جهش تولید | سه‌شنبه، ۱۳ خرداد ۱۳۹۹

شست خبری فرمانده انتظامی شهرستان سلماس - نمایش محتوای خبر

 

 

شست خبری فرمانده انتظامی شهرستان سلماس

ارومیه / خبرگزاری صدا و سیما / اجتماعی

شست خبری فرمانده انتظامی شهرستان سلماس

 

 

فرمانده نیروی انتظامی در این نشست که به مناسبت آغاز هفته ناجا و تشریح عملکرد نیروی انتظامی برگزار شد از کاهش ۱۶درصدی سرقت نسبت به ۶ماه سال قبل که بیش از ۹۰درصد آنها کشف شده خبر داد وگفت ۹۷نفر سارق دستگیر و به مراجع قضایی تحویل داده شده اند.

سرهنگ رمزی از کاهش ۱۱درصدی تصادفات درون شهری و برون شهری خبرداد و افزایش ۶۱درصدی تصادفات جرحی را که علت اصلی آن مربوط به وضعیت راهها و عدم رعایت قوانین ازسوی رانندگان میباشد بیان نمود.

فرمانده نیروی انتظامی در ادامه با بیان اولویتها وماموریتهای آتی انتظامی شهرستان سلماس اعم از تامین نظم و امنیت مراسمات ایام محرم،انتخابات مجلس شورای اسلامی ، مجلس خبرگان رهبری ، ارتقاء نظم و امنیت اجتماعی، برقراری امنیت اخلاقی و توسعه ی آن ، سرعت و سهولت در ارائه ی خدمات انتظامی و افزایش رضایت مندی، افزایش اعتماد و رضایت مندی مردم و مشارکت بیشتر مردم ، افزایش اقتدار و محبوبیت ناجا در کشور، طرح تکریم ارباب رجوع براساس فرمایشات مقام معظم رهبری ، مبارزه با اشرار و قاچاقچیان مواد مخدر، قاچاق مشروبات الکلی و کالاهای ممنوعه و مبارزه با اراذل و اوباش، ایجاد بستر مناسب برای حفظ امنیت دانش آموزان و روان سازی ترافیک ،از اجرای ۱۲۵برنامه در هفته ی ناجا با عناوین ذیل خبر داد.

برگزاری مراسم صبحگاه مشترک با حضور مسئولین سیاسی،انتظامی، قصایی و مراسم کوهپیمای و تجلیل از کارکنان ساعی پایور و وظیفه،غباررویی مزار شهدا با حضور اعضای شورای تامین و شورای اداری،برگزاری ورزش های رزمی و دفاع شخصی برای کارکنان ناجا،ارائه مشاوره حقوقی قضایی به کارکنان ومردم و توزیع نشریه ها و بروشور حقوقی،تبیین حقوق شهروندی در مراکز علمی،جلسه تعامل با مقامات قضایی شهرستان،حضور کارشناسان انتظامی در مدارس و مساجد،برگزاری مراسم تجلیل از بازنشستگان و فرزندان نخبه کارکنان نیروی انتظامی و خانواده های آنان.،اهدا خون توسط کارکنان ناجا و ارائه خدمات رایگان بهداری انتظامی به عموم مردم از جمله برنامه های هفته ناجا در سلماس می باشد.


جدیدترین اخبار

توزیع اقلام غذایی رایگان در مناطق زلزله زده
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
توزیع اقلام غذایی رایگان در مناطق زلزله زده
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان‌غربی گفت: به اهتمام وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اقلام غذایی و کفش رایگان در مناطق زلزله‌زده قطور خوی توزیع شد.
ورود مسافران به منطقه آزاد ماکو ممنوع شد
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
ورود مسافران به منطقه آزاد ماکو ممنوع شد
جاده های ورودی به منطقه آزاد ماکو در راستای پیشگیری از ورود بیماری و پایش سلامت منطقه برای مهار این بیماری به روی مسافران و ورود خودروهای غیر پلاک سه شهرستان ماکو، شوط و پلدشت مسدود شد.
ابتلای 30 تن به ویروس کرونا در آذربایجان غربی
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
ابتلای 30 تن به ویروس کرونا در آذربایجان غربی
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان: با راه اندازی آزمایشگاه تست ابتلا به ویروس کرونا در مرکز استان و تسریع در روند انجام آزمایشات اولیه، امروز 18 مورد ابتلا به ویروس کرونا مثبت گزارش شد.