ فروردین ۱۴۰۰

فراز چهلم؛ پیگیری آرمانها گواهی بر کارآمدی نظام - نمایش محتوای خبر

 

 

فراز چهلم؛ پیگیری آرمانها گواهی بر کارآمدی نظام

 وقوع انقلاب اسلامی ایران یکی از رخداد‌های مهم سیاسی و اجتماعی نیمۀ دوم قرن بیستم به شمار می‌آید، این رویداد بزرگ ضمن طرح اسلام به‌ عنوان یک نیروی جدید در جهان مدرن بر نظریه «پایان دورۀ دین» مهر بطلان زد. کد ویدیو دانلود فیلم اصلی ارمغان بزرگ انقلاب اسلامی برای مردم ایران و جهان، پی ریزی نظامی مبتنی بر آموزه های اسلام است. امام خمینی بارها در بیانات خود تاکید کردند، اسلام تنها شامل عبادات و تعالیم اخلاقی نیست، بلکه بخش عمده ای از تعالیم اسلام در مورد روابط افراد در جامعه و اداره حکومت است، به این ترتیب، با رأی مردم ایران، نظام جمهوری اسلامی بر پایه دین و معنویات تأسیس شد و در مقابل نظام لیبرالیستی غرب که بر حاکمیت سرمایه استوار است قرار گرفت. مردم ایران باتحمل مصائب مختلف برای تحقق پیروزی انقلاب کوشیدند و با تبعیت از علما و روحانیان به ویژه امام خمینی(ره) به عنوان مرجعیت دینی و ولی فقیه جامعۀ اسلامی، التزام خود به آموزه ها و ارزش های دینی را اثبات کردند. دین مداری و تلاش برای استقرار حکومت اسلامی به عنوان مقدمه ای برای زمینه سازی حکومت جهانی حضرت مهدی موعود(عج) مهمترین دغدغه ای بود که با تبعیت و پیروی مردم از روحانیت و حرکت در مسیر ولی فقیه به عنوان نایب امام زمان به پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی رهنمون شد.


جدیدترین اخبار

توزیع اقلام غذایی رایگان در مناطق زلزله زده
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
توزیع اقلام غذایی رایگان در مناطق زلزله زده
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان‌غربی گفت: به اهتمام وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اقلام غذایی و کفش رایگان در مناطق زلزله‌زده قطور خوی توزیع شد.
ورود مسافران به منطقه آزاد ماکو ممنوع شد
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
ورود مسافران به منطقه آزاد ماکو ممنوع شد
جاده های ورودی به منطقه آزاد ماکو در راستای پیشگیری از ورود بیماری و پایش سلامت منطقه برای مهار این بیماری به روی مسافران و ورود خودروهای غیر پلاک سه شهرستان ماکو، شوط و پلدشت مسدود شد.
ابتلای 30 تن به ویروس کرونا در آذربایجان غربی
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
ابتلای 30 تن به ویروس کرونا در آذربایجان غربی
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان: با راه اندازی آزمایشگاه تست ابتلا به ویروس کرونا در مرکز استان و تسریع در روند انجام آزمایشات اولیه، امروز 18 مورد ابتلا به ویروس کرونا مثبت گزارش شد.