رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۲۹ خرداد ۱۳۹۸

صدا و سیمای مرکز آذربایجان غربی در سوگ مجاهد نستوه آذربایجان - نمایش محتوای روابط عمومی

 

 

صدا و سیمای مرکز آذربایجان غربی در سوگ مجاهد نستوه آذربایجان

روابط عمومی / نولیدات ویژه

صدا و سیمای مرکز آذربایجان غربی در سوگ مجاهد نستوه آذربایجان

 

صدا و سیمای مرکز آذربایجان غربی در سوگ مجاهد نستوه آذربایجان

در پی گذشت مجاهد نستوه آذربایجان ، حاج شیخ غلامرضا حسنی امام جمعه سابق ارومیه و نماینده اسبق ولی فقیه در آذربایجان غربی ، یار دیرین انقلاب صدا و سیمای مرکز آذربایجان غربی با تشکیل جلسه ای فوری شبانه نسبت به برنامه ریزی برای پرداخت به شخصیت روحانی سلحشور و خستگی ناپذیر آذربایجان در همان ساعات اولیّه برنامه های جهت ارج نهادن به خدمات این عالم مبارزه تدارک دیده است .

ویژه برنامه سیما :

سیمای مرکز آذربایجان غربی در راستای پوشش مراسم تشییع پیکر مطهر حجت الاسلام و المسلمین حسنی و پاسداشت نام و یاد این مجاهد نستوه و انقلابی برنامه ویژه ارتحال را در روز چهارشنبه دوم خرداد از ساعت 9:30 به مدت 180 دقیقه تهیه و پخش می کند این برنامه بصورت زنده تمامی مراسم تشییع و خاکسپاری را تا باغ رضوان ارومیه پوشش خواهد داد . همچنین برنامه افطاری سیما از اول خرداد به مدت سه روز بصورت ویژه با دعوت از حجت الاسلام فخری ، مهندس فتاح و دیگر علماء و مبارزین انقلاب به تشریع مراسم ارتحال و بیان خدمات ارزنده این عالم نستوه می پردازد .

ویژه برنامه های صدا:

رادیو چی چست هم برنامه زنده صبحگاهی سلام یاشایش را در روز دوم خرداد از ساعت 07:10 به مدت 50 دقیقه به رحلت حجت الاسلام حسنی و شخصیت مبارزاتی و انقلابی وی می پردازد همچنین از ساعت 09:00 صبح ویژه برنامه رحلت از صدای مرکز آذربایجان غربی با دعوت از حجت الاسلام نیساری ضمن بیان شخصیت و مبارزات این عالم نستوه مراسم تشییع و خاکسپاری را بصورت زنده پوشش خواهد داد . برنامه افطاری رادیو و عصر جوانی با دعوت از حجت الاسلام و المسلمین حاج آقا سلامتی و حجت الاسلام حیدری زاد ابعاد مختلف شخصیتی حجت الاسلام حسنی را مورد بررسی قرار خواهند داد

خبر مرکز آذربایجان غربی هم از اولین ساعات ، ضمن اطلاع رسانی خبر این ضایعه در سطح استان و ملی ، اطلاعیه ها و پیام های تسلیت شخصیت های ملی ، کشوری و استانی  با تولید گزارش های ویژه جهت ارج نهادن به خدمات این عالم مبارزه اقدام نموده است و همچنین حوزه فضای مجازی تمام تولیدات صدا و سیما و اخبار مهم را در فضای مجازی نشر خواهد داد.

لازم بذکر است که در تمام برنامه های صدا و سیمای مرکز آذربایجان غربی بنحوی به خدمات این عالم مبارز پرداخت خواهد شد که منجمله پخش مستندها، زیر نویس ها ، تولید کپشن ها از اهم این فعالیت هاست.

حجت الاسلام و المسلمین حاج آقا حسنی مجاهدی نستوه بودند که زندگی عالمانه توأم با انقلابی خود را صرف تبلیغ انقلاب ، مبارزه با طاغوت ، حفظ آرمان های امام (ره) نمودند . صدا و سیمای مرکز آذربایجان غربی رحلت این عالم مبارزه و ولایتمدار را به محضر حضرت ولی عصر (عج)، مقام معظم رهبری (مدظله العالی) ، مردم شریف و متدین آذربایجان و بیت مکرم ایشان تسلیت می گوید و از خداوند متعال علو درجات آن عارف واصل را مسئلت می نماید .

آدرس کوتاه :