رونق تولید ملی | جمعه، ۲۷ دی ۱۳۹۸

رونمایی از دستاوردهای صدا و سیمای مرکز استان - نمایش محتوای خبر

 

 

رونمایی از دستاوردهای صدا و سیمای مرکز استان

ارومیه/خبرگزاری صداوسیما/فرهنگی

 مدیرکل صدا و سیمای مرکز آذربایجان غربی در این مراسم با تشریح توطئه های دشمنان ایران اسلامی در طول چهل سال گذشته پیروی از ولایت فقیه، مقاومت و تلاش و مجاهدت در راه انقلاب اسلامی را رمز رشد و شکوفائی ایران اسلامی و شکست توطئه های دشمنان دانست. 

مجرد همچنین با اشاره به تولیدات صدا و سیمای مرکز آذربایجان غربی به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، افزود: تولیدات فاخر زیادی در حوزه های سیما، صدا، خبر و فضای مجازی برای انعکاس دستاوردهای نظام و معرفی مفاخر و چهره های شاخص انقلاب در استان تولید شده است که از جمله آنها می توان به مستندهای مرحوم حجت الاسلام والمسلمین حسنی مجاهد نستوه آذربایجان، آیت الله قریشی، مرحوم آیت الله قره باغی، امیر فتورایی، حجت الاسلام والمسلمین صاحب الزمانی و شهدای شاخص آذربایجان غربی اشاره کرد. وی اضافه کرد: برنامه های کارنامه با حضور استانداران آذربایجان غربی در پس از انقلاب اسلامی، چلچراغ بی تاوان با موضوع شهدای کردستان، پلاک چهل، گفتمان چهل، خاطره لر کوچه سی و این فصل را با من بمان، شکوه چهل سالگی، چهل گام و انجام کارهای پژوهشی و موسیقی مختلف برای بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی از جمله تولیدات حوزه های مختلف صدا و سیمای مرکز آذربایجان غربی است. حجت الاسلام سرایی مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهدای استان نیز در این مراسم نصرت الهی در برهه های حساس انقلاب اسلامی را از معجزات این انقلاب برشمرد و گفت : انقلاب اسلامی با تأسی از مبانی اسلام ناب محمدی (ص) توانست ابهت توخالی دو ابرقدرت جهان را در هم شکند. فرمانده سپاه شهدای استان نیز در این مراسم گفت: دفاع از ارزش های والای انقلاب اسلامی همچنان ادامه دارد و آذربایجان غربی به عنوان استانی مرزی در این خصوص نقشی موثر ایفا می کند. سردار شهسواری انجام 27 عملیات در دوران دفاع مقدس در این استان را سندی بر ایستادگی و مقاومت مردم شهید پرور آذربایجان غربی در طول چهل سال انقلاب اسلامی عنوان کرد. او با قدردانی از نقش ارزنده صدا و سیمای مرکز آذربایجان غربی در تولید آثار فاخر با موضوع انقلاب اسلامی، دفاع مقدس و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت، وظیفه رسانه ملی در مبارزه با توطئه های اقتصادی و رسانه ای استکبار را خطیر و نقش آن را مهم و تعیین کننده دانست.

در این مراسم مبارزان دوران انقلاب آقایان امیر فتورایی، اسداللهی، رزمجو، حساس، حنیف و حسینی خاطراتی از مبارزات خود در ابتدای دوران انقلاب بیان کردند و در پایان از مبارزان انقلاب و دست اندرکارانِ رسانه ملی تجلیل شد.


جدیدترین اخبار

باید در مقابل مردم ایران تعظیم کرد
ارومیه/خبرگزاری صداوسیما/سیاسی
باید در مقابل مردم ایران تعظیم کرد
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ارومیه: باید در مقابل مردم‌ بصیر ایران سر تعظیم فرود آورد و تشییع پیکر سپهبد شهید سردار سلیمای ۲۵ میلیونی مردم نشانگر بصیرت ملت عزیز ایران است.
راهپیمایی گسترده مردم استان در حمایت از آرمان های انقلاب
ارومیه/خبرگزاری صداوسیما/سیاسی
راهپیمایی گسترده مردم استان در حمایت از آرمان های انقلاب
مردم ولایی آذربایجان غربی با ندای لبیک یا خامنه ای و در پی سخنرانی ایشان در خطبه های نماز جمعه تهران، پس از اتمام خطبه های نماز جمعه در سراسر استان، در حمایت از آرمان های انقلاب به خیابان ها آمدند و ندای لبیک یا خامنه ای سردادند.
اجرای طرح ملی افق در امامزادگان و بقاع مترکه
ارومیه/خبرگزاری صداوسیما/فرهنگی
اجرای طرح ملی افق در امامزادگان و بقاع مترکه
برای اجرای طرح ملی افق، همایش آموزشی اعضای هیئت امنای بقاع متبرکه امامزادگان آذربایجان غربی در امامزاده سیدبهلول خوی برگزار شد.

پربیننده ترین اخبار

تردد ۴ میلیون نفر از پایانه‌های مرزی
ارومیه/خبرگزاری صداوسیما/اقتصادی
تردد ۴ میلیون نفر از پایانه‌های مرزی
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان از تردد ۴ میلیون نفر از پایانه‌های مرزی خبر داد.
رشد ۱۱ درصدی ارزش معاملات
ارومیه/خبرگزاری صداوسیما/اقتصادی
رشد ۱۱ درصدی ارزش معاملات
مدیر بورس منطقه‌ای آذربایجان غربی از رشد ۱۱ درصدی ارزش معاملات خبر داد.
کاهش سهمیه سوخت ​وانت‌های فاقد اسناد حمل‌بار
ارومیه/خبرگزاری صداوسیما/اقتصادی
کاهش سهمیه سوخت ​وانت‌های فاقد اسناد حمل‌بار
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای آذربایجان‌غربی گفت:وانت‌های فاقد اسناد حمل‌بار با کاهش سهمیه مواجه خواهد شد.