سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۲۸ فروردین ۱۴۰۰

رونمایی از مجموعه مستند‌های کارآفرینان برتر کمیته امداد امام خمینی - نمایش محتوای روابط عمومی

 

 

اخبار داخلی مرکز

رونمایی از مجموعه مستند‌های کارآفرینان برتر کمیته امداد امام خمینی

رونمایی از مجموعه مستند‌های کارآفرینان برتر کمیته امداد امام خمینی


روابط عمومی / رویدادهای مرکز

ازمجموعه مستند‌های کوتاه معرفی کارآفرینان برتر کمیته امداد امام خمینی(ره) درسال جاری رونمایی شد.

در مراسمی که بصورت وبینار برگزار شد، معاون امور استان های رسانه ملی از تولید 30مستند از خیرین کشور با همکاری کمیته امداد امام(ره) خبر داد و گفت: از این مستندها در ماه مبارک رمضان امسال رونمایی خواهد شد.

دکتردارابی افزود: معرفی کارآفرینان و الگوهای موفق در کمیته امداد امام خمینی(ره) در قالب برنامه های مختلف از جمله سریال مدنظر برنامه سازان قرار گیرد.  وی همچنین همه مدیران صداوسیما را به همدلی و همکاری بیشتر با کمیته امداد امام خمینی(ره) با هدف برگزاری باشکوه جشن نیکوکاری فراخواند.

بختیاری رییس کمیته امداد امام خمینی(ره) کشور نیز در این مراسم از راه اندازی 80 مرکز نیکوکاری در دانشگاههای کشور در سالجاری خبر داد و گفت:  تا پایان سال1400 هیچ کودک بی سرپرستی در کشور بدون حامی نخواهد بود.

مهندس مجرد مدیرکل صداوسیمای مرکز آذربایجان غربی هم در این مراسم با اشاره به اینکه صداوسیمای مرکز استان آماده برگزاری جشن نیکوکاری است گفت: ساخت مسکن، ایجاد اشتغال، عملکرد صندوق امداد ولایت و حامیان ایتام از جمله موضوعاتی هستند که باید مورد توجه برنامه سازان صداوسیما قرار گیرند.

سهندی مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان آذربایجان غربی نیز از برگزاری جشن نیکوکاری به علت بیماری کرونا بصورت ویژه از نهم اسفند در استان خبر داد. در پایان این مراسم با هدف هم افزایی بیشتر رسانه ملی و کمیته امداد امام خمینی(ره) تفاهم نامه ای مبادله شد