جهش تولید | دوشنبه، ۱۸ اسفند ۱۳۹۹

عضویت 7 میلیون ورزشکار سازمان یافته در بسیج - نمایش محتوای خبر

 

 

عضویت 7 میلیون ورزشکار سازمان یافته در بسیج

ارومیه/خبرگزاری صداوسیما/ورزشی

سردار داود آذرنوش گفت: به منظور حمایت از رشته های مختلف ورزشی درزمینه تیم داری و استعداد یابی در سطح کشور ، حدود 7 میلیون ورزشکار سازمان دهی شده تحت پوشش داریم. او در دیدار با ورزشکاران بسیجی شهرستان سلماس گفت: این عده ورزشکار در سال های اخیر روندی افزایشی داشته و همه این ورزشکاران در پایگاه ها و حوزه های مقاومت بسیج سراسر کشور عضویت دارند. وی افزود: حدود 300 هزار ورزشکار جدید نیز پارسال جذب تشکیلات وباشگاه های بسیج در سراسر کشور شدند و به صورت حرفه ای فعالیت های ورزشی خود را ادامه می دهند. رئیس سازمان بسیج ورزشکاران کشور با اشاره به اینکه هم اکنون بیش از 40 تیم در قالب باشگاه مقاومت از سازمان بسیج ورزش کشور در رشته های مختلف در لیگ های برتر و دسته یک کشور حضور دارند ، افزود: این امر ، نشان از حضور موفق و معرفی ورزشکاران نخبه به تیم های ملی دارد. او گفت: بیش از سه هزار سالن ورزشی توسط بسیج در نقاط مختلف کشور ساخته شده که مورد استفاده بیشتر مردم در رشته های مختلف ورزشی است. سردارآذرنوش همچنین از ساخت حدود 200 سالن ورزشی در مقیاس کوچک در مناطق محروم توسط سازمان بسیج بزودی خبر داد دراین بازدید از خانواده شهید رحمتی دیدار و همچنین از کریم مقدم دارنده مقام های جهانی تکواندو که مدال خود را به شهدای مدافع حرم اهدا کرده بود تجلیل شد.


جدیدترین اخبار

توزیع اقلام غذایی رایگان در مناطق زلزله زده
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
توزیع اقلام غذایی رایگان در مناطق زلزله زده
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان‌غربی گفت: به اهتمام وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اقلام غذایی و کفش رایگان در مناطق زلزله‌زده قطور خوی توزیع شد.
ورود مسافران به منطقه آزاد ماکو ممنوع شد
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
ورود مسافران به منطقه آزاد ماکو ممنوع شد
جاده های ورودی به منطقه آزاد ماکو در راستای پیشگیری از ورود بیماری و پایش سلامت منطقه برای مهار این بیماری به روی مسافران و ورود خودروهای غیر پلاک سه شهرستان ماکو، شوط و پلدشت مسدود شد.
ابتلای 30 تن به ویروس کرونا در آذربایجان غربی
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
ابتلای 30 تن به ویروس کرونا در آذربایجان غربی
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان: با راه اندازی آزمایشگاه تست ابتلا به ویروس کرونا در مرکز استان و تسریع در روند انجام آزمایشات اولیه، امروز 18 مورد ابتلا به ویروس کرونا مثبت گزارش شد.