سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۲۳ فروردین ۱۴۰۰

رونمایی ازآثار مصور خبرنگار و عکاس پیشکسوت و جانبازماکویی - نمایش محتوای خبر

 

 

رونمایی ازآثار مصور خبرنگار و عکاس پیشکسوت و جانبازماکویی

ارومیه/خبرگزاری صداوسیما/اجتماعی

در مراسمی که در مسجد جامع این شهر ترتیب یافت با حضور مدیر عامل منطقه آزاد ماکو و امام جمعه ماکو از کتاب صفرعلی ، راوی انقلاب رونمایی شد .

در این کتاب که به همت سازمان منطقه آزاد ماکو به چاپ رسیده است بیش از شش دهه از فعالیتهای خبری و عکس ، خبر نگار پیشکسوت شهرستان ماکو ، صفرعلی محمدپور ، که روایت مصور وقایع قبل و بعد انقلاب و همچنین روزهای پیروزی انقلاب و دفاع مقدس به تصویر کشیده است ، رونمایی شد . صفرعلی محمدپور از جانبازان هشت سال دفاع مقدس بوده و هم اکنون هم به دلیل عوارض شیمایی هشت سال دفاع مقدس دوران نقاهت را سپری می کند . وی فعالیت خود را از 1330 در شهرستان ماکو با نمایندگی روزنامه های اطلاعات و کیهان و به دنبال آن خبرنگاری برای این دو نشریه سراسری آغاز کرد و قبل و بعد از انقلاب هم اولین خبرنگار رادیو و تلویزیون ملی در شهرستان ماکو بود . وی در طول شش دهه فعالیت بیش از 20 هزار عکس از اتفاقات مهم این شهرستان در روزهای قبل و بعد از انقلاب و حتی جبهه های جنگ ثبت و به تصویر کشیده است .


جدیدترین اخبار

توزیع اقلام غذایی رایگان در مناطق زلزله زده
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
توزیع اقلام غذایی رایگان در مناطق زلزله زده
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان‌غربی گفت: به اهتمام وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اقلام غذایی و کفش رایگان در مناطق زلزله‌زده قطور خوی توزیع شد.
ورود مسافران به منطقه آزاد ماکو ممنوع شد
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
ورود مسافران به منطقه آزاد ماکو ممنوع شد
جاده های ورودی به منطقه آزاد ماکو در راستای پیشگیری از ورود بیماری و پایش سلامت منطقه برای مهار این بیماری به روی مسافران و ورود خودروهای غیر پلاک سه شهرستان ماکو، شوط و پلدشت مسدود شد.
ابتلای 30 تن به ویروس کرونا در آذربایجان غربی
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
ابتلای 30 تن به ویروس کرونا در آذربایجان غربی
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان: با راه اندازی آزمایشگاه تست ابتلا به ویروس کرونا در مرکز استان و تسریع در روند انجام آزمایشات اولیه، امروز 18 مورد ابتلا به ویروس کرونا مثبت گزارش شد.