جهش تولید | پنج‌شنبه، ۲ بهمن ۱۳۹۹

صداوسیما و نیروی انتظامی دو بازوی تامین امنیت در جامعه - نمایش محتوای روابط عمومی

 

 

اخبار داخلی مرکز

صداوسیما و نیروی انتظامی دو بازوی تامین امنیت در جامعه

صداوسیما و نیروی انتظامی دو بازوی تامین امنیت در جامعه


روابط عمومی / رویدادهای مرکز

سردار خرم نیا فرمانده انتظامی استان آذربایجان غربی بمناسبت هفته نیروی انتظامی با حضور در برنامه گفتگوی ویژه خبری با مدیرکل مرکز دیدار و بر ضرورت تعامل و همکاریهای بیشتر این دو مجموعه تاکید کرد.

در این دیدار مهندس مجرد ضمن گرامیداشت هفته نیروی انتظامی و با قدردانی از تلاشهای پرسنل این نیرو در تامین نظم و امنیت در جامعه گفت : امنیت پایدار استان مرهون اقتدار نیروهای باصلابت انتظامی است . وی با اشاره به اینکه حفظ امنیت و آرامش جامعه مدیون تلاش پلیس و سایر نهادهای امنیتی است افزود : صداوسیمای آذربایجان غربی به عنوان نهاد اطلاع رسانی و آگاهی بخشی آماده است همواره در راستای ارتقای هر چه بیشتر امنیت در جامعه و انعکاس عملکرد دستگاههایی که در این حوزه فعالیت می کنند ، بطور مناسب اطلاع رسانی نماید .مجرد با تاکید بر لزوم هم افزایی و تعامل رسانه استانی با پلیس گفت: تعامل  قوی  نیروی انتظامی با صداوسیما باعث شده تا اقدامات و فعالیت های نیروی انتظامی در کوتاهترین زمان ممکن  در معرض دید مردم قرار می دهد.

فرمانده نیروی انتظامی استان آذربایجان غربی نیز در این دیدار با اشاره به نقش پررنگ صداوسیمای استان در فرهنگ سازی و تامین نظم و امنیت در استان گفت: صداوسیما در مقابله با اقدامات و توطئه های دشمنان توانسته با وجود مدیران آگاه و آشنا به امور نقش رسانه ای خود را به خوبی ایفا کند. سردار خرم نیا افزود: امروزه نقش صداوسیما بر هیچ کسی پوشیده نیست و رسانه با ارزش صداوسیما در کنار نیروهای انتظامی توانسته با انتشار صحیح و سریع اخبار انتظامی استان ، خدمات و توانمندی این نیرو در بخش های مختلف را با استفاده از مستندات به مردم نشان دهد . وی  در ادامه گفت : در کنار وظایف ذاتی نیروی انتظامی و با توجه به شیوع ویروس کرونا در کشور همکاری این نیرو با سایر دستگاهها بویژه مدافعان سلامت بطور چشمگیری افزایش یافته است .

 

آدرس کوتاه :