اخبار داخلی مرکز

سرپرست معاونت برنامه ریزی و منابع مالی مرکز آذربایجان غربی معرفی شد

سرپرست معاونت برنامه ریزی و منابع مالی مرکز آذربایجان غربی معرفی شد


 

مراسم معارفه محمد باقر نجف پیر سرپرست جدید معاونت برنامه ریزی و منابع مالی مرکز آذربایجان غربی با حضور مدیر کل ، معاونان ، مدیران و همکاران در محل ساختمان امور اداری برگزار شد .

مهندس مجرد مدیر کل مرکز در این مراسم که در آستانه سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی برگزار شد . گفت : با پیروزی انقلاب اسلامی به رهبری امام راحل ( ره ) تحول عظیمی در جهان رخ داد بطوریکه جهان دو قطبی آن زمان را شگفت زده نمود وی تحولات اخیر منطقه را سیطره و نفوذ انقلاب اسلامی در خارج از مرزها برشمرد و خاطر نشان کرد به برکت جانفشانی شهیدان ، نظام سلطه نه تنها از مهار و تعدیل انقلاب اسلامی عاجز مانده بلکه شاهد شکست سیاستهای امریکا و گروههای تکفیری در سوریه و عراق هستیم .

مدیر کل مرکز با بیان اینکه حوزه اداری و مالی در بحث کلان و استانها دچار تغییر و تحولات بسیاری شده و افزود : معاونت برنامه ریزی و منابع مالی از بخش های مهم سازمان است که جا دارد از تلاشهای ارزنده آقای مولودی معاونت قبلی قدردانی نماییم که با تغییرات بعمل آمده در این حوزه شاهد افزایش بهره وری در بخش مختلف هستیم . مجرد با ذکر سوابق اجرایی سرپرست جدید معاونت برنامه ریزی و منابع مالی و تجربیات مفید وی گفت : امیدوارم با تلاش همه همکاران و تعامل سازنده شاهد پیشرفت و اثر گذاری بیش از پیش این معاونت باشیم . نجف پیر سرپرست جدید این معاونت نیز در سخنانی توجه به سیاستهای کلان نظام و رسانه ، برنامه ریزی دقیق و هدفمند جهت تحقق اهداف سازمانی ، بهینه سازی امور و هزینه ها و پرهیز از هزینه های غیر ضرور ، رشد و ارتقاء بهره وری ، نظارت مستمر در چار چوب قوانین و مقررات را از برنامه های آتی خود برشمرد و ابراز امیدواری کرد با همدلی همکاران و تعامل شاهد پیشبرد اهداف کلان سازمان باشیم . 


آدرس کوتاه :