حمایت از کالای ایرانی | دوشنبه، ۵ فروردین ۱۳۹۸

سوگواره های مركز آذربايجان غربي در 28 صفر - نمایش محتوای روابط عمومی

 

 

سوگواره های مركز آذربايجان غربي در 28 صفر

روابط عمومی / رویدادهای مرکز

سوگواره های مركز آذربايجان غربي در 28 صفر

صداوسيماي مركز آذربايجان غربي با هدف تبيين نقش پيامبر در هدايت و سعادت بشريت و بازشناسي الگوي اخلاقي و بينش ديني امام حسن (ع) برنامه هايي را در روزهاي 15 و 16 آبان تدارك و پخش مي نمايد .

راديو چي چست در ايام پاياني ماه صفر ويژه برنامه (گونش دن بيرپاي) را با هدف تكريم جايگاه پيامبر اسلام (ص) و امام حسن مجتبی (ع) بمدت 120 دقيقه در دو بازه زماني سه شنبه 15 آبان از ساعت 17 به تهیه کنندگی محمدعلی عبدالی و چهارشنبه 16 آبان از ساعت 9:30 صبح به تهیه کنندگی لیدا خاکپاکیان  و بعدازظهر از ساعت 17 به تهیه کنندگی محمدعلی عبدالی بصورت زنده پخش مي كند . در اين برنامه با استناد به منابع علمي جايگاه قرآن و عترت ، سير تاريخي انحراف امت بعد از پيامبر، دشمن شناسي ، ضرورتهاي اتحاد و دلايل شهادت امام حسن مجتبي (ع) تبيين و تشريح مي شود .

سيماي مركز آذربايجان غربي نيز در سالروز رحلت پيامبر عظيم الشان اسلام و شهادت كريم اهل بيت (ع) ويژه برنامه شبانگاهي (اولدوز) را در شب سه شنبه به تهيه كنندگي حسن فرخي از ساعت21:30 بمدت 90 دقيقه از مسجد لطفعلی  پخش مي كند. اين برنامه شامل بخش هاي مختلف از جمله سخنرانی، مرثيه سرايي، تشريح تاريخ زندگاني پيامبر اكرم (ص) و امام حسن مجتبي است. پخش زنده عزاداري از سطح شهر و حسينيه عاشقان ثارالله و نيز پخش مراسم عزاداری یگان ویژه نیروی انتظامی با مداحی حاج تمدن اردبیلی از محل مسجد الرسول بمدت 45 دقیقه به تهیه کنندگی جلیل اسماعیل زاده  در روز 16 آبان از ساير اقدامات سيماي مركز آذربايجان غربي است .

 

 

آدرس کوتاه :