رونق تولید ملی | جمعه، ۲۷ دی ۱۳۹۸

شهید سلیمانی نماد مبارزه با تروریسم - نمایش محتوای خبر

 

 

شهید سلیمانی نماد مبارزه با تروریسم

هشت روز از شهادت سردار سپهبد شهید سلیمانی عزیز و همرزمان ایشان می‌گذرد و منطقه، ایران عزیز و آزادگان جهان عزادار آسمانی شدن این اسوه‌های ایثار و شجاعت و ولایتمداری و مقاومت به دست سقی‌ترین افراد هستند. حجت الاسلام و المسلمین سید مهدی قریشی در استودیوی گفتگوی ویژه خبری صداوسیمای مرکز آذربایجان غربی ضمن تسلیت به شهادت سپهبد حاج قاسم سلیمانی گفت:شهادت حاج قاسم سلیمانی و همرزمانشان در ظاهر به نفع آمریکا و اذناب بود و فکر می‌کردند با شهادت سردار و همراهانشان می‌توانند جبهه مقاومت را تضعیف و به اهدافشان نزدیک بشوند. نماینده، ولی فقیه در استان و امام جمعه ارومیه ادامه داد:اما الان همه امت اسلامی مشاهده کردند که آمریکایی‌ها در محاسباتشان اشتباه کردند. حجت الاسلام و المسلمین سید مهدی قریشی افزود:دشمنان فکر می‌کردند بر اثر فتنه‌هایی که در منطقه ایجاد کردند، اگر این شهید بزرگوار را به شهادت برسانند مردم عکس العمل آنچنانی را نشان نخواهند داد در حالی که با قیام میلیونی و حیرت انگیر ملت، تششیع پیکر این شهید والا مقام در تاریخ ماندگار شد. وی افزود:قیام مردم در جای جای کشور نشان داد که سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی در دل‌ها حکومت دارد و واقعا این شهید عزیز سردار دل‌ها هستند. امام جمعه ارومیه در بخش دیگری از سخنان خود گفت:مردم با بصیر و هوشمند دشمنان اسلام به ویژه آمریکا را خوب شناختند و این دشنان به قدری اشتباهات متعدد انجام داده اند که اعتماد جهانیان از آن‌ها سلب شده است. حجت الاسلام و المسلمین سید مهدی قریشی با اشاره به اینکه سردار سلیمانی نماد واقعی مبارزه با تروریسم است، افزود:اگر این شهید والامقام تکفیری و داعشی‌ها را از بین نمی‌بردند، پای تکفیری به اروپا باز می‌شد. نماینده، ولی فقیه در استان با اشاره به حضور پرشکوه مردم در مراسم عزاداری سردار مقاومت افزود:در آذربایجان غربی همه اقوام، مذاهب و گرایش‌ها در آیین‌های عزاداری شرکت کرده بودند. حجت الاسلام و المسلمین سید مهدی قریشی ادامه داد:یکی از محور‌های مقاومت بین مذاهب مختلف، محبت به اهل بیت عصمت و طهارت (ع) است. نماینده، ولی فقیه در آذربایجان غربی با اشاره به فرا رسیدن ایام فاطمیه گفت:تاسی از دخت نبی مکرم اسلام (ص) تاثیر بسرایی در جامعه و تربیت نسلی همچون سلیمانی‌ها دارد. حجت الاسلام و المسلمین سید مهدی قریشی گفت:مردم ایران اسلامی با الگوه قرار دادن سردار رشید اسلام حاج قاسم سلیمانی با ادامه دادن راه این شهید می‌توانند انتقام سختی را از آمریکا بگیرند.


جدیدترین اخبار

باید در مقابل مردم ایران تعظیم کرد
ارومیه/خبرگزاری صداوسیما/سیاسی
باید در مقابل مردم ایران تعظیم کرد
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ارومیه: باید در مقابل مردم‌ بصیر ایران سر تعظیم فرود آورد و تشییع پیکر سپهبد شهید سردار سلیمای ۲۵ میلیونی مردم نشانگر بصیرت ملت عزیز ایران است.
راهپیمایی گسترده مردم استان در حمایت از آرمان های انقلاب
ارومیه/خبرگزاری صداوسیما/سیاسی
راهپیمایی گسترده مردم استان در حمایت از آرمان های انقلاب
مردم ولایی آذربایجان غربی با ندای لبیک یا خامنه ای و در پی سخنرانی ایشان در خطبه های نماز جمعه تهران، پس از اتمام خطبه های نماز جمعه در سراسر استان، در حمایت از آرمان های انقلاب به خیابان ها آمدند و ندای لبیک یا خامنه ای سردادند.
اجرای طرح ملی افق در امامزادگان و بقاع مترکه
ارومیه/خبرگزاری صداوسیما/فرهنگی
اجرای طرح ملی افق در امامزادگان و بقاع مترکه
برای اجرای طرح ملی افق، همایش آموزشی اعضای هیئت امنای بقاع متبرکه امامزادگان آذربایجان غربی در امامزاده سیدبهلول خوی برگزار شد.

پربیننده ترین اخبار

تردد ۴ میلیون نفر از پایانه‌های مرزی
ارومیه/خبرگزاری صداوسیما/اقتصادی
تردد ۴ میلیون نفر از پایانه‌های مرزی
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان از تردد ۴ میلیون نفر از پایانه‌های مرزی خبر داد.
رشد ۱۱ درصدی ارزش معاملات
ارومیه/خبرگزاری صداوسیما/اقتصادی
رشد ۱۱ درصدی ارزش معاملات
مدیر بورس منطقه‌ای آذربایجان غربی از رشد ۱۱ درصدی ارزش معاملات خبر داد.
کاهش سهمیه سوخت ​وانت‌های فاقد اسناد حمل‌بار
ارومیه/خبرگزاری صداوسیما/اقتصادی
کاهش سهمیه سوخت ​وانت‌های فاقد اسناد حمل‌بار
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای آذربایجان‌غربی گفت:وانت‌های فاقد اسناد حمل‌بار با کاهش سهمیه مواجه خواهد شد.