سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

صدرنشینی یوزهای ایرانی در لیگ ملتهای والیبال - نمایش محتوای خبر

 

 

صدرنشینی یوزهای ایرانی در لیگ ملتهای والیبال

ارومیه/خبرگزاری صداوسیما/ورزشی

در نخستین دیدار امروز تیم‌های ملی کانادا و لهستان از ساعت ۱۵:۳۰ در ورزشگاه غدیر مقابل یکدیگر صف آرایی کردند و در نهایت شاگردان هاینن توانستند با نتیجه 3 بر یک تیم ملی کانادا را شکست دهند. دیدار تیم ملی ایران و کانادا هم با توجه به صدرنشینی ایران برای تیم روسیه در حکم جدال برای تصاحب این صدر نشینی خواهد بود. این دو تیم سال گذشته در کشور روسیه با یکدیگر دیدار کردند که روسیه موفق شد ایران را شکست بدهد. جعفرعلی از بحرین و ایوایلو ایوانوف از بلغارستان این بازی را داوری می کنند. هواداران پرشور حاضر در سالن غدیر ارومیه امروز هم یار تیم ملی ایران هستند و با اشتیاق وصف ناپذیری تیم ملی ایران را تشویق می کنند. کد ویدیو دانلود آغاز دست اول والیبال ایران و روسیه 18:45 دست اول بازی با امتیاز 25 بر 20 به نفع تیم ملی ایران رقم خورد. موسوی و امیر غفور و پولتائف و ایگو کوبزار روسی تا بدین جای کار امتیازآورترین بازیکنان هستند. آغاز دست دوم والیبال ایران و روسیه 19:20 تیم ملی ایران در دست دوم نیز در یک بازی هیجان انگیز و نزدیک موفق شد باامتیاز 26 بر 24 برد را از آن خود کند. بچه های تیم ملی ایران تا بدین جای کار 27 اسپک و تیم روسیه 25 اسپک زده است. آغاز دست سوم والیبال ایران و روسیه 20:00 دست سوم بازی ایران و روسیه در حالی آغاز شد که ایران تاکنون تیم برتر میدان بود. هواداران پرشور ارومیه ای هم یار ثابت تیم ملی اند. پیروزی تیم ملی و صدرنشینی در لیگ ملتها/ والیبال در ارومیه جاودانه شد در مهد والیبال ایران برای بچه های تیم ملی روزهای خوش و خاطره آمیزی رقم خورد. تیم ملی والیبال ایران دست سوم را باامتیاز 25 بر 22 برد و صدر نشین باقی ماند.


جدیدترین اخبار

توزیع اقلام غذایی رایگان در مناطق زلزله زده
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
توزیع اقلام غذایی رایگان در مناطق زلزله زده
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان‌غربی گفت: به اهتمام وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اقلام غذایی و کفش رایگان در مناطق زلزله‌زده قطور خوی توزیع شد.
ورود مسافران به منطقه آزاد ماکو ممنوع شد
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
ورود مسافران به منطقه آزاد ماکو ممنوع شد
جاده های ورودی به منطقه آزاد ماکو در راستای پیشگیری از ورود بیماری و پایش سلامت منطقه برای مهار این بیماری به روی مسافران و ورود خودروهای غیر پلاک سه شهرستان ماکو، شوط و پلدشت مسدود شد.
ابتلای 30 تن به ویروس کرونا در آذربایجان غربی
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
ابتلای 30 تن به ویروس کرونا در آذربایجان غربی
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان: با راه اندازی آزمایشگاه تست ابتلا به ویروس کرونا در مرکز استان و تسریع در روند انجام آزمایشات اولیه، امروز 18 مورد ابتلا به ویروس کرونا مثبت گزارش شد.