جهش تولید | شنبه، ۳ آبان ۱۳۹۹

شهید سلیمانی نماد مبارزه با تروریسم - نمایش محتوای خبر

 

 

شهید سلیمانی نماد مبارزه با تروریسم

هشت روز از شهادت سردار سپهبد شهید سلیمانی عزیز و همرزمان ایشان می‌گذرد و منطقه، ایران عزیز و آزادگان جهان عزادار آسمانی شدن این اسوه‌های ایثار و شجاعت و ولایتمداری و مقاومت به دست سقی‌ترین افراد هستند. حجت الاسلام و المسلمین سید مهدی قریشی در استودیوی گفتگوی ویژه خبری صداوسیمای مرکز آذربایجان غربی ضمن تسلیت به شهادت سپهبد حاج قاسم سلیمانی گفت:شهادت حاج قاسم سلیمانی و همرزمانشان در ظاهر به نفع آمریکا و اذناب بود و فکر می‌کردند با شهادت سردار و همراهانشان می‌توانند جبهه مقاومت را تضعیف و به اهدافشان نزدیک بشوند. نماینده، ولی فقیه در استان و امام جمعه ارومیه ادامه داد:اما الان همه امت اسلامی مشاهده کردند که آمریکایی‌ها در محاسباتشان اشتباه کردند. حجت الاسلام و المسلمین سید مهدی قریشی افزود:دشمنان فکر می‌کردند بر اثر فتنه‌هایی که در منطقه ایجاد کردند، اگر این شهید بزرگوار را به شهادت برسانند مردم عکس العمل آنچنانی را نشان نخواهند داد در حالی که با قیام میلیونی و حیرت انگیر ملت، تششیع پیکر این شهید والا مقام در تاریخ ماندگار شد. وی افزود:قیام مردم در جای جای کشور نشان داد که سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی در دل‌ها حکومت دارد و واقعا این شهید عزیز سردار دل‌ها هستند. امام جمعه ارومیه در بخش دیگری از سخنان خود گفت:مردم با بصیر و هوشمند دشمنان اسلام به ویژه آمریکا را خوب شناختند و این دشنان به قدری اشتباهات متعدد انجام داده اند که اعتماد جهانیان از آن‌ها سلب شده است. حجت الاسلام و المسلمین سید مهدی قریشی با اشاره به اینکه سردار سلیمانی نماد واقعی مبارزه با تروریسم است، افزود:اگر این شهید والامقام تکفیری و داعشی‌ها را از بین نمی‌بردند، پای تکفیری به اروپا باز می‌شد. نماینده، ولی فقیه در استان با اشاره به حضور پرشکوه مردم در مراسم عزاداری سردار مقاومت افزود:در آذربایجان غربی همه اقوام، مذاهب و گرایش‌ها در آیین‌های عزاداری شرکت کرده بودند. حجت الاسلام و المسلمین سید مهدی قریشی ادامه داد:یکی از محور‌های مقاومت بین مذاهب مختلف، محبت به اهل بیت عصمت و طهارت (ع) است. نماینده، ولی فقیه در آذربایجان غربی با اشاره به فرا رسیدن ایام فاطمیه گفت:تاسی از دخت نبی مکرم اسلام (ص) تاثیر بسرایی در جامعه و تربیت نسلی همچون سلیمانی‌ها دارد. حجت الاسلام و المسلمین سید مهدی قریشی گفت:مردم ایران اسلامی با الگوه قرار دادن سردار رشید اسلام حاج قاسم سلیمانی با ادامه دادن راه این شهید می‌توانند انتقام سختی را از آمریکا بگیرند.


جدیدترین اخبار

توزیع اقلام غذایی رایگان در مناطق زلزله زده
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
توزیع اقلام غذایی رایگان در مناطق زلزله زده
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان‌غربی گفت: به اهتمام وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اقلام غذایی و کفش رایگان در مناطق زلزله‌زده قطور خوی توزیع شد.
ورود مسافران به منطقه آزاد ماکو ممنوع شد
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
ورود مسافران به منطقه آزاد ماکو ممنوع شد
جاده های ورودی به منطقه آزاد ماکو در راستای پیشگیری از ورود بیماری و پایش سلامت منطقه برای مهار این بیماری به روی مسافران و ورود خودروهای غیر پلاک سه شهرستان ماکو، شوط و پلدشت مسدود شد.
ابتلای 30 تن به ویروس کرونا در آذربایجان غربی
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
ابتلای 30 تن به ویروس کرونا در آذربایجان غربی
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان: با راه اندازی آزمایشگاه تست ابتلا به ویروس کرونا در مرکز استان و تسریع در روند انجام آزمایشات اولیه، امروز 18 مورد ابتلا به ویروس کرونا مثبت گزارش شد.