رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۳ اردیبهشت ۱۳۹۸

فراز چهلم؛ پیگیری آرمانها گواهی بر کارآمدی نظام - نمایش محتوای خبر

 

 

فراز چهلم؛ پیگیری آرمانها گواهی بر کارآمدی نظام

 وقوع انقلاب اسلامی ایران یکی از رخداد‌های مهم سیاسی و اجتماعی نیمۀ دوم قرن بیستم به شمار می‌آید، این رویداد بزرگ ضمن طرح اسلام به‌ عنوان یک نیروی جدید در جهان مدرن بر نظریه «پایان دورۀ دین» مهر بطلان زد. کد ویدیو دانلود فیلم اصلی ارمغان بزرگ انقلاب اسلامی برای مردم ایران و جهان، پی ریزی نظامی مبتنی بر آموزه های اسلام است. امام خمینی بارها در بیانات خود تاکید کردند، اسلام تنها شامل عبادات و تعالیم اخلاقی نیست، بلکه بخش عمده ای از تعالیم اسلام در مورد روابط افراد در جامعه و اداره حکومت است، به این ترتیب، با رأی مردم ایران، نظام جمهوری اسلامی بر پایه دین و معنویات تأسیس شد و در مقابل نظام لیبرالیستی غرب که بر حاکمیت سرمایه استوار است قرار گرفت. مردم ایران باتحمل مصائب مختلف برای تحقق پیروزی انقلاب کوشیدند و با تبعیت از علما و روحانیان به ویژه امام خمینی(ره) به عنوان مرجعیت دینی و ولی فقیه جامعۀ اسلامی، التزام خود به آموزه ها و ارزش های دینی را اثبات کردند. دین مداری و تلاش برای استقرار حکومت اسلامی به عنوان مقدمه ای برای زمینه سازی حکومت جهانی حضرت مهدی موعود(عج) مهمترین دغدغه ای بود که با تبعیت و پیروی مردم از روحانیت و حرکت در مسیر ولی فقیه به عنوان نایب امام زمان به پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی رهنمون شد.جدیدترین اخبار

برف و باران و کاهش محسوس دما
ارومیه/خبرگزاری صداوسیما/اجتماعی
برف و باران و کاهش محسوس دما
برف و باران در راه آذربایجان غربی است و دمای هوا در این استان تا 8 درجه کاهش خواهد یافت.
نشست هم اندیشی برنامه های معارفی
نشست هم اندیشی برنامه های معارفی
راهکارهای ارتقاءکیفی برنامه های معارف اسلامی صدا و سیمای مرکز آذربایجان غربی در نشست هم اندیشی با جمعی از کارشناسان این حوزه بررسی شد .
شفای مرگ آلود !
ارومیه/خبرگزاری
شفای مرگ آلود !
دخالت برخی عطاری های متخلف در امر درمان با تولید کپسولهای به ظاهر گیاهی مشکلات متعددی برای شهروندان به وجود آورده که اعتیاد و بیماری های وخیم جسمی از جمله عوارض ناخوشایند آنهاست.

پربیننده ترین اخبار

وحدت نیروهای مسلح مصداق بارز ولایت پذیری
ارومیه/خبرگزاری صدا وسیما/سیاسی
وحدت نیروهای مسلح مصداق بارز ولایت پذیری
حجت الاسلام والمسلمین قریشی گفت: در شرایطی که دشمنان به دنبال برهم زدن اتحاد ملت ایران هستند، وحدت بین نیروهای مسلح مایه مباهات و مصداق بارز ولایت پذیری و اقتدار آنهاست.
آبگرفتگی معابر در ارومیه
ارومیه/خبرگزاری صداوسیما/اجتماعی
آبگرفتگی معابر در ارومیه
بارش باران که از شب گذشته در اغلب نواحی استان آغاز شده موجب آبگرفتگی معابر در برخی مناطق شهر ارومیه شد.
خروش گدار چای
ارومیه/خبرگزاری صداوسیما/اجتماعی
خروش گدار چای
بارش مناسب باران در شبانه روز گذشته رودخانه دایمی گدار چای در مسیر خود در اشنویه را خروشان کرد.