حمایت از کالای ایرانی | جمعه، ۴ خرداد ۱۳۹۷

رسانه ملی همواره تعامل خوبی با دستگاه قضا دارد - نمایش محتوای روابط عمومی

 

 

رسانه ملی همواره تعامل خوبی با دستگاه قضا دارد

روابط عمومی/ رویدادهای مرکز

رسانه ملی همواره تعامل خوبی با دستگاه قضا دارد

در آستانه ماه مبارک رمضان و در راستای هر چه باشکوه تربرگزار شدن جشنهای گلریزان ستاد مردمی دیه ، حیدری رئیس کل دادگستری بهمراه  میرعلی اکبر بنی هاشمی مدیر کل زندانهای استان و سلطانی مدیر عامل ستاد مردمی دیه  با مهندس مجرد مدیر کل صدا و سیما دیدار و گفتگو کردند.

در این دیدار ابتدا مدیرکل زندانها به بیان مختصری از فعالیت های ستاد دیه پرداخت و گفت : هدف ستاد دیه کمک به زندانیان جرائم غیرعمد بوده و وظیفه ذاتی این ستاد کمک به انسانهای نیازمندی است که بدون طرح و برنامه و بر اثر یک اتفاق گرفتار زندان شده اند .

وی نقش رسانه ملی را بی بدیل دانسته و عنوان کرد : رسانه ملی با ابزارهای مناسب ومخاطبین عمده ای که دارد نقش تاثیرگذاری در فرهنگ سازی و کاهش جمعیت کیفری زندانیان جرائم غیر عمد دارد و به عنوان بازوی قدرتمند برای اطلاع رسانی وپیشگیری از وقوع این جرائم هست.

بنی هاشمی  کمک به این طیف از زندانیان و آگاهی بخشی از وضعیت مددجویان جرائم غیر عمد را ضروری دانست و افزود : با استفاده از پتانسیل رسانه ملی که در این سالها در کنار این ستاد بوده و استفاده از تجربیات کارشناسان مجرب مرکز استان میتوان این آگاهی را به مردم داد تا بهتر به وضعیت مددجویان اشراف داشته باشند

حیدری رئیس کل دادگستری استان نیز ضمن اشاره به فعالیت های انجام گرفته در سالهای گذشته گفت : در جلسه ای که در هفته گذشته با اعضاء جدید هیئت مدیره که همگی از افراد سرشناس و مورد وثوق مردم هستند انجام گرفت تاکید بر تبلیغ و اطلاع رسانی از طریق صداوسیما  بود که رکن اصلی توفیق در جذب بیشتر این کمک ها می باشد .

رئیس کل دادگستری استان مهمترین و کلیدی ترین راه تبلیغ را استفاده از همکاری صدا و سیما دانسته و گفت : صدا و سیما همیشه تعامل خوبی با دستگاه قضا داشته و به تعامل و همکاری مجموعه صدا و سیمای مرکز آذربایجان غربی در فرهنگ سازی نیازمندیم .

مهندس مجرد مدیرکل صدا و سیمای آذربایجان غربی با استقبال از برنامه های ستاد دیه و فعالیتهای انسان دوستانه و الهی خیرین ، اظهار داشت : صدا و سیما در راستای ترویج سبک زندگی ایرانی اسلامی و گسترش فضای رأفت و رحمت ، تزریق روح ایثار و نوع دوستی بر کالبد جامعه خود را متعهد می داند و در این راستا از ستاد دیه استان و خدمات ارزشمند آن حمایت می کند .

وی درادامه افزود : با عنایت به وظیفه ذاتی صدا وسیما در اطلاع رسانی و ارتقای سطح آگاهی اقشار مختلف جامعه ازبروز مشکلات حقوقی و قضایی رسانه استانی دراین راستا  ازهیچ کوششی دریغ نخواهد کرد.

مدیرکل صداوسیمای مرکز آذربایجان غربی با تاکید بر همکاری همه جانبه در امور خیرخواهانه و  بهره گیری از امکانات و کارشناسان ستاد دیه برای دعوت از خیرین در برنامه افطاری و تهیه گزارش از وضعیت زندانیان تحت پوشش در ماه مبارک رمضان و پخش از شبکه استانی را ضروری برشمرد .

آدرس کوتاه :