اقتصاد مقاومتی؛ تولید - اشتغال | جمعه، ۲۹ دی ۱۳۹۶

روز بزرگ نهم دی ماه روز استکبار ستیزی و بیزاری امت از فتنه گران - نمایش محتوای خبر

 

 

روز بزرگ نهم دی ماه روز استکبار ستیزی و بیزاری امت از فتنه گران

ارومیه/خبرگزاری صداوسیما/اجتماعی

روز بزرگ نهم دی ماه روز استکبار ستیزی و بیزاری امت از فتنه گران

استاد حوزه و دانشگاه با بیان این که نهم دی ماه روز حماسه ملت بزرگ ملت ایران اسلامی است گفت:

روز بزرگ نهم دی ماه روز استکبار ستیزی و بیزاری امت از فتنه گران و آشوبگران روز عاشورای حسینی است. حجت الاسلام والمسلمین شریعتی افزود: دشمنان انقلاب اسلامی چهل سال است که در برابر نظام مقدس جمهوری اسلامی ایستاده اند اما بصیرت امت اسلامی اجازه این کار را به آنان نداده است. وی ادامه داد: یکی از سنت های حتمی الهی از بین رفتن باطل و استواری و پابرجایی حق است که ما در دوره های مختلف انقلاب از جمله هشت سال دفاع مقدس در قضیه طبس و فتنه سال 88 این موضوع را دیدیم. این استاد حوزه و دانشگاه اضافه کرد : مبارزه با استکبار و ایستادگی در برابر آنها خصوصا آمریکا دستور قرآن و از آداب دین مبین اسلام است و وعده قرآن نیز همین است که حزب ا.. غالب و پیروز خواهد بود. حجت الاسلام والمسلمین شریعتی با اشاره به این که دشمنان انقلاب با مردمی که شهادت را عین زندگانی می دانند نمی توانند مقابله کنند گفت: تا ملت بزرگ ایران اسلامی در صحنه هستند و تا رهبری فرزانه و بصیر همچون رهبر معظم انقلاب سکاندار کشتی انقلاب است دشمنان هیچ غلطی نمی توانند بکنند. حجت الاسلام والمسلمین شریعتی ادامه داد: ایمان و تقوای ملت بزرگ ایران باعث بصیرت آنان است و سیاست ما عین دیانت ماست. اوتاکید کرد: دولتمردان باید بیش از پیش گوش به فرمان رهبری انقلاب باشند و در خدمت به مردم از هیچ کاری دریغ نکنند چرا که مردم ولی نعمت ما هستند. وی ادامه داد: به گفته بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران ملاک ، وضع فعلی افراد است و این که افرادی قبلا انقلابی بودند و امروز عوض شدند دیگر در خط ولایت و انقلاب نیستند.جدیدترین اخبار

این روستا، بازمانده از تحصیل ندارد
ارومیه/خبرگزاری صداوسیما/اجتماعی
این روستا، بازمانده از تحصیل ندارد
دانش آموزان روستای قره قوین بورالان، وجود پربرکت آقای سهیلی و خانم امیرپور زوج معلم دلسوز را موهبتی می دانند که با ورودشان به روستا دیگر حسرت ادامه تحصیل بر دل هیچ دانش آموزی نماند.
بازگشت به دوران مس !
ارومیه/خبرگزاری صداوسیما/اقتصادی
بازگشت به دوران مس !
مصنوعات مسی چندسالی بود که با ورود سایر ظروف صنعتی به بازار به حاشیه رانده شده بود، اما امروز شاهد هستیم که استفاده از ظروف مسی دوباره مورد اقبال خانواده ها قرار گرفته است.
طرح کنترل سوخت مصرفی خودروها در خوی 96/10/28
طرح کنترل سوخت مصرفی خودروها در خوی 96/10/28
طرح کنترل سوخت مصرفی خودروها در خوی

پربیننده ترین اخبار

ردپایِ میش مرغ ! 96/10/24
ردپایِ میش مرغ ! 96/10/24
آذربایجان غربی، کردستان، کرمانشاه و همدان در گذشته نه چندان دور زیستگاه میش مرغ بود اما در وضعیت کنونی نسل این پرنده در تمامی زیستگاه ها بجز دشت سوتاو بوکان منقرض شده است.
صادرات 40 هزار دستگاه دیگ بخار از ارومیه 96/10/23
صادرات 40 هزار دستگاه دیگ بخار از ارومیه 96/10/23
واحد تولیدی دیگ بخار در ارومیه سالیانه 40 هزار دستگاه از تولیدات صنعتی به ارزش 3 میلیون دلار به کشورهای همسایه صادر می کند.
افزایش آب گدارچای نقده 96/10/24
افزایش آب گدارچای نقده 96/10/24
پس از 6 ماه خشکی، گدار چای نقده درپی بارش برف و باران در ارتفاعات، پرآب شده است.