جهش تولید | جمعه، ۷ آذر ۱۳۹۹

دیدار نماینده ولی فقیه با اعضای شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی آذربایجان غربی - نمایش محتوای خبر

 

 

دیدار نماینده ولی فقیه با اعضای شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی آذربایجان غربی

ارومیه / خبرگزاری صدا و سیما / اجتماعی

دیدار نماینده ولی فقیه با اعضای شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی آذربایجان غربی

 

 

نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی گفت: امام خمینی رضوان الله تعالی علیه با کیاست و تیزهوشی پایه گذار بسیاری از نهادهای ماندگار انقلاب اسلامی شدند که مرور زمان نقش این نهادها و شخصیت متعالی ایشان را آشکار کرده است.

حجت الاسلام و المسلمین قریشی در دیدار اعضای شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی آذربایجان غربی با اعلام این مطلب افزود : امام خمینی رحمت الله تعالی علیه با الهام از آیات الهی و سیره ائمه اطهار علیهم السلام برخی نهادها ازجمله بسیج را پایه گذاری کردند که امروز به الگوی بارز مقابله با استکبار جهانی در جریان مقاومت تبدیل شده است.

وی تاسیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی را یکی دیگر از آثار ماندگار بنیانگذار جمهوری اسلامی برشمرد و گفت : امام راحل موجودیت این نهاد را نیز از متون دین مبین اسلام استخراج کردند و امروز نقش بزرگداشت و گرامیداشت روزهای حساس و حیاتی انقلاب از جمله 22 بهمن و روز قدس بر کسی پوشیده نیست.

در این دیدار که به مناسبت سالروز تشکیل شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی و باحضور اعضای استانی آن تشکیل شده بود ، آقای شکرنیا رییس این شورا در استان گزارشی کوتاه از فعالیتهای شورا ارایه کرد.

در دیداری مجزا نیز در آستانه سالروز تشكيل جهاد دانشگاهي رییس و جمعی از مسولان جهاد دانشگاهی آذربایجان غربی با نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی دیدار کردند.

حجت الاسلام و المسلمین قریشی در این دیدار نیز گفت : در ابتدای پیروزی انقلاب واژه جهاد در اذهان عمومی جلوگر دفاع مقدس بود ولی در همان ایام وقتی به ابتکار امام راحل جهاد دانشگاهی تاسیس شد همه فهمیدند که این واژه محدود به دفاع مقدس نیست و در تمام عرصه ها از جمله سنگر علم و دانشگاه نیز باید روحیه جهادی داشت و آن را تقویت کردو عملکرد بارز این نهاد نمایانگر برخورداری تلاشگران این عرصه از روحیه جهادی است .

آقاي عاقلي رئيس جهاد دانشگاهي استان نيز در اين جلسه گزارشي از اقدامات و برنامه هاي اين نهاد ارائه كرد .


جدیدترین اخبار

توزیع اقلام غذایی رایگان در مناطق زلزله زده
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
توزیع اقلام غذایی رایگان در مناطق زلزله زده
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان‌غربی گفت: به اهتمام وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اقلام غذایی و کفش رایگان در مناطق زلزله‌زده قطور خوی توزیع شد.
ورود مسافران به منطقه آزاد ماکو ممنوع شد
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
ورود مسافران به منطقه آزاد ماکو ممنوع شد
جاده های ورودی به منطقه آزاد ماکو در راستای پیشگیری از ورود بیماری و پایش سلامت منطقه برای مهار این بیماری به روی مسافران و ورود خودروهای غیر پلاک سه شهرستان ماکو، شوط و پلدشت مسدود شد.
ابتلای 30 تن به ویروس کرونا در آذربایجان غربی
ارومیه / خبرگزاری صداوسیما / اجتماعی
ابتلای 30 تن به ویروس کرونا در آذربایجان غربی
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان: با راه اندازی آزمایشگاه تست ابتلا به ویروس کرونا در مرکز استان و تسریع در روند انجام آزمایشات اولیه، امروز 18 مورد ابتلا به ویروس کرونا مثبت گزارش شد.