جهش تولید | شنبه، ۸ آذر ۱۳۹۹

رونمایی از دستاوردهای صدا و سیمای مرکز استان - نمایش محتوای خبر

 

 

رونمایی از دستاوردهای صدا و سیمای مرکز استان

ارومیه/خبرگزاری صداوسیما/فرهنگی

 مدیرکل صدا و سیمای مرکز آذربایجان غربی در این مراسم با تشریح توطئه های دشمنان ایران اسلامی در طول چهل سال گذشته پیروی از ولایت فقیه، مقاومت و تلاش و مجاهدت در راه انقلاب اسلامی را رمز رشد و شکوفائی ایران اسلامی و شکست توطئه های دشمنان دانست. 

مجرد همچنین با اشاره به تولیدات صدا و سیمای مرکز آذربایجان غربی به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، افزود: تولیدات فاخر زیادی در حوزه های سیما، صدا، خبر و فضای مجازی برای انعکاس دستاوردهای نظام و معرفی مفاخر و چهره های شاخص انقلاب در استان تولید شده است که از جمله آنها می توان به مستندهای مرحوم حجت الاسلام والمسلمین حسنی مجاهد نستوه آذربایجان، آیت الله قریشی، مرحوم آیت الله قره باغی، امیر فتورایی، حجت الاسلام والمسلمین صاحب الزمانی و شهدای شاخص آذربایجان غربی اشاره کرد. وی اضافه کرد: برنامه های کارنامه با حضور استانداران آذربایجان غربی در پس از انقلاب اسلامی، چلچراغ بی تاوان با موضوع شهدای کردستان، پلاک چهل، گفتمان چهل، خاطره لر کوچه سی و این فصل را با من بمان، شکوه چهل سالگی، چهل گام و انجام کارهای پژوهشی و موسیقی مختلف برای بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی از جمله تولیدات حوزه های مختلف صدا و سیمای مرکز آذربایجان غربی است. حجت الاسلام سرایی مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهدای استان نیز در این مراسم نصرت الهی در برهه های حساس انقلاب اسلامی را از معجزات این انقلاب برشمرد و گفت : انقلاب اسلامی با تأسی از مبانی اسلام ناب محمدی (ص) توانست ابهت توخالی دو ابرقدرت جهان را در هم شکند. فرمانده سپاه شهدای استان نیز در این مراسم گفت: دفاع از ارزش های والای انقلاب اسلامی همچنان ادامه دارد و آذربایجان غربی به عنوان استانی مرزی در این خصوص نقشی موثر ایفا می کند. سردار شهسواری انجام 27 عملیات در دوران دفاع مقدس در این استان را سندی بر ایستادگی و مقاومت مردم شهید پرور آذربایجان غربی در طول چهل سال انقلاب اسلامی عنوان کرد. او با قدردانی از نقش ارزنده صدا و سیمای مرکز آذربایجان غربی در تولید آثار فاخر با موضوع انقلاب اسلامی، دفاع مقدس و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت، وظیفه رسانه ملی در مبارزه با توطئه های اقتصادی و رسانه ای استکبار را خطیر و نقش آن را مهم و تعیین کننده دانست.

در این مراسم مبارزان دوران انقلاب آقایان امیر فتورایی، اسداللهی، رزمجو، حساس، حنیف و حسینی خاطراتی از مبارزات خود در ابتدای دوران انقلاب بیان کردند و در پایان از مبارزان انقلاب و دست اندرکارانِ رسانه ملی تجلیل شد.


جدیدترین اخبار

توزیع اقلام غذایی رایگان در مناطق زلزله زده
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
توزیع اقلام غذایی رایگان در مناطق زلزله زده
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان‌غربی گفت: به اهتمام وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اقلام غذایی و کفش رایگان در مناطق زلزله‌زده قطور خوی توزیع شد.
ورود مسافران به منطقه آزاد ماکو ممنوع شد
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
ورود مسافران به منطقه آزاد ماکو ممنوع شد
جاده های ورودی به منطقه آزاد ماکو در راستای پیشگیری از ورود بیماری و پایش سلامت منطقه برای مهار این بیماری به روی مسافران و ورود خودروهای غیر پلاک سه شهرستان ماکو، شوط و پلدشت مسدود شد.
ابتلای 30 تن به ویروس کرونا در آذربایجان غربی
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
ابتلای 30 تن به ویروس کرونا در آذربایجان غربی
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان: با راه اندازی آزمایشگاه تست ابتلا به ویروس کرونا در مرکز استان و تسریع در روند انجام آزمایشات اولیه، امروز 18 مورد ابتلا به ویروس کرونا مثبت گزارش شد.